Etimesgut matematik kursu

Etimesgut matematik kursu, Etimesgutta ders takviyesi için en çok tercih edilen kurstur. Çünkü birçok dersin temelinde yeterli derecede matematik bilgisi yatmaktadır. Üstelik pek çok öğrencinin başarı sağlamakta zorlandığı bu ders; sınavlarda da çok önemli bir yere sahiptir. LGS sınavına, TYT sınavına girecek öğrenciler ile Ayt sınavında sayısal ya da eşit ağırlıklı puan hedefleyen öğrencilerin tamamının iyi derecede matematik bilmesi sınavda başarı sağlayabilmesi için şarttır.

Devamını Oku →

Etimesgut Özel Matematik Dersi

Etimesgut Özel Matematik Dersi Matematik dersi çoğu zaman birçok öğrencinin en korktuğu derstir ve derslerine çalışmayı bırakın ve ödevini yapmaktan bile kaçınılır. Fakat artık özel matematik dersi ile bu duruma bir son verebilirsiniz. Özel dersler sayesinde bir konuyu öğrenmek hem çok daha eğlenceli olacak hem de o dersi öğrenmek daha kolay bir hale gelecek.

Devamını Oku →

Etimesgut Özel Ders Veren Kurumlar

Etimesgut özel ders veren kurumlar birbirinden farklı seçeneklerle velilerin ve öğrencilerin ilgisini çekiyor. Hayallerindeki okula başarıyla yerleşmek isteyen öğrenciler yaz aylarında bile ders çalışıyor. Eğitime verilen büyük önem özel ders veren kurum ve dershanelerin çokluğuyla da kendini belli ediyor.

Devamını Oku →

Eryaman sayısal kurs

Eryaman sayısal kurs seçenekleri, özellikle; matematik, fizik, kimya ve biyoloji dersleri üzerine verilen kurslardır. Bunların genel hazırlık kurslarından farkı da budur. Eryaman sayısal kursları, bu derslerde başarısız olduğunu düşünen ya da kendini daha fazla geliştirmeyi hedefleyen öğrencilerin tercih ettiği kurslardır.

Devamını Oku →

Dershane ücretleri Eryaman

Dershane ücretleri Eryaman bölgesi için 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında ne oranda artış gösterecek? Dershanelerin kapatılacağı söylentisi ne kadar doğru? Dershaneler kapatılırsa yerini hangi kurum alacak? Bunlar gibi birçok soru son dönemde sınava hazırlanan bireylerin ve tabi ki velilerin kafasını oldukça karıştırmış durumda.

Devamını Oku →

Eryaman özel öğretim kursları

Eryaman özel öğretim kursları sayısı şehrin geneli ile kıyaslandığında ciddi bir orana sahiptir. Uyguladıkları eğitim programları ile kayda değer başarılara imza atan birçok kurs; Ankara’daki en iyi özel öğretim kursları arasına girmeyi başarmıştır.

Devamını Oku →

Çankaya dershane

Öğrencilerin eğitim sürecini başarı ile tamamlaması ve ardından onlara uygun meslekleri kazanmaları oldukça önemlidir. Ülkemizde eğitim yükü genel olarak devlettedir ancak sınıf mevcudu olarak öğrenciler tam anlamı ile eğitimini sağlayamayabilir.

Devamını Oku →

Ankara sayısal özel öğretim kursu

Öğrencilerle tek tek ilgilenilen Ankara sayısal özel öğretim kursu öğrencilerin gelişimini sürekli olarak kontrol altında tutar. Bu sayede hangi öğrencinin  ne eksiği olduğu kolaylıkla saptanarak giderilebilir. Konu eksikleri tamamlanarak, soru sistemine yönelik çalışmalar yapılır.

Devamını Oku →

MAMAK DERSHANELERİ

Mamak dershaneleri zaten bildiğimiz dershanelerin şubelerinden oluşmaktadır.

Devamını Oku →

Özel Dersler

Öğrencilerimize her düzeye uygun, donanımlı dersliklerimizde özel birebire dersler verilmektedir.

Devamını Oku →