Temel Lise

17.8.2018    269


Temel Lise

Temel liseler 5 Temmuz 2014 tarihli 29051 sayılı resmi gazetede Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim kurumları yönetmeliğine uygun olarak eğitim vermektedir. Temel liselerde lise müfredatı ve sınav mufredatı harmanlanmıştır. Temel liseler özel dershaneleri kendi kapsamı içerisine alan bir proje bütünüdür. Temel liselerin açılması ile özel dershane dönemi son bulmuştur. Temel liselerde öğrenciler üniversiteye giriş sınavı için eğitilmektedir. 2014 ten günüzüze kadar sistematik bir şekilde eğitim veren temel liselere talep artmaktadır.

Temel liseler okullar ve dershanelerin birleşmiş halidir. Yani temel liseler öğrencilerin üzerindeki yükü ve aynı zamanda ailenin üzerindeki yükü stresi azaltmıştır. Çünkü öğrenciler okul ve dershane arasında boğulup kalmışlardır. Gün içerisinde kendilerine ayırabilecek zamanları kalmamıştır. Temel lise projesi bu yoğunluğu azaltmış öğrenciler ve velileri rahatlatmıştır. Maddi ve manevi açıdan rahatlama söz konusudur çünkü eskiden dershane başlı başına bir külfetti bunun yanı sıra okullarda da harcamalar yapılıyordu. Şimdi ise öğrenci tek bir yerde eğitim alıyor. Bu durum hem maddi hem manevi yönden öğrenciyi ve veliyi rahatlatacaktır.

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMU

Ortadoğulular eğitim kurumu Ankara da eğitim veren kurumlar arasında ilk sırada gelmektedir. Alanında uzman kadrosuyla verdiği eğitim sonucunda başarı kaçınılmazdır. Öğrenciler yakın çevrelerine kurumumuzun kendilerine olan faydalarını anlatmaktadırlar. Eski öğrencilerin tavsiyesi üzerine yeni öğrencilerin gelip Ortadoğulular Eğitim Kurumundan ders almak istemeleri kurumun başarılı bir kurum olduğunun kanıtıdır. Orta Doğulular Eğitim Kurumu kazandıran bir kurumdur.  Gerek öğretmen kadrosu gerekse kurum disipliniyle ilk sıradadır.

ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK

Ülkemizde küçük yaşlarda başlayan sınav marotonu başlamaktadır. İlkokul çağlarından başlayan sınav marotonu ortaokulun son yıllarında öğrencinin ha...

← Devamını Oku

Ankaranın En İyi Dershanesi

Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara’da da çok fazla eğitim kurumu bulunmaktadır. Ama her eğitim kurumunun başarılı olduğu ve iyi olduğu sonucu asl...

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.