Eryaman dershane

Ortadoğulular Butik Dershanesi Eryaman dershane

Yayımlanma Tarihi 16.11.2018


Eryaman dershane

Eryaman dershane eğitim kalitesi araştırması birçok kişi tarafından yapılıyor.Eryaman Ankara'nın en büyük ilçelerinden birisi olan Etimesgut’un en büyük mahallelerinden bir tanesidir. 

2007 yılında 121.711 kişi olarak açıklanan nüfus 2017 yılında ise 172.603 olarak açıklanmıştır. 10 yıl içerisinde 50.000 civarında artış olduğu gözlenmektedir. Eryaman bölgesinin yıllara göre nüfus sayılarına bakacak olursak. 2008 yılı 125.407, 2009 yılı 134.069, 2010 yılı 144.252, 2011 yılı 149.018, 2012 yılı 149.189, 2013 yılı 150.737, 2014 yılı 155.779, 2015 yılı 161.805, 2016 yılı 166.358 olduğu görülüyor. Eryaman’ın nüfusu her geçen yıl artmış herhangi bir azalma hiç bir zaman olmamış. Popülerliği ise 2015 yılında oldukça fazlalaşmış. Yapılan mega projelerden sonra 2017 sonrasında da her geçen gün nüfus artış göstermeye devam etmektedir.

Eryaman dershanelerinin eğitim düzeyi nasıl?

Eryamanın  en önemli yerlerinden bir tanesi Göksu parktır. Göksu parkı Ankara’ nın da en büyük parklarından bir tanesidir. Göksu parkı Eryaman’da ki Susuz göleti üzerine kuruludur. Göksu parkı 3 ay gibi kısa bir sürede bitirilerek 2003 yılı haziran ayı sonunda hizmete açılmıştır. Toplam kullanım alanı 508.000 metre kare olup bu alanın 127.189 metre karesi göletten oluşmaktadır. İçerisinde restoran, kafe, dinlence ve piknik alanlarının dışında lunapark bölümleri ile yürüyüş ve koşu yolları da vardır.  Göksu parkta 127.189 metre karelik gölette balık tutulabilen 9 tane yüzer iskele , 250.200 metre karelik yeşil alanda 1.6 km ahşap yürüme yolu ve 13.000 metre kare piknik alanı ve bu piknik alanında 473 adet barbekü mevcuttur. Göksu park Istanbul yolu üzerindedir ve şehir merkezine 20 km mesafededir. Şehrin son dönemlerde gelişmesi ile şehir merkezi ile iç içe konuma gelmiştir.

Dershane öğrencilerin, bir öğretmenin gözetimi altında, anlatma,araştırma, küme çalışması vb. Yollar ile ve türlü eğitim araç ve gereçlerinden yararlanarak okul dışında para karşılığı ders yaptıkları özel kuruluşlara denir. Eryaman dershane bakımından oldukça şanslı bir semt. Çok çeşit dershane vardır. Memurluk sınavları yani KPSS sınavları için ayrı üniversite sınavları için ayrı liselere yerleştirme sınavları için farklı, uzmanlık sınavları için farklı ve yabancı dil için farklı dershaneler mevcuttur. Tüm türkiyede olduğu gibi Ankara da da dershane sektörü çok güçlüdür. Ankaranın her semtinde her sınava yönelik dershaneler bulmak çok kolaydır. Ancak genelde dershanelerin merkez şubeleri genelde ankarada çankaya ve kızılay civarındadır. Genelde kaliteli ve deneyimli hocalar buralardadır. Kızılayın haricin de de büyük ve geçmişi olan dershane çok fazladır.

Eryaman dershane olarak bir kızılay kadar olmasada ankaranın çoğu semtine göre çok fazla dershane barındırır sınırları içerisinde. Çoğu büyük kurum etimesgut sincan ve eryaman taraflarında kendi şubelerini açmıştır. 15 ila 25 kişilik sınıflardan oluşan dershaneler kızılaydaki kat dershanelerine nazaran çok daha konforlu bir eğitim imkanı sağlayabilir. Eryaman dershane piyasası eryaman da ikamet eden insanların ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılayabilir.

Ortadoğulular Butik Dershanesi Etimesguttaki dershaneler

Etimesguttaki dershaneler

Etimesgut ilçesinin kurulduğu alanın ilk çağlarda önce Hitit daha sonra da Frig uygarlıklarının topraklan içinde yer alındığı bilimsel bir gerçektir.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi Ümitköy dershane

Ümitköy dershane

Eğitim, anaokulundan itibaren her seviyede sağlanmakta ve bu konuda çeşitli çalışmalar yürütülmektedir. Yürütülen çalışmaların olumlu olması için, her geçen gün standartlar yenilenmekte ve geleceğe ışık tutulmaya çalışılmaktadır. Ümitköy dershane ile geliştirilen eğitim ile farklı stratejiler uygulanmaktadır.

Devamını Oku →

BUTİK AYRICALIK

BUTİK AYRICALIK

Sınava hazırlanan öğrencilerin en büyük yardımcılarından biri de dershanelerdir. Son birkaç yıldır daha zor bir hal alan sınav sistemleri ve artan nufüs ile beraber dershane sayısının giderek artığını görmekteyiz.

Devamını Oku →
BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Ortadoğulular Eğitim Kurumunda Butik Dershanenin çıkış noktası ve amacı; bireysel eğitimi vurgulayarak 5-7-9 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanakları ile öğrencilerimize bu yeni sistemle birlikte daha iyi eğitim imkânları sunmak.

Devamını Oku →
SINAV STRESİNE SON!

SINAV STRESİNE SON!

Her geçen yıl değişen sınav sistemleri eğitim sistemlerinin tam olarak oturmadığını göstermektedir. Eğitim sisteminin bir düzene girmemesinin yanında öğrenciler açısından bir diğer sıkıntı sınav stresidir.

Devamını Oku →
TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT)

TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT)

Bilindiği üzere döneme büyük değişikliklerle başladık. Yaklaşık yedi senedir uygulamada olan YGS ve LYS sınavı kadırılıp yerine yeni sınav sistemi olarak belirlenen TYT ve YKS sınavı getirilmiştir.

Devamını Oku →
Kızılay Butik Dershaneleri

Kızılay Butik Dershaneleri

Butik dershaneler  sınıf sayısının daha az olduğu , öğrenci ile yakınen takibin daha kolay yapıldığı , etüt imkanlarının ve birebir çalışma ortamlarının oluştuğu dershane tipleridir .

Devamını Oku →
KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI

KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI

Eğitim sektörünün her geçen gün farklı boyuta geçmesi her geçen gün farklı değişiklikler ile karşılaşılması sonucu öğrencilere eğitim imkanı sunan dershanelerde değişik yollara başvurmaya başlamıştır.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf