Ankara Dershanesi Bireysel Etüt

Yayımlanma Tarihi 17.8.2018


Ankara Dershanesi Bireysel Etüt

Eğitim süreci zorlu ve uzun bir yolculuktur. Bu yolculuk içerisinde karşımıza birçok engel, eğitimci, idareci, birbirinden farklı dersler, konular, testler ve sorular çıkmaktadır. Süreç içerinde bireye düşen görev karşısına çıkıcak olan engelleri aşmaktır. Şöyle söyleyecek olursak bireyin öğrencilik sürecinde pek çok konu, çözemediği soru veya düşük aldığı bir sınav çıkacaktır. Bunun karşısında birey yapamıyorum deyip bir kenara bırakmak yerine engellerin üzerine gitmelidir. Birey kendi sıkıntı çektiği noktada gerekli eğitim desteğini almaktan çekinmemelidir. Bu hususta öğrencilerin karşısına çıkıcak olan pek çok eğitim kurumu yer almaktadır. Dershaneler, özel okullar, özel öğretim kursları gibi birçok imkan karşılarına çıkmaktadır. Bu imkanları doğru değerlendirdikleri sürece var olan eksiklerini tamamlamada eğitim sürecini sıkıntı yaşamadan geçirirler.


Ankara dershanesi kurulduğu ilk yıllarda benimsediği butik eğitim anlayışını yaklaşık 16 yıldır eğitim öğretim sektörü içinde yer aldığı süreçte devam ettirmiştir. Her öğrenci özeldir anlayışını kendisine ilke edinen Ankara Dershanesi öğrencilerle el ele her geçen gün başarı oranını yükseltmiştir. Bünyemize dahil ettiğimiz butik dershane dışında normal dershane formatı içerisinde de her öğrenci ile birebir ilgilenerek onlara üniversite sınavına hazırlandıkları süreçte hakettiği başarıyı elde etmeleri
husunda yardımcı oluyoruz. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimize sunduğumuz sayısız imkanların arasında yer alan bireysel etüt kolaylıklarından ve özel ders imkanlarından bahsetmek istiyoruz.


Ankara Dershanesinde yer alan öğrencilere butik eğitim mantığı ile işlenen derslerin beraberinde özel ders alıyormuş gibi süreç geçirmektedir. Bu süreçte alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenlerimiz her öğrenci ile birebir ilgilenerek derste işledikleri konudan geri kalmamasını sağlamaktadır. Öğrenci eğer herhangi bir sebepten derse katılım sağlayamadıysa veya derse odaklanamadıysa bu kısımda bireysel etüt kolaylığına başvurabilir. Ankara dershanesinde yer alan aktif rehberlik kadromuzla öğrenci istediği dersten talep ettiği güne ve saate etüt alabililmektedir. Böylelikle öğrenci dersler ve bireysel etüt arasına sıkışmaz yoğunluğunun olmadığı saate eksiklerini
tamamlama fırsatını yakalar. Bireysel etüt mantığımız ise adından anlaşılcağı üzere öğretmen öğrenci şeklinde birebirdir. Böylelikle öğrenci sadece konuya kendini odaklar ve eksik gördüğü konuyu tamamlar. Ankara dershanesi olarak bireysel etütleri çalışma odaları veya soru çözüm sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Bireysel etüt esnasında alanında kendini geliştirmiş branş öğretmenlerimiz öğrencinin eksiklik yaşadığı konuları anlatır üzerinde durulması gereken hususları tekrarlamanın ardından konu testlerinin yardımıyla konuyu pekiştirilmesi sağlanır. Peki sadece derslerden geri kalındığında mı etüt imkanları sağlanır ? Ankara dershanesi bünyesinde dönem içinde birçok yeni sınav sistemine uygun deneme sınavları yapılmaktadır. Yapılan deneme sınavlarının ardından sınıf öğretmenlerimiz ve rehberlik kadromuz tarafından birebir her öğrencilerimizin sınav sonuçları incelenmektedir. İncelenen sınav sonuçlarının doğrultusunda her öğrencinin sıkıntı yaşadıkları ve eksik gördükleri konular belirlenir. Bu konular doğrultusunda öğretmenlerimiz tarafından öğrencilermiz bireysel etütlere yönlendirilir. Böylelikle öğrenciler henüz sınava daha çok zaman varken eksik oldukları konuları veya çözemediği soru tiplerini özel dersteymiş gibi olan bireysel etüt kolaylıkları ile halledebilirler. Ankara dershanesi olarak sadece üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere değil okul sınavlarına da hazırlanan öğrencilerimize bireysel etüt sağlamaktayız.


Okullarında el ettikleri başarıda bizim için her zaman önemlidir. Öğrencilerimizin geleceklerine şekil verecekleri sınav seneleri sürecinde onların ailelerinden sonra en büyük destekçileri olarak eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz.

Ankara Dershanesi bünyesinde yer alan öğrencilerimize özel ders niteliğinde alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenlerimiz beraberinde sağladığımız bireysel etüt kolaylıkları ile öğrencinin vazgeçilmezi olan sınav marotonunda kendilerini eksiz hissetmeleri Ankara Dershanesinin temel ilkesi haline gelmiştir. Bu uzun eğitim yolculuğunda sağladığımız sayısız imkanlar ile beraber siz kıymetli öğrencilerimizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ankara Ümitköy Dershanesi

Kişi bireysel ve toplumsal olarak yaşam standartlarını artırabilmesi için doğduğu andan itaberen eğitimden geçmesi gerekir. Kişi kendini eğitebileceği gibi mutlaka eğitim sürecinde yardım edebilecek başka insanlarada ihtiyaç duyabilir. Aslında en önemlisi aile eğitimdir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ

ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ

Bilindiği üzere döneme karşımıza çıkan sınav değişiklikleri ile başladık. Yapılan değişiklikler ile beraber pek çok kurum ve öğrenci yaklaşık yedi senedir uygulanan YGS LYS mantığını bir kenara bırakıp  yeni sınav sistemine ayak uydurmaya çalışmaya başlamışlardır.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf