BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Ortadoğulular Butik Dershanesi BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Yayımlanma Tarihi 30.10.2018


BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkent Ankara’nın gelişmiş yerleşim alanlarından nüfusu 200.000’i aşmış kalabalık bir semtidir.

Batıkentteki butik dershaneler çakırlar’da ve kent koop mahallesinde fazlasıyla bulmamız mümkündü. Birkaç arkadaşla fen lisesinden mezun olduktan sonra batıkentteki butik dershaneler araştırmamıza başlamıştık. Batıkentteki butik dershaneler seçmemizdeki neden evimize yakın biyer olmasını istedğimizdendi. Bu sene bizim için zaman kaybı olmamalı ve hedefimiz olan Hacettepe üniversitesi tıp fakültesini kazanıp eğitimimize başlamaktı. Batıkentte butik dershaneler i araştırırken çakırlar semtinde bakmaya başlamıştık. Çakırlarda fazlasıyla butik dershanelere rastlamamız mümkündü. Batıkentteki butik dershaneler le görüşmemizi birkaç farklı kurumla sağlamıştık. İçlerinden bir kurum daha öncede öğrenci başarısını duyduğumuz köklü bir kurumdu bize de eğitim ve ders çalışma programları uyuyordu.Temmuz ayı gibi kaydımızı bu kuruma yaptırmıştık erken kayıt olanaklarından faydalanmıştık. Öncelikle bizi seviye tespit sınavına almışlar öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulan gruplara ayırmışlardı. Batıkentteki butik dershaneler 6-7 kişilik gruplardan oluşmaktadır. En önemlisi de kişiye özel rehber öğretmenlerinin ders çalışma programlarını hazırlıyor olmasıydı. Ağustos ayında 200 saate yakın matematik geometri yaz kampı ile başlamıştık eksik olduğumuz konuları bu sayede kapatmıştık.Hedefimiz için arkadaşlarımızla bol soru çözümüne ihtiyacımız vardı. Bu sene hedefimize ulaşabilmek için her şeyden soyutlamıştık kendimizi zamanımızı dershanede geçirmeye başlamıştık. Her hafta sonu yapılan deneme sınavlarıyla netlerimiz daha da artmıştı.Ders sonlarında yapılan zorunlu soru çözüm saatleri 2 saate yakın sürüyordu fazlasıyla soru örneği görmüş oluyorduk. Rehber öğretmenlerinin dışında psikologlar ve eğitim koçları da bize destek oluyorlardı. Batıkentteki butik dershaneleri düşünen arkadaşlarımız saymış olduğumuz örnekleri dikkate alarak kayıt yaptırırlarsa iyi bir eğitim almış olurlar.

Ortadoğulular Butik Dershanesi BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ

BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ

Butik dershane ücretleri velilerimiz için diğer dershanelere göre fazla olsa da erken kayıtlarda düzenlenen uygun fiyatlar ve yapacakları bursluluk sınavlarıyla birlikte öğrencinin göstereceği başarıyla indirimler sağlanıp 13-14 taksite kadar bölünüp velilere kolaylık sağlanmaktadır.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER

ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER

Eryaman daki butik dershanelerden ve nasıl bir eğitim sistemi olduğundan, ayrıca Eryaman mahallesinden kısaca bahsetmeye çalışacağım.

Devamını Oku →

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkentteki butik dershaneler 6-7 kişilik gruplardan oluşmaktadır. En önemlisi de kişiye özel rehber öğretmenlerinin ders çalışma programlarını hazırlıyor olmasıydı

Devamını Oku →

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkentteki butik dershaneler öğrencilerine istedikleri zaman içerisinde ders tekrarı ve soru çözüm saatleri imkanı sunmaktadır. Öğrenciler anlamadıkları noktalarda istedikleri zaman tekrar eğitim alabilmektedirler. Batıkentteki butik dershaneler ve eğitim kadroları oldukça tecrübeli ve her zaman öğrencilerin yararına olabilecek durumların araştırması içerisindedirler.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf