BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Ortadoğulular Butik Dershanesi BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

21.9.2018    340


BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Ortadoğulular Eğitim Kurumunda Butik Dershanenin çıkış noktası ve amacı; bireysel eğitimi vurgulayarak 5-7-9 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanakları ile öğrencilerimize bu yeni sistemle birlikte daha iyi eğitim imkânları sunmak.

Butik Dershaneleri tercih ederken iyi bir araştırma ve analiz yaptıktan sonra dikkat edilecek önemli noktalar vardır. Ortadoğulular Eğitim Kurumumuz butik dershanemizi diğer dershanelerden ayıran öğrencilerimizin bireysel eğitimlerine kişi sınırı koyarak daha da önem vermemizdir. Kayıt yaptırmadan önce Velilerimize ve Öğrencilerimize öncesinde mutlaka bir iki gün deneme derslerine girmelerini gözlemlemelerini ve hocalarımızı derste görüp izlemelerine en iyi şartlarda olanak sağlamaktayız.

Yönetimin tecrübeli öğretmenlerini ve öğrencilerimizin başarılarını dikkate alan kurumumuz için maddi beklentilerden çok öğrenci başarı ve memnuniyeti önemlidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak bizler eğitimcilerimizin ODTÜ,  Ankara üniversitesi vs vs mezuniyetlerinden ve ülke çapında önemli başarılara imza atmışlıklarından daha çok bilmek ve anlatabilmek ilkesi ile bu eğitim yolundayız.

Birçok kurumlarda velilerimizin ve öğrencilerimizin yaşadığı sıkıntılardan biride düzensiz ders programı, aksaklıklar ve sürekli öğretmen değişimidir. Butik dershanemizde velilerimiz ve öğrencilerimiz için gerekli önemi, çabayı ve başarımızla eğitim hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu yüzden eğitim sisteminin çarpıklığından dem vurmak, dershaneleri döner sermaye olduğu gerçeğini bilmek sizi dershaneden muaf tutmuyor bir şekilde mutlaka yolunuz kesişiyor. İdealleriniz sizi her yaş ve statüde dershaneye bağımlı kılıyor, o yüzden butik dershane olarak velilerimizin ve öğrencilerimizin dershane seçimi bizler içinde önemli olduğundan buna göre hareket etmekteyiz.

Eğitim Koçlarımız ve danışmanlarımız Çocuklarımızın geleceğinin bu günden planlandığı yerdir Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik dershane. Özel dersin alternatifi olarak dershaneciliğe farklı bir bakış açısı kazandırmaktayız. Çocuğunuzun gelecekte( bilimde, eğitimde, kültürde, sanayide, ticarette, siyasette) etkin görev üstlenmesini istiyorsanız, çocuğunuza hem uygun hem de doğru yatırım yapmalısınız. Çocuğunuz hep en önde olmalı, girişimcilik ve liderlik niteliklerini geliştirmeli, uyumlu ve sosyal birey olmalıdır. Bizler ekip olarak Rehberlik, Psikolog, Eğitim ile de sizlerle birlikteyiz.

Böylece Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik Dershane ile Bu ortamda öğrencilerimiz hem öğretim hem de eğitim alır. Yaşam boyu öğrenmeyi öğrenir. Yılları eğitim/öğretimle iç içe geçmiş deneyimli eğitimciler ve iyi eğitim almış, gönlünü eğitime veren genç eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik ekibimiz ile Yıllarca "özel grup" ve "özel ders" eğitimi veren, öğrencilere "eğitim koçluğu" yapan öğretim kadroları ile mutlak ve üstün başarı hedeflemekteyiz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik Dershane olarak;

Öğrenci sayısı 5-7-9 kişi arasında değişen özel grupta dersleri sağlanır. Gruplar, hazır bulunurluk düzeyi eşit öğrencilerden veya aynı okulun aynı sınıfındaki öğrencilerden oluşur. Öğrenci ve velilerde amaç birliği vardır. Öğrencilere hem "sürekli öğrenme" hem de "tam öğrenme" uygulanır. ÖZEL DERSE ihtiyaç kalmaz. Veli ile yakın işbirliği kurulur, aile danışmanlığı hizmeti verilir. Ortam "ikinci ev" gibi olup samimi, sıcak ve mutlak güvenlidir. Her öğrencinin durumuna göre özel program uygulanır. Gruptaki öğrenci sayısı az olduğu için ücretleri ona göre belirlenir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik eğitim ile normal dershane arasındaki yarattığımız fark 5 kişilik sınıflar, Kaliteli eğitim, Eğitim koçluğu sistemi, Branşlarında deneyimli öğretmenler, Seçkin okullardan başarılı öğrenciler, Tüm soruların çözümü, Anlaşılmayan noktalarda tekrar(ÖZEL DERS İHTİYACINI ORTADAN KALDIRIR), Okul sınavları öncesi okula yönelik destek, Deneme ve konu tarama sınavlarının hızlı bir şekilde değerlendirilip velinin hızlı ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesidir.

Biz Butik dershane eğitimlerimizde öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. Öğrencilerimize ev ortamında nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, öğrencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz. Birçok Öğrencimizin düzenli ders çalışma alışkanlıkları malesef yok ya da ders çalışıyorlar fakat istedikleri seviyeye ulaşamıyorlar. Bunun içinde öğrencilerimize sunduğumuz yaz kampında seviye grupları oluşturuyoruz. Bu seviye gruplarında süre gelecek şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları kurumumuzda sağlayarak eve, çalışma bıraktırmıyoruz.

 Sürekli Değişen ve gelişen teknoloji çağında, tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi sorunlar yaşadığını gördük ve kurum olarak, bu sorunların giderilmesinde her zaman her daim çözüm ortağı olduk.

Öğrencilerimiz kurumumuzda bizim çocuklarımızdır. Kendi çocuklarımız olarak gördüğümüz öğrencilerimizin Bu güvenle yola devam etmeleri için Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik dershane ve ekip olarak her zaman bu güveni suiistimal etmemek ve daha da çok arttırmak üzere çıktığımız bu yolda iyi eğitim başarılı eğitim ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

 

Ortadoğulular Butik Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE

ANKARA BUTİK DERSHANE

Dershane tercihleri günümüzde büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise gün geçtikçe artan dershane sayısıdır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi SINAV STRESİNE SON!

SINAV STRESİNE SON!

Her geçen yıl değişen sınav sistemleri eğitim sistemlerinin tam olarak oturmadığını göstermektedir. Eğitim sisteminin bir düzene girmemesinin yanın...

Devamını Oku →

Sömestr kampı

Sömestr kampı

Sömestr kampımız eğitim dönemlerine göre değişmekte olup, 21-27 Ocak tarihleri arasında yapılacak olup 7 gün boyunca öğrencilerimiz yoğun bir şekil...

Devamını Oku →
Hızlı Okuma

Hızlı Okuma

Çeşitli göz egzersizleri vasıtasıyla göze ritim kazandırmaya, göz algılama kapasitesini ve duraklama esnasında gözün okuma alanı geliştirmeye dayal...

Devamını Oku →
Temel Lise 9. Sınıf

Temel Lise 9. Sınıf

Kurumlarında uzman kadrosuyla öğretmenler her türlü materyalleri kullanarak en etkin eğitimi vermektedirler. Öğrencilerin 8. sınıf eksiklerini kapa...

Devamını Oku →
Temel Lise 10. Sınıf

Temel Lise 10. Sınıf

Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi 10. Sınıf öğrencilerine en iyi eğitimi sunmaktadır. Bu dönemde öğrenciler ile birebir ilgilenen alanında uzma...

Devamını Oku →
Temel Lise 12. Sınıf

Temel Lise 12. Sınıf

Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi 12. Sınıfta olan öğrencilere en iyi eğitimi sunmaktadır. Bu dönemde zor bir süreç geçiren öğrenciler hem okul...

Devamını Oku →
Yaz Kampı

Yaz Kampı

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI 2017-2018 ÖĞRETİM YILI YAZ OKULU PROGRAMI ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMLARI olarak kayıtlı öğrencilerimize yönelik ola...

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.