Ahi Mesut Kurs

Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı Ahi Mesut Mahallesi, Ahi Mesut Kurs denilince akla gelen ilk yerdir. Özel öğretim kursları, kurs ve etüt merkezleri, az sayıda öğrenciye hitap eden butik dershaneler olarak yaşamaya devam eden dershaneler Ahi Mesut bölgesinde farklı seçeneklerle sevgili öğrencileri beklemektedir.

Devamını Oku →

Ankara butik dershane

Ankara butik dershane öğrencilerin birebir eğitim almalarını sağlayan ve aynı seviyedeki öğrencilerle bir arada kaldıkları kurumlardır. Bu özelliğe sahip olmaları, daha iyi bir şekilde sınava hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır. Dershane seçimi, sınavın ne şekilde geçeceğini belirler.

Devamını Oku →

Keçiörenin en iyi dershanesi

Keçiörenin en iyi dershanesi, eğitimde kalite detayına önem veren, eğiticilerini özenle seçen ve alanında başarısını kanıtlayan kurumların ortak hizmetleri ile oluşturdukları dershanelerdir.

Devamını Oku →

Eryamandaki en iyi dershaneler

Eryamandaki en iyi dershaneler hangileri, bunun ölçütü ne olmalı? Bu belki de birçok ebeveynin merak konusu. Çocuklarının eğitim alanında başarı sağlayarak, sağlam bir geleceğin temellerini atmaları her ebeveynin ortak amacı. Gittikçe zorlaşan hayat şartları içinde çocuklarının ezilmesini istemeyen anne-babalar, onların en iyi şekilde yetişebilmesi adına ellerinden gelenin en iyisini yapma çabası içindeler

Devamını Oku →