Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız

17.8.2018    239


Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız

Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak on altı yıllık tecrübemizle eğitim konusunda öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Bünyemizde barındırdığımız temel lise, Ankara mezun dershanesi ve teog kursu yer almaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bünyemizde barındırdığımız faaliyetlere geleceğe gençler yetiştiriyoruz.  Gelin eğitim anlayışımızdan bahsedelim.

 

MEZUN DERSHANE ANLAŞIYIMIZ

Ortadoğulular eğitim kurumlarıgüncel dershane olarak mezun öğrencilerimizin yanında bulunmaktayız. Tytyks kursu Ankara olarak yeni sınav sistemine uygun ders sisteminin yer aldığı derslerle beraber öğrencilerimize eğitim hizmeti vermekteyiz. Tyt yks kursu kızılay da Ankara’nın merkezinde yer almaktadır.Tyt yks kursu ankara olarak bünyemizde barındırdığımız psikologlarımız yardımıyla öğrencilerimizi psikolojik olarak da sınava hazır duruma getiriyoruz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları alanında uzman, öğrenciyle uyumlu öğretmenlerimiz gençlerimizi karşılarına çıkacak olan üniversite sınavına en doğru bir biçimde hazırlamaktadır. Her öğrenci ile birebir ilgilenerek onlara ev ortamında nasıl çalışmaları gerektiği konusunda gerekli çalışma planları hazırlamalarına yardımcı oluyoruz. Ortadoğulular eğitim kurumlarında öğrenciye sağlanan bireysel etütler sayesinde öğrenci üniversite sınavına hazırlandığı süreçte çözemediği soruları ve kafasında takılı kalan konulara yanıt bulmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları başlığı altında verdiğimiz eğitimde sınıflar butik dershane mantığı ile 10-12 kişi yer almaktadır. TYT YKS kursu ankara olarak her öğrencinin bizim için özel olduğunun en büyük göstergesidir. Alternatif dershanelere göre sınıf sayılarının daha düşük olması sayesinde öğrenci dersle bir bütün şeklinde özel ders niteliğinde eğitim hizmeti almaktadır. TYT YKS kursu ankara olarak öğrencinin ders esnasında kafasına takılan konulara anında yanıt alması onların en büyük avantajı haline gelmiştir.

 

 

TEOG KURSU ANLAYIŞIMIZ

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak eski adıyla teog şimdi ki adıyla LGS sınavı için çocuklarımıza eğitim desteğinde bulunmaktayız. Teog kursu ankaraolarak yeni sınav sistemine uygun temel derslerin içinde yer aldığı ve uzman kadrosu ile çocuklarımızın yanındayız. Teog kursu kızılayda Ankara’nın merkezinde yer almaktadır. Çoçuklarımızın bu zorlu süreçte yapabilceklerinin daha iyisini yapmasında onlara destekte bulunmaktayız. Teog kursu ankara olarak aile sıcaklığında olan kursumuz sayesinde öğrenci kendi evlerinde ders çalışıyormuş gibi kendilerini rahat hissetmektedir. Ortadoğulular eğitim kurumları alanında uzman, güler yüzlü öğrencilerimizle uyumlu öğretmen kadrosu ile karşılarına çıkacak olan yeni sınav sistemine en uygun şekilde öğrenciyi hazırlanmaktadır. Teog kursu ankara olarak sağladığımız rehberlik ve psikolog hizmetiyle beraber öğrencinin sınav kaygısını üzerinden atmalarında ve kişisel sıkıntılarını çözmektedir. Ortadoğulalar eğitim kurumlarında öğrenciye sağlanan bireysel etütler sayesinde öğrenci okul sınavları ve LGS’ye hazırlandığı süreçte çözemediği soruları ve kafasında takılı kalan konulara yanıt bulmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları başlığı altında verdiğimiz eğitimde sınıflar 10-12 kişilik olmaktadır. Teog kursu ankara olarak her öğrencinin bizim için özel olduğunun göstergesidir. Alternatif dershanelere göre sınıf sayılarının daha düşük olması sayesinde öğrenci dersle bir bütün şeklinde eğitim hizmeti almaktadır. Teog kursu ankara olarak öğrencinin ders esnasında kafasına takılan yerlere anında yanıt alması onların en büyük avantajı olmuştur.

 

TEMEL LİSE ANLAYIŞIMIZ

Temel liselerin mantığına baktığımızda devlet liseleri ile aynı müfredatı işlemekle beraber öğrencileri daha çok sınav odaklı yetiştirmektedir. Butik dershane mantığı ile beraber 10 -12 kişilik sınıflar ile her öğrenci ile birebir ilgilenme fırsatını yakalamayı amaçlar. Bu sebeple günümüz de pek çok temel lise karşımıza çıkmaktadır. Ankara’da Temel lise mantığında pek çok eğitim kurumu yer almaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları da Ankara’da yer alan eğitim kurumları arasında en büyük öncülerindendir. Temel lisenin artılarına geldiğimizde her çocuğun özel olduğunu hissettirebilecek eğitim amaçlanır. Her gün değişen sınav mantığına ayak uydurup öğrencileri bu doğrultuda yönlendirmeyi amaçlar. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak 16 yıllık tecrübemiz ile uzman kadromuz ve psikologlarımızla beraber değişen sınav sistemini takipte güncel bir temel lise olmakla Ankara en iyi temel liseler öncüsü olmayı hedefleyen bir eğitimi öğrencilere sunma amacını edinmiştir. Her öğrencimizi işlenmeye hazır bir pırlanta gibi görüyoruz.Ortadoğulular eğitim kurumları öğrencilerimizin her birine bu şekilde görerek onları geleceğe hazırlar.

 

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak verdiğimiz eğitimler ve kaliteli eğitim anlayışımızla beraber Ankara’daki en iyi eğitim kurumu olma yolunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız

Artık yeni bir sınav sistemi ile karşı karşıyayız. Bu değişen sınav sisteminde TYT yani Temel Yeterlilik Testinin genel amacı, hazırlanan öğrencile...

← Devamını Oku

Ankarada Butik Dershane

Eğitim sürecinde öğrencilerimizin karşısına hayatlarına yön verecek çeşitli zorluklarda sınavlar çıkmaktadır. Bu süreçte öğrenciler karşılarına çık...

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.