Kızılaydaki Butik Dershaneler

Ortadoğulular Butik Dershanesi Kızılaydaki Butik Dershaneler

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Kızılaydaki Butik Dershaneler

Eğitime yeni bir nefes mi gerek?
Teknoloji dünyasında sanalda sıkışmış hayatlar şekline dönüştük. Bir çok şeyi parmaklarımızın ucunda yaşamaya başladık.
İnsanlar kendilerini sanal dünyaya hapsederek yalnızlaşmaya yelken açıyor ve ne acı ki bunu çok sonra ve gene tek başına fark etmeye başlıyor. Peki bu baş döndürücü teknolojik kasırga içerisinde eğitim nasıl bir yol izliyor acaba? Veliler iş ve hayat yoğunluğunda çocuklarını yeterince fark edememe gibi bir handikap yaşıyor. Çocuklarımıza olan ilgi onlara ayrılan bütçelerle ifade edilmeye başlandı. Belki bu durum çağın bir gerekliliğidir yargılamak gibi bir niyetimiz yok. Bize düşen bu yeni süreçte çocuklarımız gark edebilecek sistem ve kurumları ayırt edebilmek. Son yıllarda Kızılay’da açılan butik dershane sayılarının hızla arttığını görmekteyiz. Kızılay’daki butik dershanelere baktığımızda daha küçük sınıflar daha az öğrenci ile birebir yakınlaşmaya çalışan eğitim kurumları olduğunu görüyoruz. Kalabalıklarda boğulan ve yalnızlaşan insanlara eğitimde çağın gereksinimi olan bir uygulama. Kızılay butik dershanelerinin sınav stresi içerisinde yüklendiği misyon aynı zamanda bireysel farkındalık yaratmak oldu. Tabi bunu yapabilen, yapmak için çabalayan ya da bunu sadece ticari emelle kullanan kurumlarla doluyuz. Bu noktada veli olarak üzerimize düşen çocuğumuzun yapısına uygun kurumları iyi araştırmak onların bilgi alımları yanı sıra kendilerini de ifade edebilecekleri kurumları tercih etmektir.

Şunu da unutmamak gerekir ki bu tercihler esnasında çocuklarımızın kanaatleri ve tespitleri de öncelikli olmalı. Kızılay’daki Butik Dershaneler öğrencinin ilgisini çekici ve dikkat dağıtıcı alan ve mekanların uzağında olmalı yada kurum bunlarla ilgili tedbirlerini almış olmalıdır. Hepimizin hedefi geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın kendi ayakları üzerinde durabilecekleri, severek yapabilecekleri meslek sahibi olmalarıdır. Keşke Türk eğitim sisteminde ve ülke standartlarında gelir endeksli tercihler yerine mutlu olabilecekleri alan tercihlerine yönebilecek şartlara sahip olabilseydik.

Sizlere bu makalemizde  Kızılay Butik Dershane ile ilgili bilgi vermeye çalıştık.

Ortadoğulular Butik Dershanesi Kızılaydaki DERSHANELER

Kızılaydaki DERSHANELER

Ankara da yaşayan bir veli olarak , Kızılay’daki DERSHANELERİ araştırdım. Neden Kızılay’daki Dershaneler. Çocuğumun geleceğini düşünen bir veli olarak çocuğumun en iyi eğitimi almasını istiyorum.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi Kızılay Mezun Dershanesi

Kızılay Mezun Dershanesi

Mezun öğrenciye verilen kurs öğrencinin zaten yıl kaybetmesinden dolayı çok önemlidir. Bu yüzden de kaliteli bir kurumda eğitim alması öğrenci için bir daha vakit kaybı olmaması için büyük önem taşımaktadır.

Devamını Oku →

KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER

KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER

Kızılaydaki butik dershaneler genellikle uzman eğitmenlerle çalışırlar. Eğitmenler öğrencilerin seviyelerine göre ödevler verirken, rehberlik öğretmenleri bu ödevleri kontrol ederler.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf