Yaşamkentteki dershaneler

Ortadoğulular Butik Dershanesi Yaşamkentteki dershaneler

Yayımlanma Tarihi 6.12.2018


Yaşamkentteki dershaneler

Yaşamkentteki dershaneler

Eğitimin en iyi şekilde verilmesi ve gelecek kuşaklara da o ölçüde aktarılması gerekir. Bu aktarmanın, en güzel şekilde yapılması için, eğitimin aktarıcı rolünü kullanan öğretmenlere ihtiyaç vardır. Öğretmenler her daim, gelecek kuşakları eğitmek ve onları en iyi zamanlara hazırlamak için uğraşmaktadır. Bu eğitimin yapılmasıyla, öğrenciler en iyi şekilde öğrenmeyi sağlayamamaktadırlar. Bunun başlıca sebebi, müfredatın yanlış uygulanması ve öğrencilerin ezberci bir zihniyetle yetiştirilmesidir. Bu şekilde yetişen öğrenciler, derslerinin en iyi şekilde öğrenilmesine önem vermemekte ve sadece dersleri geçmeye odaklanmaktadırlar. Bu şekilde öğrenilen sistem, üniversitede de devam ederek, öğrencilerin üniversitede bölümü hakkında bilgi sahibi olması engellenmiş olur. Yaşamkent’teki dershaneler bu konuda öğrencilerin aklındaki yanlışlıkları düzeltmek için çalışmaktadır. Öğretmenlerimiz, öğrencilerin okullarda öğrendikleri derslere takviye olarak dersler vermektedir. Müfredat aynı şekilde uygulansa da önemli olan eğitim zihniyetinin farklı olmasıdır. Bu şekilde hareket ederek, öğrencilerimize en aktif ve kalıcı öğrenmeyi uygulamış olmaktayız.

Öğrencilerin bu şekilde geri kalmaları sonucunda, öğretmenlerimizin bu aktif uygulamaları öğrencilere vermesi, eğitimin etkinlik kazanmasını sağlayacaktır. Dershanemiz, öğrencilere en iyi çalışma alanlarını da sağlayarak, öğrencilerin en rahat şekilde öğrenmelerini sağlamış olacaktır. Yaşamkent’teki dershaneler arasına girerek, çevrede en çok tercih edilen dershane olmamız, öğrencilere verdiğimiz değeri gözler önüne sermiştir. Öğrencilerin daha aktif ve öğrenmeye istekli olmaları için, öğrencilere sevgi ve saygıyla yaklaşan öğretmenlerin olması gerekmektedir. Bu tarz öğretmenlerimiz bizlerle çalışmakta ve öğrencilerimize gereken değeri vermektedir.

Yaşamkentteki Dershanelerin Öğrencilere Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Dershane öğrencilerin ek olarak ders aldıkları, okula takviye dersler verilen bir eğitim kurumu olduğu için, yeni bir eğitim vermemektedir. Bu anlayışla hareket ederek, öğrencilerin derslerinin pekiştirilmesini sağlamakta ve onların gerekli ihtiyaçlarına en uygun tepkileri vermekteyiz. Yaşamkent’teki dershaneler arasında yer alan dershanemiz, öğrencilerimize çeşitli aktiviteler ve yarışmalarda yaparak, öğrencilerin dershanemize bağlı kalmaları ve bu yolla derslerine olan bağlılıklarını artırmayı amaçlamaktayız. Dershanemizde en aktif öğretim teknikleriyle beraber, öğretmenlerimizin de tecrübeli olmalarını tercih etmekteyiz. Bu gibi daha fazla bilgi sahibi olmak için, dershanemizin telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ortadoğulular Butik Dershanesi Butik Dershane Ankara

Butik Dershane Ankara

Butik dershane Ankara da çok tercih edilir. Bunun sebeplerinden bir tanesi kalabalık sınıflarda zaman yönetimi yapmanın zor olmasıdır. Butik dershanelerde az öğrenci bulunur. Bu nedenle az öğrencinin bulunduğu butik dershanelerde öğrenci başına düşen zaman artar.

← Devamını Oku

Yaz Kampı

Yaz Kampı

Yaz okulumuzda; Alt sınıflardaki eksiklikleriniz takviye ders, programlarla giderilecek, Ders çalışma yöntem ve teknikleri geliştirilir...

Devamını Oku →
Sömestr kampı

Sömestr kampı

Sömestr kampımız eğitim dönemlerine göre değişmekte olup, 21-27 Ocak tarihleri arasında yapılacak olup 7 gün boyunca öğrencilerimiz yoğun bir şekilde eksiklerini branş öğretmenleri yardımıyla tamamlayacaklardır.

Devamını Oku →
Hızlı Okuma

Hızlı Okuma

Çeşitli göz egzersizleri vasıtasıyla göze ritim kazandırmaya, göz algılama kapasitesini ve duraklama esnasında gözün okuma alanı geliştirmeye dayalı bir eğitim programıdır.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Özel öğretim kursumuzda öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Temel Lise 9. Sınıf

Temel Lise 9. Sınıf

Kurumlarında uzman kadrosuyla öğretmenler her türlü materyalleri kullanarak en etkin eğitimi vermektedirler. Öğrencilerin 8. sınıf eksiklerini kapatmak amacıyla yaz okulları açılarak eksikleri tamamlanır.

Devamını Oku →
Temel Lise 10. Sınıf

Temel Lise 10. Sınıf

Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi 10. Sınıf öğrencilerine en iyi eğitimi sunmaktadır. Bu dönemde öğrenciler ile birebir ilgilenen alanında uzman öğretmenleri ile çeşitli materyalleri kullanarak ders anlatmaktadırlar.

Devamını Oku →

+90 312 418 20 08

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Sömestr kampı Mezun Öğrenci Koçluğu Yaz Kampı ANKARA DERSHANESİNDE TYT ve YKS HAZIRLIK KIZILAY DERSHANESİ YAZ KAMPI ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK Temel Lise Ankaranın En İyi Dershanesi Ankara Temel Lise Ankara Temel Lise Etüt Ankarada Dershane Güvenliği Temel lise bünyesinde verilen psikolojik danışmanlık Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Dershanemiz Bünyesinde Verilen Rehberlik Hizmeti Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi Butik Dershane Nedir? Ankara Dershanesi 2002den Beri Sizlerle Eğitim Koçluğu Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız Yeni Sistemde YKS - TYT Yeni Sistemle Değişen YKS - TYT nin Amacı ve bizim yaklaşımımız Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız Ankarada Butik Dershane Ankara Butik Dershane Fiyatları Ankara Ümitköy Dershanesi Ankara Dershanesi Bireysel Etüt ANKARA BUTİK TYT AYT DERSHANESİ BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI BUTİK AYRICALIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) Ankara Butik YKS TYT Dershanesi ANKARA BUTİK DERSHANE BAŞARI BUTİK DERSHANEDE! SINAV STRESİNE SON! TEMEL YETERLİLİK SINAVI (TYT) Kızılay Butik Dershaneleri FİNLANDİYA EĞİTİM SİSTEMİ – TÜRKİYE EĞİTİM SİSTEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA AZ BİR ZAMAN KALDI! DİKKAT SINAV KAYGISI! YENİMAHALLE DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANE FİYATLARI Kızılaydaki DERSHANELER Kızılay Mezun Dershanesi KIZILAYDAKİ MEZUN DERSHANELERİ ÇANKAYADAKİ BUTİK DERSHANELER MAMAK DERSHANELERİ ÇANKAYA DERSHANE ANKARA DERSHANE KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER KIZILAY BUTİK DERSHANE FİYATLARI KIZILAYDAKİ BUTİK DERSHANELER ANKARANIN EN İYİ BUTİK DERSHANESİ ÜMİTKÖYDEKİ BUTİK DERSHANELER MAMAKTAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ÜCRETLERİ BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER ERYAMANDAKİ BUTİK DERSHANELER BUTİK DERSHANE ANKARA KEÇİÖRENDEKİ BUTİK DERSHANELER Butik Dershane Kızılay Temel Lise 9. Sınıf Eryamandaki Butik Dershaneler Mamaktaki Butik dershaneler Ümitköy dershane Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane ANKARA DERSHANE BATIKENTTEKİ BUTİK DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Önerisi Kızılayda Butik Dershane Butik Dershane Sincan Kızılayın en iyi dershanesi Kızılay Butik Dershane Çankayadaki dershaneler Butik Dershane Ankara Yaşamkentteki dershaneler Etlikteki Butik Dershaneler Ümitköydeki Butik Dershaneler Çayyolundaki Butik Dershaneler Yaşamkentteki Butik Dershaneler Etimesguttaki Butik Dershaneler Gölbaşındaki Butik Dershaneler Temel Lise 10. Sınıf Butik Dershane Ankara Butik Dershane Ücretleri Kızılay Butik Dershane Fiyatları Ankara Butik Dershane Ücretleri Ankara Butik Dershane Önerileri Çankayadaki Butik Dershaneler Temel Lise 11. Sınıf Temel Lise 12. Sınıf