BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Yayımlanma Tarihi 21.9.2018


BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Ortadoğulular Eğitim Kurumunda Butik Dershanenin çıkış noktası ve amacı; bireysel eğitimi vurgulayarak 5-7-9 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanakları ile öğrencilerimize bu yeni sistemle birlikte daha iyi eğitim imkânları sunmak.

Butik Dershaneleri tercih ederken iyi bir araştırma ve analiz yaptıktan sonra dikkat edilecek önemli noktalar vardır. Ortadoğulular Eğitim Kurumumuz butik dershanemizi diğer dershanelerden ayıran öğrencilerimizin bireysel eğitimlerine kişi sınırı koyarak daha da önem vermemizdir. Kayıt yaptırmadan önce Velilerimize ve Öğrencilerimize öncesinde mutlaka bir iki gün deneme derslerine girmelerini gözlemlemelerini ve hocalarımızı derste görüp izlemelerine en iyi şartlarda olanak sağlamaktayız.

Yönetimin tecrübeli öğretmenlerini ve öğrencilerimizin başarılarını dikkate alan kurumumuz için maddi beklentilerden çok öğrenci başarı ve memnuniyeti önemlidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak bizler eğitimcilerimizin ODTÜ,  Ankara üniversitesi vs vs mezuniyetlerinden ve ülke çapında önemli başarılara imza atmışlıklarından daha çok bilmek ve anlatabilmek ilkesi ile bu eğitim yolundayız.

Birçok kurumlarda velilerimizin ve öğrencilerimizin yaşadığı sıkıntılardan biride düzensiz ders programı, aksaklıklar ve sürekli öğretmen değişimidir. Butik dershanemizde velilerimiz ve öğrencilerimiz için gerekli önemi, çabayı ve başarımızla eğitim hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu yüzden eğitim sisteminin çarpıklığından dem vurmak, dershaneleri döner sermaye olduğu gerçeğini bilmek sizi dershaneden muaf tutmuyor bir şekilde mutlaka yolunuz kesişiyor. İdealleriniz sizi her yaş ve statüde dershaneye bağımlı kılıyor, o yüzden butik dershane olarak velilerimizin ve öğrencilerimizin dershane seçimi bizler içinde önemli olduğundan buna göre hareket etmekteyiz.

Eğitim Koçlarımız ve danışmanlarımız Çocuklarımızın geleceğinin bu günden planlandığı yerdir Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik dershane. Özel dersin alternatifi olarak dershaneciliğe farklı bir bakış açısı kazandırmaktayız. Çocuğunuzun gelecekte( bilimde, eğitimde, kültürde, sanayide, ticarette, siyasette) etkin görev üstlenmesini istiyorsanız, çocuğunuza hem uygun hem de doğru yatırım yapmalısınız. Çocuğunuz hep en önde olmalı, girişimcilik ve liderlik niteliklerini geliştirmeli, uyumlu ve sosyal birey olmalıdır. Bizler ekip olarak Rehberlik, Psikolog, Eğitim ile de sizlerle birlikteyiz.

Böylece Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik Dershane ile Bu ortamda öğrencilerimiz hem öğretim hem de eğitim alır. Yaşam boyu öğrenmeyi öğrenir. Yılları eğitim/öğretimle iç içe geçmiş deneyimli eğitimciler ve iyi eğitim almış, gönlünü eğitime veren genç eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik ekibimiz ile Yıllarca "özel grup" ve "özel ders" eğitimi veren, öğrencilere "eğitim koçluğu" yapan öğretim kadroları ile mutlak ve üstün başarı hedeflemekteyiz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik Dershane olarak;

Öğrenci sayısı 5-7-9 kişi arasında değişen özel grupta dersleri sağlanır. Gruplar, hazır bulunurluk düzeyi eşit öğrencilerden veya aynı okulun aynı sınıfındaki öğrencilerden oluşur. Öğrenci ve velilerde amaç birliği vardır. Öğrencilere hem "sürekli öğrenme" hem de "tam öğrenme" uygulanır. ÖZEL DERSE ihtiyaç kalmaz. Veli ile yakın işbirliği kurulur, aile danışmanlığı hizmeti verilir. Ortam "ikinci ev" gibi olup samimi, sıcak ve mutlak güvenlidir. Her öğrencinin durumuna göre özel program uygulanır. Gruptaki öğrenci sayısı az olduğu için ücretleri ona göre belirlenir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik eğitim ile normal dershane arasındaki yarattığımız fark 5 kişilik sınıflar, Kaliteli eğitim, Eğitim koçluğu sistemi, Branşlarında deneyimli öğretmenler, Seçkin okullardan başarılı öğrenciler, Tüm soruların çözümü, Anlaşılmayan noktalarda tekrar(ÖZEL DERS İHTİYACINI ORTADAN KALDIRIR), Okul sınavları öncesi okula yönelik destek, Deneme ve konu tarama sınavlarının hızlı bir şekilde değerlendirilip velinin hızlı ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesidir.

Biz Butik dershane eğitimlerimizde öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. Öğrencilerimize ev ortamında nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, öğrencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz. Birçok Öğrencimizin düzenli ders çalışma alışkanlıkları malesef yok ya da ders çalışıyorlar fakat istedikleri seviyeye ulaşamıyorlar. Bunun içinde öğrencilerimize sunduğumuz yaz kampında seviye grupları oluşturuyoruz. Bu seviye gruplarında süre gelecek şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları kurumumuzda sağlayarak eve, çalışma bıraktırmıyoruz.

 Sürekli Değişen ve gelişen teknoloji çağında, tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi sorunlar yaşadığını gördük ve kurum olarak, bu sorunların giderilmesinde her zaman her daim çözüm ortağı olduk.

Öğrencilerimiz kurumumuzda bizim çocuklarımızdır. Kendi çocuklarımız olarak gördüğümüz öğrencilerimizin Bu güvenle yola devam etmeleri için Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik dershane ve ekip olarak her zaman bu güveni suiistimal etmemek ve daha da çok arttırmak üzere çıktığımız bu yolda iyi eğitim başarılı eğitim ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

 

 


Kadromuz Vizyonumuz Misyonumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Temel Lise 9. Sınıf Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Özel Dersler Öğrenci Eğitim Sistemi Veli Bilgilendirme Sistemi Butik Eğitim Butik Dershane Butik Başarı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankara`nın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002`den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankara`da Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılay’daki DERSHANELER Kızılay’daki Butik Dershaneler Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER