BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI

Yayımlanma Tarihi 20.9.2018


BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI

Gün geçtikçe dershaneye artan talepler ile beraber dershaneye sayısı ve çeşitleri artmaktadır. Dershane çeşitlerine baktığımızda normal dershane formatı ve butik dershane formatlarının olduğunu söyleyebiliriz. Hangisi daha avantajlı konusuna geldiğimizde ise butik dershanelerin daha avantajlı olduğunu görebilmekteyiz. Bunun temel sebebi ise butik dershanelerin bünyesine az sayıda öğrenci almasından kaynaklıdır.  Peki butik dershanelerin avantajları sadece bu kadar mı? Tabi ki hayır. Öncelikle diğer dershane formatlarına baktığımızda aşağı yukarı okullarda yer alan öğrenci sayısına eşit öğrencileri sınıflarda barındırdıklarını görmekteyiz. Dershanelerin genel mantığına baktığımızda ise öğrencileri karşılarında yer alan sınavlara en iyi şekilde hazırlamaktır. Bunun yanında sınıfların kalabalık olması öğrencinin hem ders dinlemesine engel büyük bir etken olurken hem de kurum tarafından öğrencilerin takibi zor bir hale gelir. Fakat butik dershane de asıl amaç hem öğrencinin en iyi şekilde ders dinlemesini sağlarken hem de kurum tarafından en yakın bir biçimde takip edilmesini sağlamayı amaçlandırmaktadır. Bu sebeplerden dolayı butik dershane öğrencinin en iyi şekilde sınavlara hazırlanmasını sağlamaktadır. Butik dershane konusunda kararınızı verdiyseniz şimdi sıra hangi butik dershaneyi seçeceğinizdir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bünyemizde birçok grubun içerisinde butik dershane olarak da hizmet vermekteyiz. Eğitim hayatına giriş yaptığımız ilk yıllarda butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz bu anlayışı 2002 den beri devam  ettirip başarısına birçok başarı dahil etmiştir.  Ankara butik dershane olarak anılan kurumumuzun ayrıcalıklarından gelin kısaca sizlere bahsedelim. Öncelikle 8 – 10 kişilik sınıflarda eğitim verdiğimiz ders olanağı sağlamaktayız. Ankara butik dershanesinde her ders özel ders niteliğinde geçmesi amaçlanmıştır. Ankara butik dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin bir kat daha verimli geçmesi konusunda en temel etkenlerden biridir. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz hem tatillerini dersten uzak verimsiz bir şekilde geçmesini engellemekte hem de rakiplerinden birkaç adım önde döneme başlamasını sağlamaktadır. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencileri hem sınav hakkında bilgilendirip psikolojik destekte bulunmasının yanında hem de hazırladıkları ders çalışma programları ile dershane çıkışında nasıl ders çalışması gerektiği konusunda onlara yardımcı olmaktadır. Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeleri konusunda ailelerinden sonra en büyük destekçileri oluyoruz. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda herhangi bir etkenden kaynaklı olarak başarısızlığı elde etmelerinin önüne geçiyoruz. Ankara butik dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde gidermelerini sağlıyoruz. Ankara butik dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmeleri bizim temel önceliğimizi oluşturmaktadır. Ankara butik dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş  ve bunları tamamlama imkanına sahip olurlar.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak sizde butik bir eğitim ile büyük başarılar elde edebilirsiniz.


Kadromuz Vizyonumuz Misyonumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Temel Lise 9. Sınıf Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Özel Dersler Öğrenci Eğitim Sistemi Veli Bilgilendirme Sistemi Butik Eğitim Butik Dershane Butik Başarı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankara`nın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002`den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankara`da Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılay’daki DERSHANELER Kızılay’daki Butik Dershaneler Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER