BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Yayımlanma Tarihi 30.11.2018


BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

ANKARA BATIKENT SEMTİ

Batıkent Ankara’nın son zamanlar gelişen, yapılan yeni yapılar ve yatırımlar ile kalabalıklaşan, metro diğer toplu taşımalar sayesinde ulaşım sıkıntısı yaşanmayan semtlerinden bir tanesidir. Gelişmesi ile beraber talepler bu semte oldukça artmaktadır. Batıkentteki butik dershaneler birçok öğrenci tarafından tercih ediliyor. Metronun gelişi özellikle bu kentteki ulaşım sıkıntısı giderdiği için nezih bir semt olan Batıkent’in nüfusunun artmasını sağlamıştır. Burada ikamet eden insanlar eğitime kıymet veren, eğitimin değerini bilen, okuyan ve okutan insanlar oldukları için, gerek kendilerinin gereke çocuklarının iyi eğitimler alması ve belirli noktalara ulaşması için gerekli çabayı göstermektedir. Batıkent’te çok sayıda özel eğitim kurumları ve devlet eğitim kurumları bulunmaktadır. Milli Eğitimin sistemi çoğu zaman değişmektedir. Çocuklar liseye geçerken ya da liseden üniversiteye geçerken, devlette bir işe başlamak istediğinde sınavlara tabi tutulmaktadır. Ve başarılı olabilmeleri için bu sınavlardan belirli puanlar almaları gerekmektedir.

Sınavların ağırlıklı olduğu bu sistemde okullarda verilen eğitimler sınavlara yönelik değildir. Sınavlarda çocukların pratik olmaları ve hızlı düşünmeleri gerekmektedir. Belirli zaman aralığında doğru cevabı bularak işaretleme yapmaları gerekmektedir. Yani çocuklar aynı zamanda süre ile de bir yarış hali içerisindedirler. Okullarda bu eğitimler yeterli olmadığı için çocuklar ve anne babalar ek bir eğitim merkezine daha gitmektedirler. Bu kurumlar sınavlarda, sınav sisteminde öğrenciye yardımcı olan dershaneler.

DERSHANELERİN EĞİTİM SİSTEMİ, SINAVA YÖNELİK PROGRAMLARI

Batıkentteki butik dershaneler öğrencilerinin sınavlarda istedikleri başarıları yakalamak için ve okullarındaki derslerin başarılı olabilmeleri için öğrencilere çeşitli program uygulamaktadırlar. Dershaneler butik dershane ve normal dershaneler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Butik dershane ücretleri verdikleri eğitim ile doğru orantılı olarak daha fazladır. Normal dershane ücretleri ise  kademeler arasında farklılık olmak üzere 3 bin ile 15 bin aralığında değişmektedir. Bu ücretler ile dershaneler öğrencilere çeşitli eğitimler vermektedir. Daha çok dershaneler sınavlar için tercih edilmektedir. Sınava gireceği son yıl dershanelere kayıt yaptıran öğrenciler bir yıl boyunca burada eğitim alır.

Sınava yönelik verilen eğitimlerin yanı sıra dershanelerde soruların daha hızlı çözülebilmesi için soru çözüm saatleri de bulunmaktadır. Ders esnasında konuyu anlamaya öğrenciler öğretmenlerinden etüt isteyebilirler. Bireysel ya da birkaç kişiden oluşan bir öğrenci grubu ile tekrar ders anlatımı sağlanabilir.  Batıkentteki butik dershaneler öğrencilerine istedikleri zaman içerisinde ders tekrarı ve soru çözüm saatleri imkanı sunmaktadır. Öğrenciler anlamadıkları noktalarda istedikleri zaman tekrar eğitim alabilmektedirler. Batıkentteki butik dershaneler ve eğitim kadroları oldukça tecrübeli ve her zaman öğrencilerin yararına olabilecek durumların araştırması içerisindedirler. Öğrencilerin daha hızlı sorular çözmeleri ve sınav sorularına alışabilmeleri için, geçmiş yıllardaki soruların analizleri yapılıp benzer sorular ile öğrencilere deneme sınavları yapılmaktadır. Yapılan deneme sınavları tıpkı girecekleri gerçek sınavlarda olduğu gibi hazırlanmakta ve sürelerde aynı şekilde tutulmaktadır. Sınavların sonuçlarına göre öğrencilerin eksik olduğu konular tekrar edilmekte böylelikle öğrencilerin sınavlara eksiksiz bir şekilde girmesi planlanmakta ve amaçlanmaktadır.

Bugünkü yazımda sizlere Batıkentteki butik dershaneler hakkında faydalı bilgiler vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Çankaya’nın en iyi dershanesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Kızılay Butik Dershane Önerisi

Kaliteli bir dershane farklı özellikler barındırır, Kızılay butik dershane önerisi alırken kesinlikle bu duruma dikkat etmelisiniz. Öğretmen kadrosu, rehberlik hizmetleri, eğitim planlamaları ve bunun gibi birçok konu hakkında detaylı bilgiler almalısınız.

Devamını Oku →

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkentteki butik dershaneler 6-7 kişilik gruplardan oluşmaktadır. En önemlisi de kişiye özel rehber öğretmenlerinin ders çalışma programlarını hazırlıyor olmasıydı

Devamını Oku →

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkentteki butik dershaneler öğrencilerine istedikleri zaman içerisinde ders tekrarı ve soru çözüm saatleri imkanı sunmaktadır. Öğrenciler anlamadıkları noktalarda istedikleri zaman tekrar eğitim alabilmektedirler. Batıkentteki butik dershaneler ve eğitim kadroları oldukça tecrübeli ve her zaman öğrencilerin yararına olabilecek durumların araştırması içerisindedirler.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf