SINAV STRESİNE SON!

Ortadoğulular Butik Dershanesi SINAV STRESİNE SON!

Yayımlanma Tarihi 21.9.2018


SINAV STRESİNE SON!

Her geçen yıl değişen sınav sistemleri eğitim sistemlerinin tam olarak oturmadığını göstermektedir. Eğitim sisteminin bir düzene girmemesinin yanında öğrenciler açısından bir diğer sıkıntı sınav stresidir. Daha küçük yaşlarda girilmeye başlanan sınav maratonun da öğrenciler daha küçük yaşlarda büyük sınavlara tabii tutulmaktadır. Fakat liseye giriş sınavından üniversiteye giriş sınavına kadar her öğrencinin sınav stresi yaşadığını görmekteyiz. Hayatlarına şekil verecek olan sınavlar karşısında istemsiz olarak strese giren öğrencilere en büyük destekçileri ilk olarak aileleridir. Maddi manevi desteği esirgemeyen aileler sınav senelerinde çocuklarının üzerinde bir kat daha özenli durması hem onların hem de çocuklarının ruh sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır. Sınav stresi nedeniyle başarısızlığa uğrayan pek çok öğrenci görmekteyiz. Bunun temel nedeni olarak öğrencinin kendine güvensizliği ve beklentileri karşılayamayacağından korkmaları gelmektedir. Öğretmen veli ve öğrenci iş birliğinde bu stresin ortadan kaldırılması gerekir. Yoksa dediğimiz gibi başarısızlıkla sonuçlanan bir sınav öğrenciyi beklemektedir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak kurulduğumuz ilk yıllardan itibaren öğrenci merkezli eğitim benimsedik. Bu sayede hem öğrencilerimizi psikolojik açıdan hem de eğitim açısından sınavşara hazırlamaktayız. Ankara butik dershanesine kayıt olan öğrenciler öncelikle eğitim koçları, psikolog ve rehberlik öğretmenleri ile görüşme yapmaktadır. Bu görüşmelerin sebebi ise öğrenciyi derslere başlamadan önce yakından tanıma ve onları hedeflerini öğrenmek içindir. Hedefleri olan öğrencilere desteğin yanında kendine hedef belirlemeyen öğrenciler için yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda hedefler belirlenmektedir. Hedefleri doğrulsunda öğrencilere sınav seneleri için gitmesi gereken yol çizilmektedir. Ankara butik dershanesi olarak ilk tanışmanın ardından döneme başlanır. Öğrencilerimiz eğitim koçları beraberinde sınav dönemi geçirmektedirler. Sınav sonuçlarını ders performanslarını birlikte değerlendirerek dönem içinde nasıl ders çalışmaları hakkında bilgi vermekteyiz. Ankara butik dershanesi olarak bünyemizde yer alan uzman rehberlik kadromuzda her öğrenci ile birebir ilgilenerek onlara ders çalışma programları hazırlamaktadır. Böylelikle öğrenci dershane çıkışlarında, ev yaşantıları içerisinde nasıl ders çalışmaları gerektiğini öğrenmiş olurlar. Rehber öğretmenlerimiz her öğrenciye haftalık verdiği soru çözüm hedefleri ile onlara sınav senelerinde çok sayıda soru çözmelerini sağlamaktadır. Ankara Kızılay butik dershanesinde yer alan öğrencilerimizde sınav kaygısını en aza indirmek için yer alan psikologlarımız her öğrenciye düzenlediği seanslarla beraber onlara en büyük desteği sağlamaktadır. Dönem içinde yaptığımız eğitim seminerleri ve üniversite ziyaretleri ile beraber öğrencinin hem nefes almasını hem de üniversiteler ve bölümleri hakkında bilgi edinmelerini sağlamaktayız. Ankara butik dershanesinde sadece öğrencileri bilgilendirmekle kalmayıp velilerimize de düzenlediğimiz seminerler ve veli toplantıları ile beraber bu zorlu süreç içerisinde nasıl yol izlemeleri gerektiğini konsunda bilgi vermekteyiz. Böylelikle öğrenci, veli, kurum iç içe bir eğitim öğretim yılı geçirmiş olur.

Ortadoğulular Butik Dershanesi BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Ortadoğulular Eğitim Kurumunda Butik Dershanenin çıkış noktası ve amacı; bireysel eğitimi vurgulayarak 5-7-9 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanakları ile öğrencilerimize bu yeni sistemle birlikte daha iyi eğitim imkânları sunmak.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT)

TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT)

Bilindiği üzere döneme büyük değişikliklerle başladık. Yaklaşık yedi senedir uygulamada olan YGS ve LYS sınavı kadırılıp yerine yeni sınav sistemi olarak belirlenen TYT ve YKS sınavı getirilmiştir.

Devamını Oku →

Temel Lise 10. Sınıf

Temel Lise 10. Sınıf

Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi 10. Sınıf öğrencilerine en iyi eğitimi sunmaktadır. Bu dönemde öğrenciler ile birebir ilgilenen alanında uzman öğretmenleri ile çeşitli materyalleri kullanarak ders anlatmaktadırlar.

Devamını Oku →
Ankara Butik Dershanesi

Ankara Butik Dershanesi

Butik dershane normal dershanelere göre daha az öğrenci barındıran genç ve yeni nesil öğretmenler ile eğitim sunan kurumlardır. Butik dershanenin avantajları 3-5 kişilik sınıflarda ders sunduğu için öğrenciler ile birebir ilgilenme anlaşılmayan konuların veya soruların üzerinden geçmek daha mümkündür az kişi olduğu için zaman avantajı vardır.

Devamını Oku →
ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ

ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ

Bilindiği üzere döneme karşımıza çıkan sınav değişiklikleri ile başladık. Yapılan değişiklikler ile beraber pek çok kurum ve öğrenci yaklaşık yedi senedir uygulanan YGS LYS mantığını bir kenara bırakıp  yeni sınav sistemine ayak uydurmaya çalışmaya başlamışlardır.

Devamını Oku →
BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI

BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI

Gün geçtikçe dershaneye artan talepler ile beraber dershaneye sayısı ve çeşitleri artmaktadır. Dershane çeşitlerine baktığımızda normal dershane formatı ve butik dershane formatlarının olduğunu söyleyebiliriz.

Devamını Oku →
Ankara Butik YKS TYT Dershanesi

Ankara Butik YKS TYT Dershanesi

Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak, TYT ve YKS sınavlarına bizimle hazırlanın. Güvenilir ve tecrübeli kadromuz alanında uzman öğretmenlerimiz ile başarıyı ve hedefinizi bizimle yakalayın.

Devamını Oku →
ANKARA BUTİK DERSHANE

ANKARA BUTİK DERSHANE

Dershane tercihleri günümüzde büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise gün geçtikçe artan dershane sayısıdır.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf