Temel Lise

Yayımlanma Tarihi 17.8.2018


Temel Lise

Temel liseler 5 Temmuz 2014 tarihli 29051 sayılı resmi gazetede Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim kurumları yönetmeliğine uygun olarak eğitim vermektedir. Temel liselerde lise müfredatı ve sınav mufredatı harmanlanmıştır. Temel liseler özel dershaneleri kendi kapsamı içerisine alan bir proje bütünüdür. Temel liselerin açılması ile özel dershane dönemi son bulmuştur. Temel liselerde öğrenciler üniversiteye giriş sınavı için eğitilmektedir. 2014 ten günüzüze kadar sistematik bir şekilde eğitim veren temel liselere talep artmaktadır.

Temel liseler okullar ve dershanelerin birleşmiş halidir. Yani temel liseler öğrencilerin üzerindeki yükü ve aynı zamanda ailenin üzerindeki yükü stresi azaltmıştır. Çünkü öğrenciler okul ve dershane arasında boğulup kalmışlardır. Gün içerisinde kendilerine ayırabilecek zamanları kalmamıştır. Temel lise projesi bu yoğunluğu azaltmış öğrenciler ve velileri rahatlatmıştır. Maddi ve manevi açıdan rahatlama söz konusudur çünkü eskiden dershane başlı başına bir külfetti bunun yanı sıra okullarda da harcamalar yapılıyordu. Şimdi ise öğrenci tek bir yerde eğitim alıyor. Bu durum hem maddi hem manevi yönden öğrenciyi ve veliyi rahatlatacaktır.

ORTADOĞULULAR EĞİTİM KURUMU

Ortadoğulular eğitim kurumu Ankara da eğitim veren kurumlar arasında ilk sırada gelmektedir. Alanında uzman kadrosuyla verdiği eğitim sonucunda başarı kaçınılmazdır. Öğrenciler yakın çevrelerine kurumumuzun kendilerine olan faydalarını anlatmaktadırlar. Eski öğrencilerin tavsiyesi üzerine yeni öğrencilerin gelip Ortadoğulular Eğitim Kurumundan ders almak istemeleri kurumun başarılı bir kurum olduğunun kanıtıdır. Orta Doğulular Eğitim Kurumu kazandıran bir kurumdur.  Gerek öğretmen kadrosu gerekse kurum disipliniyle ilk sıradadır.


Kadromuz Vizyonumuz Misyonumuz Hakkımızda Eğitim Sistemimiz Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Temel Lise 9. Sınıf Temel Lise 10. Sınıf Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı Sömestr kampı Özel Dersler Öğrenci Eğitim Sistemi Veli Bilgilendirme Sistemi Butik Eğitim Butik Dershane Butik Başarı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankara`nın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002`den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankara`da Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılay’daki DERSHANELER Kızılay’daki Butik Dershaneler Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER