Ankara-Butik-Dershane-En-Iyi-Ankara-Butik-Dershane-Fiyatlari-Yorumlari-Listesi

Yazı İçeriği

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Ankara butik dershane ücretleri başlığı adı altında sizlere bugün Altındağ ilçesinden burada bulunan butik dershanelerden bahsedeceğim. Öncelikle Altındağ ilçesinden kısaca bahsedeceğim . Bu ilçe 1953 tarihinde kurulmuştur. Başkent Ankara’nın ilk şehir merkezi Bugünkü Altındağ ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Merkezi bir konumda olan Altındağ ilçesi tarihi ve kültürel kalıntılar açısından zengindir. Eski kalıntılarına Ankara Kalesi, Augustuk Tapınağı, Roma Hamamı, Roma tiyatrosu örnek olarak verilebilir. Cumhuriyet Anıtı, Anadolu Medeniyetler Müzesi, Kurtuluş Savaşı Müzesi, Cumhuriyet Müzesi de yine Altındağ ilçesi içerisinde yer almaktadır.

Birçok dini yapıya da sahip olan Altındağ ilçesi tarih ile harmanlanmış buram buram kültür barındırmaktadır. Bu denli kıymetli yapılara sahip olan Altındağ ilçesi turistik özellikte sergilemektedir. Bir eğitim kenti olan Ankara ilinin here ilçesinde olduğu gibi Altındağ ilçesinde de eğitime önem verilmekte yatırım yapılmaktadır. En iyi yatırım eğitim alanın da yapılan yatırımlar olduğunun farkında olan ve eğitimin en iyi şekilde verilmesi için her şekilde destek olan bir ilçemizdir. Altındağ ilçesinin bir çok semtinde dershane , butik dershane ve özel okul bulunmaktadır. Çankaya ilçesi kadar olmasa da bünyesinde bir çok özel okul ve dershaneye sahip olan Altındağ ilçesinde bu sayılar her geçen gün artmaktadır.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara butik dershane ücretleri konusunda Ankara’daki dershane ücretlerine bakıldığında Altındağ ilçesinde daha küçük boyutlu butik dershaneler bulunmaktadır. Bu dershanelerin ücretleri Ankara geneline kıyaslandığında bira daha yüksek ücretler talep etmektedir. Sayıca dershane sayılarının az olması, bulunan dershanelerin daha çok butik dershane şeklinde olması ücretin daha çok olması üzerinde etkiye sahiptir. Genel olarak dershanelerinin sınıf mevcutları az ve kurumları daha küçük olan dershaneler bulunmaktadır. Bugünkü yazımda sizlere Ankara Butik Dershane Ücretleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Ankara Butik Dershane Önerileri hakkında bilgi vereceğim.

Ankara Butik Dershanesi Mezun Dershanesi Anlayışımız

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak on altı yıllık tecrübemizle eğitim konusunda öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Bünyemizde barındırdığımız temel lise, Ankara mezun dershanesi ve teog kursu yer almaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bünyemizde barındırdığımız faaliyetlere geleceğe gençler yetiştiriyoruz. Gelin eğitim anlayışımızdan bahsedelim.

MEZUN DERSHANE ANLAŞIYIMIZ

Ortadoğulular eğitim kurumlarıgüncel dershane olarak mezun öğrencilerimizin yanında bulunmaktayız. Tytyks kursu Ankara olarak yeni sınav sistemine uygun ders sisteminin yer aldığı derslerle beraber öğrencilerimize eğitim hizmeti vermekteyiz. Tyt yks kursu kızılay da Ankara’nın merkezinde yer almaktadır.Tyt yks kursu ankara olarak bünyemizde barındırdığımız psikologlarımız yardımıyla öğrencilerimizi psikolojik olarak da sınava hazır duruma getiriyoruz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları alanında uzman, öğrenciyle uyumlu öğretmenlerimiz gençlerimizi karşılarına çıkacak olan üniversite sınavına en doğru bir biçimde hazırlamaktadır. Her öğrenci ile birebir ilgilenerek onlara ev ortamında nasıl çalışmaları gerektiği konusunda gerekli çalışma planları hazırlamalarına yardımcı oluyoruz.

Ortadoğulular eğitim kurumlarında öğrenciye sağlanan bireysel etütler sayesinde öğrenci üniversite sınavına hazırlandığı süreçte çözemediği soruları ve kafasında takılı kalan konulara yanıt bulmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları başlığı altında verdiğimiz eğitimde sınıflar butik dershane mantığı ile 10-12 kişi yer almaktadır. TYT YKS kursu ankara olarak her öğrencinin bizim için özel olduğunun en büyük göstergesidir. Alternatif dershanelere göre sınıf sayılarının daha düşük olması sayesinde öğrenci dersle bir bütün şeklinde özel ders niteliğinde eğitim hizmeti almaktadır. TYT YKS kursu ankara olarak öğrencinin ders esnasında kafasına takılan konulara anında yanıt alması onların en büyük avantajı haline gelmiştir.

TEOG KURSU ANLAYIŞIMIZ

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak eski adıyla teog şimdi ki adıyla LGS sınavı için çocuklarımıza eğitim desteğinde bulunmaktayız. Teog kursu ankaraolarak yeni sınav sistemine uygun temel derslerin içinde yer aldığı ve uzman kadrosu ile çocuklarımızın yanındayız. Teog kursu kızılayda Ankara’nın merkezinde yer almaktadır. Çoçuklarımızın bu zorlu süreçte yapabilceklerinin daha iyisini yapmasında onlara destekte bulunmaktayız. Teog kursu ankara olarak aile sıcaklığında olan kursumuz sayesinde öğrenci kendi evlerinde ders çalışıyormuş gibi kendilerini rahat hissetmektedir. Ortadoğulular eğitim kurumları alanında uzman, güler yüzlü öğrencilerimizle uyumlu öğretmen kadrosu ile karşılarına çıkacak olan yeni sınav sistemine en uygun şekilde öğrenciyi hazırlanmaktadır. Teog kursu ankara olarak sağladığımız rehberlik ve psikolog hizmetiyle beraber öğrencinin sınav kaygısını üzerinden atmalarında ve kişisel sıkıntılarını çözmektedir.

Ortadoğulular eğitim kurumlarında öğrenciye sağlanan bireysel etütler sayesinde öğrenci okul sınavları ve LGS’ye hazırlandığı süreçte çözemediği soruları ve kafasında takılı kalan konulara yanıt bulmaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları başlığı altında verdiğimiz eğitimde sınıflar 10-12 kişilik olmaktadır. Teog kursu ankara olarak her öğrencinin bizim için özel olduğunun göstergesidir. Alternatif dershanelere göre sınıf sayılarının daha düşük olması sayesinde öğrenci dersle bir bütün şeklinde eğitim hizmeti almaktadır. Teog kursu ankara olarak öğrencinin ders esnasında kafasına takılan yerlere anında yanıt alması onların en büyük avantajı olmuştur.

TEMEL LİSE ANLAYIŞIMIZ

Temel liselerin mantığına baktığımızda devlet liseleri ile aynı müfredatı işlemekle beraber öğrencileri daha çok sınav odaklı yetiştirmektedir. Butik dershane mantığı ile beraber 10 -12 kişilik sınıflar ile her öğrenci ile birebir ilgilenme fırsatını yakalamayı amaçlar. Bu sebeple günümüz de pek çok temel lise karşımıza çıkmaktadır. Ankara’da Temel lise mantığında pek çok eğitim kurumu yer almaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumları da Ankara’da yer alan eğitim kurumları arasında en büyük öncülerindendir. Temel lisenin artılarına geldiğimizde her çocuğun özel olduğunu hissettirebilecek eğitim amaçlanır. Her gün değişen sınav mantığına ayak uydurup öğrencileri bu doğrultuda yönlendirmeyi amaçlar. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak 16 yıllık tecrübemiz ile uzman kadromuz ve psikologlarımızla beraber değişen sınav sistemini takipte güncel bir temel lise olmakla Ankara en iyi temel liseler öncüsü olmayı hedefleyen bir eğitimi öğrencilere sunma amacını edinmiştir. Her öğrencimizi işlenmeye hazır bir pırlanta gibi görüyoruz.Ortadoğulular eğitim kurumları öğrencilerimizin her birine bu şekilde görerek onları geleceğe hazırlar.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak verdiğimiz eğitimler ve kaliteli eğitim anlayışımızla beraber Ankara’daki en iyi eğitim kurumu olma yolunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim kenti olan başkent Ankara Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehridir. Bir çok öğrenciye ev sahipliği yapan Ankara eğitim kalitesi olarak da en üst sıralarda yerini almaktadır. Ankara’da dershane seçimi yaparken göreceksiniz ki önünüzde sayısız seçenek bulunmakta. Her semtte sayısız dershane var. Bu kadar seçeneğin olması her kademeden dershanelere sahip olması öğrencilerin ne kadar çok talep ettiğinin de kanıtıdır. Son zamanlar da hızla artan nüfusa bağlı olarak dershane sayılarında da artış yaşanmakta. gezerken gördüğünüz boş bir ine bir kaç hafta sonrasında bir dershaneye dönüşmüş olabilir.

Her semtte git gide artan bu dershaneler arasında seçim yapacak olsak nelere bakmalıyız? Ankara butik dershane önerileri başlığı altında dershane ya da butik dershane seçiminde bulunurken hangi konuları önemsemeli nelere dikkat etmeliyiz onları anlatmaya çalışacağım. Butik dershaneler normal dershanelere oranla daha küçük kurumlardır. Daha çok özel ders almak isteyen ya da ders konusunda kendisini çok eksik hisseden kişiler arasında daha çok tercih edilmelidir. Butik dershaneler gibi eğitim veren kurumlardır ancak bir dershaneye oranla daha çok öğrencisi ile ilgilenen eksik konuların tespiti ve anında müdahalesi konusunda daha hızlı adımlar atarlar. Sınıflardaki öğrenci sayıları daha azdır. Bir öğretmen sınıfta ders anlatırken öğrencilerin anlamadıkları noktalara daha çok zaman ayırabilir.

Az Öğrenci Mevcudu Daha Yüksek Başarı

Daha az öğrenci mevcuduna sahip olduğu için etüt ya da soru çözüm saatlerine çok daha fazla zaman ayırabilirler. Dershane seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ulaşım. Yollarda geçen zamanın yanı sıra yakın mesafede olmayan kurumlara gidip gelirken kişide yorgunluk olabiliyor. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için ya bulunduğumuz semtte olan yada yakın mesafede bulunan dershane ya da butik dershaneleri tercih etmeliyiz. Kendimiz için en iyi olan dershane bulunması gereken durumlarını notunu alarak bu kriterlerin tercih edeceğimiz dershaneler arasında olup olmadığına bakarak tercih etmeliyiz. Bugün sizlere Ankara Butik Dershane Önerileri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Çankayadaki Butik Dershaneler hakkında bilgi vereceğim.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Türkiye‘de yıllardır Ankara dershanecilik sektörünün eğitim sistemindeki boşluktan ortaya çıkan kurumlar mı yoksa tamamlayıcı eğitim kurumları mı olduğu tartışılmaktadır. Bu tartışma sonucunda dershanelerin hem tamamlayıcı eğitim kurumları olduğu hem de boşluktan ortaya çıktığını ortaya koymaktadır. Bugün gelinen nokta dershanelerin Türk eğitim sistemde önemli bir yere sahip olduğunu göstermiştir. Türkiye’de hemen her kademede okulların kalite yönünden farklılıklar göstermesi insanları dershane arayışlarına yöneltmiştir. Bu yönelimde hem ailelerin ceplerine uygun olması hem dershanelerin genel duruşu hem ne dediğinden çok ne veridiği belirleyici özellikler olmuştur.

Öğrencilerin kıyasıya rekabet içinde bulunmaları , yüksek bir sosyal statüye sahip olmak istemeleri, iyi bir iş ve meslek sahibi olmayı istemeleri dershane arayışlarını fitillemiştir. Öğrenci ve memur şehri olan Ankara dershaneciliğin olduğu en önemli iller arasında yer almaktadır. Burada birçok dershanenin olması insanları internette belirli arayışlara yöneltmiştir. Insanlar ellerinde bulunan imkanlar doğrultusunda aramalarını gerçekleştirmişlerdir. Dershanenin öğrenci kapasitesi, dershanenin oturulan yere yakınlığı, dershanenin istenilen hedeflere ulaştırıp ulaştıramayacağı, dershanenin işlevselliği ve dershanenin ücreti insanların en çok merak ettiği ve araştırmaya koyulduğu konuların başında gelmiştir.

Ankara Dershaneleri

Ankara Çayyolu’nda oturan birisi öncelikle arama motoruna Çayyolu Dershane, Çayyolu’na yakın olan Ümitköy Dershane yazar sonra muhitte bulunan dershanelerin fiyatlarını karşılaştırmak ister. Ümitköy Dershane fiyatları yazar. Bu şekilde isteklerine uygun dershaneleri filtrelemiş olur.

Bu tür aramalar insanların akıllarında oluşan sorulara cevap niteliğinde olur. Bu aramalar sonucunda kişi kendisine en uygun dershaneyi bulmuş olur. Köklü bir geçmişe sahip olan dershanelerin tartışılan konu olmaktan çok hayatımıza yön veren kurumlar olduğu bu aramalardan da anlaşılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında binlerce dershane bulunması ve hala açılmaya devam etmesi bu durumu destekler niteliktedir. Eğitim sistemine ayak uydurabilen dershanelerin de her zaman alıcısının çok olduğu açıktır.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim süreci bilindiği gibi herkesin zorlandığı sıkıntılı zorlandığı bir süreçtir. Bu süreçte dersler konusun da öğrencilerimize destek her zaman gereklidir. Öğrencinin devlet okullarında aldığı eğitim bazen yetersiz kalabiliyor. Devlet okullarına destek amaçlı birçok eğitim kurumu ve dershaneler yer almaktadır. Bu kurumların amacı öğrencilerin geleceklerine şekil verecekleri bu zor süreçte eğitim olarak öğrencileri tamamlama ve girecekleri sınavlara hazır hale getirmektir. Aileler çoçuklarına bu imkanları sağladıkları süreçte yaşayacakları maddi sıkıntı gözlerini korkutmaktadır. Bütçesi düşük aileler çoçuklarının eğitiminin eksik kalacağı konusunda endişelenmektedir. Peki uygun fiyata eğitim mümkün müdür ?

Dönemimiz en büyük avantajlarından biri karşımıza çıkıyor bu etapda baktığımızda birçok eğitim merkezi ve dershanelerin yer aldığını görüyoruz. Kimilerinin fiyatlar çok yüksek karşımıza çıkarken bir kısmının fiyatlarıda daha düşükdür. Peki düşük fiyata kaliteli eğitim alabilir miyiz ? Daha uygun fiyatı olan eğitim kurumları velilerin ve öğrencilerin kafalarında pek çok soru işaretine neden olmuştur. Uygun fiyatla aldıkları eğitimin yeterli olmayacağını düşünmektedirler. Ankara dershane fiyatlarına baktığımızda pek çoğu bütçeyi zorlamaktadır. Ankara Butik Dershanesi bu konu da birçok velinin içini rahatlatmaktadır. Verdiği kaliteli eğitim karşısında talep ettiği ücretin düşüklüğü ilk duyanları şaşırtmaktadır. Ve sağladığı ödeme kolaylıkları ile hem kaliteli eğitim hemde uygun fiyata eğitimin mümkün olabileceğini göstermiştir. Yapılan taksitli ödeme imkanı ile velilerin bütçelerine kolaylık sağlamaktadır.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara butik dershane olarak hizmet veren Ortadoğulular eğitim kurumları okullarında ve gelecek yaşantılarında sağlam bireyler yetiştirirken velilerimizde bütçelerini zorlamadığını bu şekilde görmekteyiz. Bu da başlıkta yer alan sorumuzu yanıtlamaktadır. Kurumsal bir yer olan ortadoğulular eğitim kurumları bünyesinde temel lise, teog hazırlık, üniversite hazırlık gibi pek çok grubu barındırmaktadır. Ankara dershane sektöründe de pek çok başarıya imza atmıştır. Ankara Butik Dershanesi olarak amaç ücretten çok öğrencilerimizi hak ettiği başarılara ulaştırmak olduğu için çoçuklarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz bir yer olmuştur. Sadece eğitim değil öğrencilere aile sıcaklığında sağladığı ortamı ile çoçukların hem kaliteli eğitim hem de rahat edebilecekleri bir ortam sağladığını görmekteyiz.

Ankara Butik Dershane Eğitim Anlayışımız

Ankara Butik Dershane Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak biz öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. Öğrencilerimize evdeki ders çalışma odasında, nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, öğrencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz. Değişen ve gelişen teknoloji çağında, gözlemlerimize ve tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi sorunlar yaşadığını gördük. Bizler Ankara Butik Dershane Ortadoğulular Eğitim kurumu olarak, bu sorunların giderilmesindeki çözüm ortağıyız. Ankara Butik Dershanemizde Öğrencilerimizin düzenli ders çalışma alışkanlığı yok veya ders çalışıyor ama bir türlü istediği seviyeye ulaşamıyor ise yaz kampında 3-5 kişilik seviye gruplarımızda döngülü şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları yanımızda yaptırarak eve, çalışma bırakmıyoruz. Peki bu uygulamalarımız öğrenciye neler kazandırır ?

Öğrenci Evde yapamadığı, takıldığı soruda teknik destek alamazsa o gün o soru öğrenciye iş yaptırmayabilir. Biz Ankara Butik Dershane Ortadoğulular Eğitim
Kurumu olarak bu sorunu, öğrenciye konu anlatımı yaptıktan sonra öğrenciyi eve yollamadan evde yapacağı çalışmaları (testleri ödevleri) yanımızda yaptırarak ilerlemesinde kesintisizlik oluşturuyoruz.

Eğitim süresi boyunca öğrenmeyi ve çalışmayı yani verimli ders çalışma alışkanlığını oluşturuyoruz.

Öğrenci 7.sınıftan 8.sınıfa gecen bir öğrenci ise 7.sınıf eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Ve 8. Sınıftaki karşısına çıkacak sınav
sistemindeki konularının matematik fen ve İngilizce ana ders programını tamamlayıp yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor.

Lise

Öğrenci 10.sınıftan 11.sınıfa gecen veya 11.sınıftan 12.sınıfa geçen bir öğrenci ise 9. Ve 10.sınıftaki (yani ösym sisteminin getirdiği eğitim sistemine göre ) 3 ana derste eksik noktalarını tespit ederek teker teker konuları tamamlıyoruz. Yıl içerisinde okulda veya dershanede aldığı tüm konular kendisine tekrar etmiş oluyor.
Çocuklarınız evde sizin, Ankara Butik Dershanemiz de bizim çocuklarımızdır. Ankara Butik Dershanesi Ortadoğulular Eğitim Kurumunun amacı bireysel eğitimin önemini vurgulayarak 3-5- 7-9- 12 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanağı sağlamaktır. Butik Dershane tercih edilirken dikkat edilecek noktalarıda da siz velilerimize bilgilendirme yapalım.

Siz velilerimiz bu dershaneyi kitle dershanelerden farklı olarak bireysel eğitimleri için tercih ediyorsunuz. Asla Milli Eğitim Bakanlığı tadında sınıfları olmaz,3-5 kişiyle ders yapmak bazen sıkıcı olabilir.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Kayıt yaptırmadan önce mutlaka ve mutlaka iki üç gün deneme yayını yapın, önemli derslerin hocalarını derste görmeden asla kayıt yaptırmayın. Ankara Butik Dershanesi olarak odtü / boğaziçi gibi etiket üniversiterlerden mezun hocalar, sayısal alanda ülke çapında önemli başarılara imza atmış olmaları onları iyi birer “öğretmen” yaptığını göstermez bize göre bilmek ve anlatabilmek en önde gelir.

Bir çok dershanede ilk iki ayda düzensiz ders programı ve birebir soru çözümlerinde aksaklıklar öğretmenlerde değişiklikler meydana gelir.

Ankara Butik Dershanesi

Ortadoğulular Eğitim Kurumunda oturmuş bir ekiple karşılaşmaktasınız. Eğitim sisteminin çarpıklığından dem vurmak, dershaneleri döner sermaye olduğu gerçeğini bilmek sizi dershaneden muaf tutmuyor bir şekilde mutlaka yolunuz kesişiyor. Her yaş ve statüde dershaneye bağımlı kılıyor, oyüzden dershane seçimi çok önemli.
Butik Dershane, az öğrenci barındırdıkları için çocuğunuzun bu ortamda hem öğretim hem de eğitim alır ve yaşam boyu öğrenmeyi öğrenir. Ankara Butik Dershanesi Ortadoğulular Eğitim Kurumun da yıllarını eğitim ve öğretim ile iç içe geçmiş deneyimli gönlünü eğitime vermiş genç eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik eğitim kurumudur.
Yıllarca özel ders eğitimi veren ,öğrencilere eğitim koçluğu yapan öğretim kadroları ile mutlak ve başarı hedeflemektedir. Ankara Butik Dershanesi Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak Bu bahsi geçen hususlarda güvenle yola devam etmemizi temenni ederiz.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Dershane tercihleri günümüzde büyük önem taşımaktadır. Bunun sebebi ise gün geçtikçe artan dershane sayısıdır. Dershane sayısının artışı ile beraber sınav senesi olan öğrencilerin tercih esnasında kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bu konuda sınav senesinde olan öğrencilerin karşılarına iki tip dershane çıkmaktadır. Devlet okulları tipinde dershanelerin yanında butik dershanelerde vardır. Hayatının en önemli süreci olan sınav senesinde birey hangi tip dershaneyi şeçmesi gerektiği konusuna bakarsak butik dershanelerin daha avantajlı olduğunu görmekteyiz. Peki butik dershaneler neden diğer dershanelere göre avantlıdır ? Diğer dershane formatlarına göre butik dershanelerin bünyesinde barındırıdığı öğrenci sayısının daha az olduğunu görmekteyiz. Az sayıda alınan öğrencilerle çok fazla ilgilenerek bütün öğrencilerin başarısını göz önünde bulundururlar. Butik dershanelerde öğrenci sayısının az olması ile beraber dershane her öğrenci birebir ilgilenme fırsatı yakalanır. Bu açılardan baktığımızda butik dershanelerin avantajlarının diğer dershane formatlarına göre daha avantajlı olduğu görülmektedir. Fakat butik dershane şeçimi de büyük önem taşımaktadır.

Ankara butik dershanesi olarak bünyemizde pek çok gruba eğitim hizmeti vermekteyiz. Bunların içerisinde lise seviyesi üniversiteye hazırlık, mezun gruplar, liseye hazırlık grupları yer almaktadır. Ankara butik dershanesi olarak kalabalık sınıflar yerine 10-12 kişilik sınıflarda öğrencilerin rahat bir şekilde derse odaklanabilceği eğitim hizmeti vermekteyiz. Butik eğitim anlayışını benimseyerek bunun üzerinden eğitim veren bir kurumuz. Bu sayede öğrenciler özel ders alıyormuş gibi dersten kopmadan dolu bir ders süreci fırsatını yakalamaktadır. Ankara butik dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesi bir diğer artı yanımızdır. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz en büyük avantajlarından biridir. Bu sayede öğrencilerimiz tatil süreçlerini verimli bir şekilde geçirmektedir.

Aktif Rehberlik Kadrosu

Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız ders çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlerdirmekteyiz. Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeye çalışıyoruz. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda daha iyisini yapabilecekken sınav kaygısı nedeniyle kötü sonuçlar almasını istemiyoruz ve bunun önüne geçmek adına öğrencileri psikoglar ve eğitim danışmanları ile görüştürüyoruz. Ankara butik dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde tamamlamaktadır. Ankara butik dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmelerini sağlıyoruz.

Ankara butik dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş olur. Öğrenci belirlediği konu eksikleriyle beraber bireysel etütlere başvurabilir ve bu maratonun sonunda bütün konuları tamamlamış bir şekilde sınava girerler. Ankara butik dershanesi olarak bütün öğrencilerimize branş öğretmenleri tarafından her hafta düzenli ödevler verilmektedir. Devamında birebir her hafta düzenli olarak ödev kontrolleri yapılır. Bu sayede öğrenci haftalık düzenli olarak soru çözmüş olur ve ders çaılşmayı hayatlarının bir parçası haline getirmiş olurlar. Ödevleri yapan ve yapamayan öğrencilerin isimleri alınarak velilerimizi bilgilendirme mesajları gönderilmektedir. Ankara butik dershanesi olarak düzenlediğimiz üniversite ziyaretleri, eğitim seminerleriyle öğrenci hem nefes almış hem de bazı husularda bilgi edinmiş olur. Ankara butik dershanesi olarak amacımız sadece başarı değil çoçuklarımızın ev dışındaki aileleri olmaktayız.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak karşısına çıkan başarıyı garantileme sırası sizde…

Ankara butik dershane öğrencilerin birebir eğitim almalarını sağlayan ve aynı seviyedeki öğrencilerle bir arada kaldıkları kurumlardır. Bu özelliğe sahip olmaları, daha iyi bir şekilde sınava hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Dershane seçimi, sınavın ne şekilde geçeceğini belirler. Çünkü dershanelerde alınan eğitimler, kişilerin kendi başlarına yakalayacakları eğitim başarısından çok daha yüksek olur. Öğrencilerin sakin bir yerde ders çalışmaları, takıldıkları yerde öğretmenlere sorabilmeleri gerekir. bazı öğrenciler bazı derslerde daha geri olabilirler bunu çözebilmek için de yakından destek almak gerekir. Genel olarak eskiden beri öğrenciler dershanelere önem veriyorlardı fakat yeni dönemde dershane modellerinde yapılan değişiklikler sayesinde alınan eğitimlerin daha verimli olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda destek alabileceğiniz Ankara butik dershane yeni dönemde üniversite sınavından başarılı bir şekilde ayrılmak için ideal bir seçim olacaktır. Ankaranın en iyi dershaneleri ile görüşerek butik hizmetler hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Neden butik dershane?

Bildiğiniz gibi dershaneler, genellikle aynı seviyede olan öğrencilerden ziyade aynı sınıfta olan öğrencilerin gittikleri kurumlardır. Elbette bunların da kendilerine göre sundukları avantajlar vardır ama butik dershane, daha çok birebir eğitim alınabilen kurum olduğu için öğrencilerin takıldıkları yerleri sormaları, derslerde daha başarılı olabilmek için taktik alabildikleri yerlerdir. Bu nedenle Ankara butik dershane seçeneğinin daha fazla tercih edildiğini söyleyebiliriz. Fiyat bakımından doğru şekilde araştırma yaptığınızda gayet makul seviyelerde bir dershane bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Genellikle öğrencilerin ve ailelerin butik dershaneler konusunda en çok yanıldıkları konulardan biri fiyatlarının yüksek olduğu düşüncesine kapılmalarıdır. Aslında araştırma yaparken doğru şekilde araştırma yapılırsa fiyat konusunda da beklentilerinizi karşılayabilecek bir kurum bulabilirsiniz. İnternet sitelerinden, sosyal medya sitelerinden veya kurumların diğer iletişim araçlarını kullanarak Ankara butik dershane fiyatları hakkında en doğru bilgilere ulaşarak sizin için ekonomik olan ve beklentilerinizi karşılayabilen bir kurum bulabilirsiniz. Alanında deneyimli ve uzman kadroya sahip olan ve aynı zamanda fiyat bakımından ekonomik rakamlar sunan dershanelerle görüşerek aradığınız sonuçları en kolay şekilde yakalayabilir, gireceğiniz sınavdan başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken şeyin doğru araştırma olduğunu unutmayın.

Ankara Butik dershaneleri normal dershanelere göre daha az öğrenci barındıran genç ve yeni nesil öğretmenler ile eğitim sunan kurumlardır. Ankara Butik dershanenin avantajları 3-5 kişilik sınıflarda ders sunduğu için öğrenciler ile birebir ilgilenme anlaşılmayan konuların veya soruların üzerinden geçmek daha mümkündür az kişi olduğu için zaman avantajı vardır. Kalabalık sınıflara göre öğrencilerin dersi dinleyip dinlemedikleri, anlayıp anlamadıkları öğretmenler tarafından kolayca anlaşılmaktadır. Butik dershanelerden verim almak bu yüzden daha olasıdır. Aynı zamanda bu dershanelerde bulunan koçlar ve psikolojik danışmanlık hizmetleriyle öğrencilerin her türlü sorunları ile ilgilenilmekte ve sınavda ve öğrencinin önündeki sınav için başarı temel olarak hedeflenmektedir. Branşlarında iyi olan öğretmenler eşliğinde okuldaki sınavlardan daha iyi başarıyı elde etmeye yönelik ve etüt özel ders sistemine çözüm getiren dershanelere butik dershane denilmektedir.

Az Öğrenci Mevcudu Daha Fazla İlgi

Kişi sayısının az olması sebebiyle sınav sonuçlarının hemen açıklanması ailelerin kısa sürede bilgilendirilmesi esastır. Bu durumda veliler gönül rahatlığıyla çocuklarının iyi eğitim aldığı konusunda psikolojik doyuma da ulaşmaktadır. Veliler ile yakın iş birliği içerisinde en iyi verim elde etmek amaçlı gereken özen gösterilmektedir. Gerekli durumlarda aile danışmanlığı hizmeti söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda küçük nüfusa sahip olduğu için öğrencilere sıcak bir ortam sunmaktadır. Öğretmenler öğrencilerle birebir iletişime geçmekte ve daha yakın olmaktadır. Bu durumda da sorunlar kolayca anlaşılıp çözüm odaklı ilerleyebilmektedir.

Ankaranın En İyi Butik Dershane sistemini Ankara’da hizmete sunan Ankara Butik Dershanesi üstün başarıyı hedeflemektedir. Kızılay Atatürk bulvarında hizmet sunan Kızılay Butik Dershaneler özelliği, branşında uzman öğretmenleri ve sıcak ortamıyla hizmet vermektedir

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitim sürecinde öğrencilerimizin karşısına hayatlarına yön verecek çeşitli zorluklarda sınavlar çıkmaktadır. Bu süreçte öğrenciler karşılarına çıkıcak zor sınavlar için iyi dershanelerin yolunu tutmaktadır. Bu hususta günümüzün avantajlarından biri karşımıza çıkmaktadır. Baktığımızda birçok dershane yer almaktadır. Dershane sayısının bu kadar çok olmasının yanında en önemli husus kaliteli dershane bulabilmektir. Öğrencinin eğitimine önem veren dershanelerin yanında işi ticarete dökmüş dershanelerde yer almaktadır. Öğrenciler bunun için gerekli araştırmalar yapılmalı karşılarına çıkan zorlu süreç için doğru seçimi yapmalılardır. Peki hangisi dershane tipi öğrenci için doğru tercihtir. Baktığımızda devlet okulları müfredatıyla ilerleyen dershaneler ve yanında butik dershane tipinde hizmet veren eğitim kurumları yer almaktadır. Bir tahlil yapıcak olursak butik dershanelerin eğitim konusunda diğer dershane eğitimlerine göre daha kaliteli ve verimli eğitim verdiğini görmekteyiz.

Butik dershane nedir ve nasıl bir müfredatta ders işlemektedirler?

Amacı bireysel eğitimin olup her öğrenci ile birebir ilgilenme amaçlı bu tip eğitim merkezleri 10-12 kişi arası sınıflarda öğrenci özel ders gibi eğitim olanağı sağlamaktadır. Devlet okullarına benzer dershanelerinin yanında iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Butik dershanede özel ders gibi işlenen dersler sayesinde öğrencinin dikkatinin sadece anlatılan konuya odaklanmaları sağlanması en büyük avantajlardan biridir. Sorusu veya anlamadığı konu olan öğrencinin anında yanıt alabilme imkanı bulunmaktadır. Diğer dershane çeşitlerine göre öğrenci daha dolu ve verimli bir eğitim alma fırsatını yakalamaktadır. Evet butik dershanelerin daha faydalı olduğunu gördük ama en başında yaptığımız gibi seçimlerde de olduğu gibi sadece butik dershane olması öğrenci için önemli değildir. Butik dershane seçimi de bakıldığında çok önemlidir.

Hayatlarını değiştirecek sınavlar karşısında en iyi butik dershane hizmetini veren kurumu bulmakta bu hususta önemli yer edinmektedir. Uzman kadroya sahip güler, kaliteli bir eğitim alabileceğiniz bir butik dershane de eğitim almak için karşınıza çıkıcak seçenekleri iyi değerlendirmek gerekir. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak verdiğimiz butik dershane hizmetiyle öğrencinin karşısında iyi bir alternatif oluşturuyoruz. Ankara butik dershane olarak 10-12 kişilik sınıflarda verdiğimiz eğitim ve öğretim hizmeti sunmaktayız. Ankara butik dershanesi olarak derslerin verimli ve öğrencinin zihninlerinde yer alacak şekilde geçmesi bizim için önemlidir. Bu sebeple sınıf sayısını az tutup her öğrencinin derse katılımını sağlamış oluyoruz. Ortadoğulular eğitim kurumları için her öğrenci işledikleri konuyu derste halletmeleri ve geri kalan süreçte sadece konu ile ilgili soru çözmeleri amacı doğrultusunda hareket etmektedir.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara butik dershane olarak alanında uzman, öğrenciyle uyumlu, güler yüzlü uzman öğretmen kadromuz sayesinde derslerin daha verimli ve dolu bir şekilde geçmesi öğrencilerimiz için en büyük avantajlarının arasında yer almaktadır. Ankara butik derhanesi olarak tek amacımız öğrencilerimizin hak ettiği başarıları elde etmesidir. Hem disiplinli hem de öğrencinin aile sıcaklığını hissedeceği dershane ortamımız sayesinde öğrenci rahat ve verimli bir şekilde sınava hazırlanırlar. Bu anlayaşımız sayesinde dersler daha verimli geçmektedir. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bünyemizde bulunan rehberlik kadromuz sayesinde öğrencilerle birebir hazırladığımız çalışma programları ve haftalık soru çözüm hedeflerimizle öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusu ve kaç tane soru çözmeleri hususunda onları yönlerdirmekteyiz.

Ankara butik dershane olarak öğrencinin her anını verimli kullanabilmesini ve iyi değerlendirmesini sağlıyoruz. Butik dershane amacıyla ilerlediğimiz bu zorlu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etütlerle beraber öğrencilerin sorularını ve eksik konularını tamamlamalarını sağlarız. Öğrencinin okulda veya dershanede gördüğü ve takılı kaldığı konuyu öğretmen öğrenci şeklinde tamamlama fırsatını yakalamış olur. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak her hafta soru çözüm saatleri sayesinder öğrenci gün içinde yapamadığı veya yanlış yaptığı sorulara yanıt bulma fırsatı bulunur. Butik dershane Ankara olarak branş öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize haftalık ödevler vermekteyiz.

Verilen bu ödevler rehberlik öğretmenlerimiz ve branş öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Böylelilkle öğrenci sınav yılında birçok soru tipi görmüş olur. Bu hususta Ankara butik dershanenin en büyük avantajları arasında yer almaktadır. Ankara butik dershaneleri arasında 16 yıldır süregelen eğitim anlayışımız beraber ilk sıralara gelmemizi sağlamıştır. Ortadoğulular eğitim kurumları olarak verdiğimiz butik dershane hizmeti ile özel ders niteliğinde işlenen derslerle başarıyı gelin birlikte garantileyelim.

En İyi Eğitimci Kadrosu Bulunan Ankara Butik Dershaneleri

Ankara en iyi eğitimci kadrosu bulunan butik dershaneleri en iyi öğretmenlerin yer aldığı kurumların en başında bulunuyor. Öğretmen bir öğrenci için en önemli eğitim kaynağı anlamına geliyor. Hayatında iyi bir öğretmene denk gelmiş olan bir öğrencinin en büyük şansı bu öğretmendir. Çünkü öğretmen öğrencinin geleceğini etkileyen, onu iyi bir birey yapan, faydalı üreten bir kişi yapan kişi olurken, öğrencinin kendisini tanımasını sağlayan, kendisini mutlu edecek olan illerini yapmasını sağlayan kişidir. Ankara en iyi eğitimci kadrosu bulunan butik dershanelerin de eğitim veren öğretmenler de öğrenciler için aynı etkide olan bireylerdir. En iyiler arasından seçim yapmak ve gerçek anlamda öğrenciler için faydalı olabilmek için öğretmenlerin seçimlerine dikkat ediliyor. Sadece derse girsin anlatsın dersi ve gitsin mantığında olmadıkları ve öğrencinin hayatında bir yer de olmak istedikleri için öğretmen seçimine dikkat ediyorlar bu kurumlarda.

Bu şekilde de en iyi olmaya hak kazanıyorlar. Öğretmen seçimlerinde öğretmenlerin akademik bilgileri, hangi okuldan nasıl ve ne kadarlık bir başarı ile mezun olunduğuna bakılıyor. Başarılı eğitim kurumlarında genel olarak tecrübeli eğitimciler seçiliyor. Tecrübesiz olan öğretmenlerin daha yolun başında oldukları için seçilmelerine pek sıcak bakılmıyor. Tecrübe elde edilen bilgiden bazı durumlarda daha kıymetli olduğu için bu yola başvuruluyor. Öğretmenler ile yapılan görüşmelerde kendine ifade ediş biçimlerine, akıcı konuşup konuşmadıklarına çık dikkat ediliyor. Çünkü bu özelliğe sahip olamayan birinin bunu öğrencisine kazandırması neredeyse imkansız bir durum.

En İyi Eğitimci Kadrosu

Ankara en iyi eğitimci kadrosu bulunan butik dershaneleri öğretmen kadrosu seçimi yapıldıktan sonra öğretmenler direk olarak kadroya dahil edilmiyorlar. Belirli bir dönem deneme süresine tabi oluyorlar. Bu süre içerisinde öğrenciler ile iletişimleri, derslerinden elde ettikleri başarılar, öğrencilerin öğretmenler hakkında geri dönüşleri, öğretmenlerin tavırları gibi durumlar göz önüne alınıyor. Tüm bunlara bakılarak öğretmenler ile yola devam edilip edilmeyeceğime karar veriliyor. Öğretmenler hakkında öğrencilerin görüşlerinin alınması da çok önemli bir durum. Öğrenci en çok öğretmen ile vakit geçiren bir birey olduğu için onun fikirleri elbette çok önemli. Ayrıca öğretmenlerin kendisini sürekli olarak geliştirmesi ve sürekli olarak çalışması gerekiyor. Özel kurumda eğitimci olabilmenin en önemli şartları arasında bu seçenek yer alıyor.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

En iyi butik dershane Ankara aynı zamanda öğrencilere uzaktan eğitim imkanı sunan en iyi eğitim adreslerinin de başında. Ankara kaliteli okulların bulunduğu bir eğitim şehri. Öğrenci sayısı oldukça fazla. Öğrenciler için okullardan başka imkanlarında sayısı çok. Özellikle buraya farklı şehirlerden gelen öğrenciler için yurtlar bulunuyor. Öğrenciler farklı ihtiyaçlarını da en uygun şekilde karşılamaları için kolaylıklar sunuluyor. Uygun yaşam şartlarının, kalacak yerlerin yanında iyi bir eğitim olması elbette de burayı eğitim konusunda cazip kılıyor. Burada eğitim alan bir çok öğrenci bir sonra ki kademe de yine burada kalmak ve iyi eğitimlerine devam etmek istiyor. Ya da üniversite bulunan ve iş hayatına atılmak isteyen ve bunu da devlette yapmak isteyen bireylerde aynı şekilde önemli sınavlara katılıyor.

Öğrencilerin katıldıkları sınavlar LGS, KPSS, YKS hangisi olursa olsun her biri çok önemli sınavlar. Her biri kendi alanında oldukça kaliteli sorulardan oluşmuş ve öğrencilerin geleceklerinde önemli yere sahip olan sınavlar. Bu sınavlara hazırlanan öğrenciler sınavların öneminin farkında olduğu için en iyi onları sınava hazırlayacak olan kurumları araştırıyorlar. En iyi butik dershane Ankara da öğrencilerin kolaylıkla ulaşacakları yerlerde bulunuyor. Çünkü Ankara da butik dershane sayısı fazla ve kaliteli dershaneler bulunuyor.

Butik dershane eğitimlerinin arasında öğrencilerin en çok dikkat ettiği öğretmenler ve buradan eğitim almış olan öğrencilerin bu tür sınavlarda ki başarısı. Öğrenciler bunu öğretmek için ayrılan öğrenciler ile görüşme imkanı var ise onların görüşlerini alarak ya da kurumda bu tür bilgilere ulaşarak konuyla ilgili bilgi alıyor. Sonrasında ise bu dershaneye kayıt yaptırıp yaptırmayacağına karar veriyor. Butik dershanelerin hemen hemen hepsinde öğrencilerin istedikleri bilgilere kolaylıkla ulaşıyorlar. Ayrıca burada eğitim almak konusunda da yine dershanelerin öğrencilere kolaylıklar sunduğunu biliyoruz. İsteyen öğrenci denem derslerine girerek kurumda eğitim veren öğretmenleri de görebiliyor. Bu şekilde kurumda derslerin nasıl işlendiklerini bilebiliyorlar.

Butik Dershanelerdeki Kişisel Gelişim Dersleri

En iyi butik dershane Ankara da öğrencilere bir çok farklı hizmet sunan butik dershaneler var. Son yıllarda da öğrencilere kişilik gelişim konusunda destek veren kişilerin yer aldığı butik dershaneler karşımıza çıkıyor. Bu tür kurumlarda öğrencilere verilen bu derslerin asıl amacı öğrencilerin derslerinde ki başarının artması. Öğrencilere ya da mesleki hayata atılmış lan kişilere destek amaçlı verilen kişisel gelişimin kişi üzerinde çok fazla olumlu yanı var. Öğrenci üzerinde ki olumlu taraflarını konuşalım. Öğrenciler bu tür derslerde edindikleri bilgiler ışığımda ilk olarak kendi tanımaya çalışıyor. Kendisini tanıyan öğrencilerin kendi amaçlarını daha iyi kavradıkları, kendi isteklerinin farkına vararak kendilerine yapabilecekleri, ulaşabilecekleri hedefler koydukları görülüyor.

Öğrenciler kişisel gelişim ile birlikte sınav kaygılarından nasıl kurtulacaklarını, zamanı nasıl daha iyi değerlendireceklerini ve günde kendilerine , derslere ne kadar zaman ayıracaklarını da daha iyi biliyor. Her şeyi bilinçli ve bir düzen halinde yapan öğrencilerin daha iyi sonuçlar aldıkları hem kendileri için hem de dersleri için bu derslerin ne kadar faydalı oldukları biliniyor. Mesleki seçimlerini yapacak öğrenciler için yine bu derslerin büyük önemi var. Mesleğin ne olduğundan ziyade yapacakları mesleklerin kendilerini ne oranda mutlu edeceklerini önemsiyorlar. Mutlu oldukları meslekleri seçerek aslında gelecekte daha da başarılı olmanın ilk adımını atmış oluyorlar.

En İyi Ankara Butik Dershane Yorumları

Butik dershaneler normal dershanelere göre daha az sayıda öğrenciden oluşan sınıf mevcutları ve kaliteli öğretmen kadrolarıyla beraber son dönemlerde dershaneler arasına hızlı bir giriş yapmıştır. Fiyat olarak normal bir dershane fiyatından daha yüksek ücret talep etmelerine karşın yine tercih edilmektedirler. Özellikle de özel ders almak isteyen kişiler tarafından. Eğer bende özel ders alacak olsam bunun yerine az sınıf mevcuduna sahip olan bir butik dershaneye kayıt olmayı tercih ederim. Özel ders fiyatları birebir eğitim verdiği için bir butik dershane fiyatından daha yüksektir.

Ancak butik dershaneler hem fiyatları daha düşük hem de özel ders veriyormuşçasına öğrencileriyle beraber birebir ders anlatımında bulunan ve öğrenciye yeterli zamanı ayıran kurumlardır. Her insanın yaşadığı şehirde sayısız okul ve dershane vardır. Sayısız bu şehir arasında bazıları eğitim konusunda diğerlerini geride bırakarak ön sıralarda yerini almaktadır. Bu şehirler arasından en göze çarpan ilimiz Ankara’dır. Ankara eğitim önem veren okul ve dershanelerde kaliteli eğitim ve öğretim yapan bir ilimizdir. Bu özellikleriyle göze çarpan Ankara farklı illerden öğrencilere ev sahipliği yapar.

Peki Ankaranın en iyi butik dershanesi hangidir? Tabi ki bu sorunun tek bir yanıtı yoktur. Bir çok dershane bu kategoriye girmektedir. Kaliteli eğitim veren ve bu kaliteyi kadrosunda da gösteren bir çok dershane bulunmaktadır. Bu sayının fazla olması aileleri ve çocukları da memnun etmektedir. Ankara’nın her semtinde kaliteli eğitim veren birden fazla dershane ya da butik dershanelere rastlayabiliriz.

Bu dershaneler etkili ders planları , kadrolaşmış kaliteli öğretmen ve personel kadrosu ile eğitim öğretim yılında öğrencilerini beklemektedirler. İyi araştırmalar yaparak dershane seçiminde bulunmalıyız. Bugünkü yazımda sizlere Ankaranın En İyi Butik Dershanesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Butik Dershane Ücretleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Ankara Butik Dershane | En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankaranın en iyi butik dershanesi denilince aklınıza gelecek ilk kurum Ortadoğulular eğitim kurumlardır. 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren Ortadoğulular eğitim kurumları uzman eğitmen kadrosu ve butik dershanecilik anlayışı ile yıllar içerisinde binlerce öğrenci mezun etmiş ve öğrencilerinin memnuniyetine hedeflerine ulaşmalarına aracılık etmiştir. Tecrübeli ve deneyimli eğitmenleri ile öğrencilere anlamadıkları konular için birebir etüt imkanı sağlarken, başka hiçbir kurumda bulunmayan rehberlik kadrosu ile öğrencilerin takibini ve kişiye özel çalışma programları hazırlayarak öğrencilerinin performansını arttırır. Uzman psikologlar eşliğinde öğrencilerin şahsi sıkıntıları ile ilgilenirken aynı zamanda motivasyon, sınav stresi, dikkat dağınıklığı yaşayan öğrenciler ile birebir ilgilenirler.

Alanında uzman eğitmenler ve idari kadrosu ile kendinizi ya da öğrencinizi rahatlıkla bu kuruma emanet edebilirsiniz.Bu nedenle Ankaranın en iyi butik dershanesi denildiğinde akla gelen ilk kurum Oratadoğulular eğitim kurumları olmaktadır. Bu yazımızda size Ankaranın en iyi butik dershanesi hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bir sonra ki yazımız da Butik dershane Ankara hakkında sizlere bilgi vereceğiz

Butik dershaneler normal dershanelere göre daha az sayıda öğrenciden oluşan sınıf mevcutları ve kaliteli öğretmen kadrolarıyla beraber son dönemlerde dershaneler arasına hızlı bir giriş yapmıştır. Fiyat olarak normal bir dershane fiyatından daha yüksek ücret talep etmelerine karşın yine tercih edilmektedirler. Özellikle de özel ders almak isteyen kişiler tarafından. Eğer bende özel ders alacak olsam bunun yerine az sınıf mevcuduna sahip olan bir butik dershaneye kayıt olmayı tercih ederim. Özel ders fiyatları birebir eğitim verdiği için bir butik dershane fiyatından daha yüksektir.

En İyi Ankara Butik Dershane Fiyatları

Ancak butik dershaneler hem fiyatları daha düşük hem de özel ders veriyormuşçasına öğrencileriyle beraber birebir ders anlatımında bulunan ve öğrenciye yeterli zamanı ayıran kurumlardır. Her insanın yaşadığı şehirde sayısız okul ve dershane vardır. Sayısız bu şehir arasında bazıları eğitim konusunda diğerlerini geride bırakarak ön sıralarda yerini almaktadır. Bu şehirler arasından en göze çarpan ilimiz Ankara’dır. Ankara eğitim önem veren okul ve dershanelerde kaliteli eğitim ve öğretim yapan bir ilimizdir. Bu özellikleriyle göze çarpan Ankara farklı illerden öğrencilere ev sahipliği yapar. Peki Ankaranın en iyi butik dershanesi hangidir? Tabi ki bu sorunun tek bir yanıtı yoktur. Bir çok dershane bu kategoriye girmektedir.

Kaliteli eğitim veren ve bu kaliteyi kadrosunda da gösteren bir çok dershane bulunmaktadır. Bu sayının fazla olması aileleri ve çocukları da memnun etmektedir. Ankara’nın her semtinde kaliteli eğitim veren birden fazla dershane ya da butik dershanelere rastlayabiliriz. Bu dershaneler etkili ders planları , kadrolaşmış kaliteli öğretmen ve personel kadrosu ile eğitim öğretim yılında öğrencilerini beklemektedirler. İyi araştırmalar yaparak dershane seçiminde bulunmalıyız. Bugünkü yazımda sizlere Ankaranın En İyi Butik Dershanesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Butik Dershane Ücretleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

BUTİK DERSHANE ANKARA

Sevgili arkadaşlar bir günün ardından tekrar buradayım. Bu gün sizlere ilk makalem olan butik dershane Ankara başlıklı yazım ile ankaradan , ankaradaki dershane piyasasından ve ankaradaki bütik dershanelerden kısa kısa bilgiler vererek elimden geldiğince bahsetmeye çalışacağım.

Ankara 5.445 milyon nüfusa sahip türkiyenin başkenti olan bir ilimizdir. Ankaranın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle olmak üzere 25 tane ilçesi mevcuttur. Ankara siyasetin merkezi konumunda olduğu için genelde meur şehri olarak bilinir. Bütün bilgiğimiz bakanlıklar türkiye büyük millet meclisi gibi önemli siyasi yerleşkeler ankarada olduğundan dolayı insanları ankaraya bakışı digger illere nazaran daha farklıdır. Ankaradaki eğitim açısından öğrenim gören öğrenci sayısı yaklaşık 1 milyon civarıdır. Ankara’daki anaokulu,ilkokul, ortaokul ve lise sayısı 2018 itibari ile 2700 e yaklaşmış durumdadır.

Hal böyle olunca öğrenciler ve veliler sınavlara hazırlıkta okul dışında yeni arayışlara başlamışlardır. Normal bir dershanede sınıflardaki öğrenci sayısı 15 ila 25 arasında değişirken kalabalık ortamlarda eğitim almakta zorlanan öğrenciler için 4 ila 8 kişi arasında değişen sınıf mevcutları ile butik dershaneler ön plana çıkmıştır. 15-20 yıla aşkın süredir ankarada var olan butik dershanecilik son dönemde daha da artmış bu birazda merdiven altı dediğimiz kaçak yollarla eğitim veren yerlere dönüşmüştür.

Eğitimde Ankara

Türkiye’nin başkenti olan Ankara eğitim konusunda bir çok ilimizi geride bırakarak kendisini ilk sıralara yerleştirmiş bir şehrimizdir. Tarihi , turistik , siyasi , idari bir kent olan Ankara en başta eğitim kenti olmasıyla dikkat çekmektedir. Binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Sadece ülke sınırların içerisinde kalmamış ülke dışından da bir çok öğrenciye ev sahipliği yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Sayısız okula sahip olan Ankara da okul sayıları artan nüfus ve öğrenci sayılarıyla beraber artmaktadır. Hem özel okul hem devlet okulunun yanı sıra dershane sayılarında da artış yaşanmaktadır. Başta Kızılay semti olmak üzere bir çok semtte bu artış görülmektedir.

Özellikle ulaşım açısından kolay olması ve merkezi bir konumda yer almasından dolayı en çok tercih edilen semt olan Kızılay da son dönemler de dershanelerin yanında butik dershanelerinde açılmasıyla dikkat çekmektedir. Butik Dershane Ankara konusunda öncelikle butik dershane nedir ona bakalım. Butik dershane öğrencilerin sınavların da yardımcı olmak için kurulan kurumlardır. Dershanelerde sınıf mevcutları kurumlar arasında değişmektedir. Genel olarak 20-30 arası değişen sınıf mevcutları öğrencilerin için bir engel teşkil etmektedir. Sınıfların kalabalık olması öğrencileri olumsuz etkileyebilir. Öğretmen öğrencinin eksiğinin farkına varmadan dersi sonlandırabilir. Bunların önüne geçmek için butik dershaneler kurulmuştur. Bu dershanelerin sınıf mevcutları 6ile 10kişi arasında olmaktadır.

Az sayıda öğrencinin sınıfta bulunması öğrenciler konuyu kavrayana ve akıllarında soru işaretleri giderilen kadar yoğun bir şekilde ders anlatımı devam etmektedir. Kalabalık sınıflar da yaşanan ders kopuklukları , konsantrasyon kayıpları bu dershaneler de yaşanmamaktadır. Daha verimli ve etkili bir eğitim sağlandığı için butik dershaneler son dönemlerde çok tercih edilmektedir. Tabi ki normal dershanelere oranla fiyat açısından da birazcık yüksektir. Hepsi aynı olmamakla beraber birbirlerine yakın fiyatlar mevcuttur. Sınıftaki öğrenci sayısıyla ters orantılı olarak fiyatlanmaktadır. Yani sınıftaki öğrenci sayısı azaldıkça ödenilecek tutar biraz daha artmaktadır. Bugün sizlere Butik Dershane Ankara hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda Butik Dershane Kızılay konusunda bilgi vereceğim.

Butik dershanelere bakıldığında;

  • yaklaşık 4 ya da 6 kişilik sınıflarda eğitim veren,
  • zaman yönetiminin daha verimli yapıldığı,
  • öğrencilerin öğrenme düzeylerine göre öğrencileri farklı sınıflara yerleştirerek eğitim yapan, öğrencinin düzeyine uygun ve kişiye özel olarak ders programları hazırlayan
  • ve bütün bu yöntemler ile öğrenci başarısını maksimum düzeye çıkarma amacı ile kurulan butik eğitim kurumları oldukları görülür.

Butik Dershanelerin Tercih Sebepleri

Butik dershane Ankara da çok tercih edilir. Bunun sebeplerinden bir tanesi kalabalık sınıflarda zaman yönetimi yapmanın zor olmasıdır. Butik dershanelerde az öğrenci bulunur. Bu nedenle az öğrencinin bulunduğu butik dershanelerde öğrenci başına düşen zaman artar. Öğretmenler her bir öğrenci için daha fazla zaman harcama olanağına sahip olur. Bu sayede öğrenilmeyen konular atlanmaz, öğrenci anlayana kadar konu anlatılır. Hatta gerekirse yalnızca bu öğrenci için etüt programı bile konulabilir. Bütün bu etkenler öğrenimin kalitesi ve öğrenimin verimliliğini artırarak geleceğe sağlam adımlar atan başarılı öğrencilerin yetiştirilmesinde rol oynar.

Ankara’nın butik dershanelerinin sıklıkla tercih edilmesinin bir sebebi de ders dışı rehberlik hizmetleridir.

Kaliteli butik dershaneler incelendiğinde ortalama olarak 2 öğrenciye 1 eğitim koçu düştüğünü görmekteyiz. Bu öğrencilerin gerekli rehberlik hizmetini alması için ideal bir sayıdır. Kitle dershanelerine baktığımızda ise yüzlerce öğrenciye bir rehber öğretmen düşmektedir.

Butik dershanelerde yine kişi sayısının azlığına bağlı olarak, rehberlik hizmetine ilaveten hangi öğrencinin hangi konularda eksiği olduğunu anlamak ve hangi konuya daha çok çalışması gerektiğini belirlemek daha kolaydır. Profesyonel öğretmenler tarafından açığa çıkan bu bilgiler doğrultusunda yönlendirme yapmak daha kolay olmaktadır.

Butik Dershane Deyince Ortadoğulular Eğitim Kurumları Akla Gelir

Butik dershane Ankara deyince herkesin aklına ilk önce Ortadoğulular Eğitim Kurumları gelir. Bu başarımızı;

akademik olarak yüksek başarı gösteren öğrencileri ödüllendirmemize,

Her öğrenciye konuların derinlemesine öğretilmesine,

Öğrencilerin bilgi ve deneyimlerinin artırılması için yaptığımız çalışmalar,

Öğrencilerimizin bizi ulusal ve uluslararası sınavlarda ve yarışmalarda temsil edecek bilgi, kendine güven, başarı sağlamaları için verdiğimiz çabalara ve eğitimlere borçluyuz.

Ankara Butik Dershanesi YKS Eğitimi

Ankara Ortadoğulular Dershanesi YKS eğitimi ile öğrencilerin üniversite hayallerini gerçekleştirmektedir. Bu dönemde öğrencilere üniversite sınavı hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Kendi beceri ve yeteneklerine uygun meslek seçimleri konusunda bilgilendirilmektedirler. Sınav kaygısı, stres yönetimi ve etkili ders çalışma teknikleri hakkında bilgilendirilmektedirler. Hangi bölüm ve üniversite için kaç net yapmaları ve kap puan almaları gerektiği dershane bünyesinde bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik hocaları ile konuşulabilmektedir. Öğrenciler eksik oldukları ders ve konular üzerine özel ders etüt alarak sorularını giderebilmektedirler. Her öğrenci ile birebir ilgilenen eğitim koçları öğrencilerin başarıları için gerekli bilgilendirmeyi yaparak öğrencilerin derslerini takip etmektedirler.

Bu süreçte dershane bünyesinde bulunan öğretmenler, yönetim, öğrenciler ve aileler iş birliği içerisinde bu süreci götürmeyi hedeflemekteyiz. Bu dönemde ailelere düşen sorumlulukta oldukça fazladır. Dağılan stresle başa çıkmaya çalışan çocuklarına yardımcı olmalarını amaçlayan seminerler düzenlenerek ailelere de fayda sağlamayı amaçlamaktayız. Deneme sınavları ile öğrencileri sınav sistemine alıştırmayı hedeflemekte ve sınav sonuçları doğrultusunda çalışma düzenimizi belirlemekteyiz. Aileler çocukları hakkında her konuda bilgilendirilmektedirler.

Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi uzman branşında başarılı, özverili disiplinli ve güler yüzlü öğretmen kadrosu ile öğrencilerin YKS ‘de başarılı olmalarını en etkili şekilde sağlamaktadırlar. Verilen kaynaklar ve öğretmenlerin yıllardır bilgi birikimleriyle birleşerek öğrencilere sunulmaktadır. Ankara Kızılay Atatürk bulvarında bulunan Ortadoğulular eğitim kurumları üniversite hayali olan öğrencilerin bu hayallerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

İlginizi çekebilir: Temel Lise Bünyesinde Verilen Psikolojik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
icra avukatı ankara ingilizce kursu türkiyenin en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat