BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkentteki butik dershaneler 6-7 kişilik gruplardan oluşmaktadır. En önemlisi de kişiye özel rehber öğretmenlerinin ders çalışma programlarını hazırlıyor olmasıydı

Devamını Oku →

Batıkentteki Butik Dershaneler

Yenimahalle ilçesinin yarısını Batıkent oluşturmaktadır. Nüfusu yine Yenimahalle’nin yarısını oluşturur ve gelir durumu iyi olan ailelerin bulunduğu bir semttir. Toplu taşıma araçlarının yanı sıra metronun da bulunması ulaşım konusunda sıkıntı yaşamanın önüne geçmiş olmaktadır. Kızılay’a 15 km uzaklıktadır. Batıkent emlak sektöründe dikkat çeken ve talep gören bir semttir. Ostim’e yakın olması ekonomik açıdan olumlu etkilemiştir.

Devamını Oku →

Batıkentteki butik dershaneler

Batıkent Ankara`nın Yenimahalle ilçesinde bulunan bir semttir. Yüzölçümü olarak Yenimahalle ilçesinin yarısını oluşturmaktadır. Batıkent`in nüfusu 2017 verilerine göre 232.009`dur. 2016 yılına oranla bir yıl içerisinde nüfus yaklaşık olarak 4 bin artmıştır. Gelir durumu orta ve yüksek olan bireylerin bulunduğu Batıkent semti gelişmiş bir semttir.

Devamını Oku →

BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER

Batıkentteki dershaneler genellikle 20 kişilik sınıflardan oluşur. Ancak bunlardan hariç 4 ile 8 kişi arasın da değişen senıf mevcutları ile butik dershaneler az sayıda da olsa batıkent te mevcuttur.

Devamını Oku →