ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ

Yayımlanma Tarihi 20.9.2018


ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ

Bilindiği üzere döneme karşımıza çıkan sınav değişiklikleri ile başladık. Yapılan değişiklikler ile beraber pek çok kurum ve öğrenci yaklaşık yedi senedir uygulanan YGS LYS mantığını bir kenara bırakıp  yeni sınav sistemine ayak uydurmaya çalışmaya başlamışlardır. Sınavların en büyük yardımcısı olan dershanelerde TYT ve AYT sınavları için değişikliklere gitmiştir. Sınav sisteminin değişmesi ile beraber öğrenciyi hem psikolojik olarak hem de ders eksikleri bakımından hazırlayan dershaneler yaptığı yeniliklerle beraber öğrenciyi en iyi şekilde hazırlamaktadır. TYT ve YKS sınavlarına hazırlık konusunda günümüzde pek çok dershane yer almaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları yenilikçi bir dershane olarak yenilenen sınav sistemlerine karşı yenilikçi bir dershane olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlamaktayız. 16 yıllık tecrübenin arkasında verdiğimiz kaliteli ve öğrenci merkezli eğitim ile beraber öğrencilerimizi karşılarına ilk defa çıkacak olan sınavlara hazırlamaktayız. Eğitim hayatının ilk yıllarında butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz ilerleyen senelerde elde ettiği başarı ile beraber bünyesine anadolu lisesi, temel lise, özel öğretim kursu, matematik kursu, yabancı dil kursu ve kişisel gelişim kursunu dahil etmiştir. Fakat ilerleyen senelerde bünyesine dahil ettiği kurslarda da butik eğitim anlayışını devam ettirmiştir. Ankara butik dershanesi olarak bilinen kurumumuzun TYT ve AYT sınavları adına nasıl ayrıcalıkları sunduğumuzdan bahsedelim. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız ayrıcalıklardan kısaca bahsedelim.  Öncelikle butik dershane anlayışının benimsendiği kurumumuzda sınıflarda 8-10 öğrenci barındırmaktayız. Böylelikle her öğrenci dersten verim alarak ayrılmasını sağlıyoruz. Ankara butik TYT ve AYT dershanesi olarak asıl döneme başlarken seviye tespit sınavları uygulamaktayız. Öğrencileri seviyelerine göre sınıflarına yerleştirerek onlara eksikleri doğrultusunda eğitim öğretim hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Dönem içerisinde de devam eden seviye tespit sınavları ile beraber öğrenciler sınıf yükselme fırsatı ve eksiklerini görme imkanı yakalamaktadır. Bunun yanında TYT ve AYT’ye hazırlanan öğrencilerimiz için haftalık deneme sınavları uygulamaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz hafta hafta kendilerini deneme ve eksiklerini görme fırsatı sunmuş oluyoruz. Ankara butik TYT ve AYT dershanesi olarak bizi Ankara’daki en iyi dershanelerden biri yapan bir diğer özelliğimiz eğitim koçluğu ve psikolojik danışmanlık desteğini öğrencilerimize sunmaktayız. Öğrencilerin dönem içerisinde destekte bulunan psikolojik danışmanlar ve eğitim koçları sınav stresi ve eğitim hayatının karşılarına çıkacak olumsuz etkenlere karşı onlara yardımcı olmaktadır. 16 yıllık tecrübenin yanında öğrencilerimizle beraber alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuzda hem öğrencilerimizi eğitim açısından tamamlarken hem de onları psikolojik olarak sınavlara hazırlamalarına yardımcı olmaktadır. Ankara butik TYT ve AYT dershanesi olarak öğrencilerimizin sınıf ortamında en iyi şekilde hazırlanmaları bizim için önceliği oluşturmaktadır. Ankara TYT ve AYT dershanesinin diğer ayrıcalıkları zengin kaynaklar, bireysel etüt kolaylığı, yaz ve yarıyıl kampları gibi birçok ayrıcalığımız yer almaktadır. Ankara dershanesi olarak sunduğumuz ayrıcalıkların yanında pek çok öğrencimizi hak ettikleri üniversiteye yerleşmelerini sağlamaktayız.

Ankara butik TYT ve AYT dershanesine kayıt olarak ayrıcalıklarımızdan yaralanma fırsatı sizde…


Kadromuz Vizyonumuz Misyonumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Temel Lise 9. Sınıf Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Özel Dersler Öğrenci Eğitim Sistemi Veli Bilgilendirme Sistemi Butik Eğitim Butik Dershane Butik Başarı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankara`nın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002`den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankara`da Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılay’daki DERSHANELER Kızılay’daki Butik Dershaneler Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER