BUTİK AYRICALIK

Yayımlanma Tarihi 20.9.2018


BUTİK AYRICALIK

Sınava hazırlanan öğrencilerin en büyük yardımcılarından biri de dershanelerdir. Son birkaç yıldır daha zor bir hal alan sınav sistemleri ve artan nufüs ile beraber dershane sayısının giderek artığını görmekteyiz. Dershane sayısının giderek artması öğrencinin ilk bakışta avantajına gözüken bir durumdur. Dershane sayısının çoğalması ile beraber artık günümüzde öğrenci talep ettiği dershanede sınava hazırlanmaktadır. Eğitim kalitesi ve kendi bütçesine göre dershane seçmesi bir diğer avantaj olarak söyleyebiliriz. Durumun dezavantajına baktığımız günümüzde iyi eğitim veren ve sağladığı avantajın yanında yüksek fiyatlar isteğini görmekteyiz. Daha uygun fiyatlı dershanelerin daha az imkan sunduğunu gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Özellikle butik eğitim veren dershanelerin günümüz ekonomisi le beraber öğrenci için yüksek fiyat istediklerini söyleyebiliriz. Butik dershanelerin, dershaneler arasında avantajları daha çok yer almaktadır. Butik dershanelerin en büyük avantajı ise sınıflarda öğreci sayısının az olmasıdır. Öğrenci sayısının az olması ne gibi avantajları vardır ? Bir sınıfta öğrenci sayısının az olması demek o sınıfta dersin daha verimli geçmesi demektir. Butik dershaneler sınıflarda öğrenci sayısını az tutarak öğrencilerin dersten verimli ayrılmasını sağlamaktadır. Böylelikle ders esnasında öğretmen her öğrenci ile birebir ilgilenmektedir.  Fakat az öncede dediğimiz gibi butik dershanelerin fiyatları diğer dershanelere göre fiyatları yüksektir.

Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bünyemizde butik dershane hizmeti de vermekteyiz. Eğitim hayatına giriş yaptığımız ilk yıllarda butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz bu anlayışı  2002 den beri devam etmektedir. Butik dershane deyince yüksek fiyatlar aklına öğrencilerimizi ve velilerimizi şarşırtacak nitelikte uygun fiyatta eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ankara butik dershanesi olarak bizim işimiz ticaret değil bizim işimiz eğitim. Bu sebeple öğrencilerimize butik ve kaliteli eğitim yanında uygun ücretler talep etmekteyiz. Ankara butik dershanesi olarak uygun fiyatımız yanında öğrencilerimize sağladığımız imkanlardan bahsedelim. Öncelikle 8 – 10 kişilik sınıflarda eğitim verdiğimiz söylemek isteriz. Ankara butik dershanesinde her ders özel ders niteliğinde geçmektedir. Ankara butik dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesini sağlamaktayız. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz en büyük avantajlarından bir diğeridir. Bu sayede öğrencilerimiz tatil süreçlerini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktayız. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız ders çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlerdirmektedir. Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeye sağlıyoruz. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda daha iyisini yapabilecekken sınav kaygısı nedeniyle kötü sonuçlar almasını istemiyoruz ve bunun önüne geçmek adına öğrencileri psikoglar ve eğitim danışmanları ile görüşmeler düzenliyoruz. Ankara butik dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde gidermektedir. Ankara butik dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmelerini amaçlıyoruz. Ankara butik dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş olurlar. Öğrenci belirlediği konu eksikleriyle beraber bireysel etütlere başvurabilir ve bu maratonun sonunda bütün konuları tamamlamış bir şekilde sınava hazır hale gelirler.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak butik ayrıcalıklardan yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.


Kadromuz Vizyonumuz Misyonumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Temel Lise 9. Sınıf Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Özel Dersler Öğrenci Eğitim Sistemi Veli Bilgilendirme Sistemi Butik Eğitim Butik Dershane Butik Başarı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankara`nın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002`den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankara`da Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılay’daki DERSHANELER Kızılay’daki Butik Dershaneler Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER