Ankara-Dershane-En-Iyi-Ankara-Ankara-Dershane-Fiyatlari-Yorumlari-Listesi

Ankara Dershane | En İyi Ankara Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Türkiye genelinde olduğu gibi Ankara’da da çok fazla eğitim kurumu bulunmaktadır. Ama her eğitim kurumunun başarılı olduğu ve iyi olduğu sonucu asla çıkarılamaz. Ortadogulular butik dershanesi 15 yıldır başarısını katlayarak yoluna devam etmektedir. Başarı asla tesadüf değildir ve zirveye çıkmasında şansın etkisi YÖK denilecek kadar azdır. Ortadoğulular eğitim kurumu bunca yıllık birikimleri neticesinde şimdi bu noktalara gelebilmiştir. 15 yıl önce benimsemiş olduğu prensiplerinden vazgeçmemiş kalitesinden asla ödün vermeyerek en iyi Dershane olma sıfatını koruyabilmiştir. Kuruma yıl ortasında bile gelmek isteyen ve ortadoğulular hayranı olan kuruma güveni tam olan öğrenciler bulunmaktadır. Bir öğrenciye güven aşılayabillek onu başarıya ulaştırmaktan kimi zaman çok daha zordur. Fakat dürüst eğitim anlayışı güden Ortadoğulular Butik Dershanesi öğrencileri başarıya götürürken sonsuz bir güven kazıyarak öğrencilerin gelecek nesil dershane arayan öğrencilere bile referans olup yönlendirmesine çoğu kez tanık olmaktadır.

Ankara’nın En Başarılı Dershanesi

Bireyler hayatları boyunca birçok stres ortamına maruz kalmaktadır. Bu stres unsurları her birey için farklı olabileceği için karşılaşılan her an ya da yaş da farklılık gösterebilmektedir. Genellikle en çok stresin yaşandığı ve ilk stres kaynaklarından birisi eğitim olmaktadır. Eğitim aslında bireyin geliştiği ve bilgi birikiminin arttığı alanlardır. Ancak ülkemizdeki eğitim sistemi içerisinde yer alan ülke genelinde gerçekleştirilen sınavlar bireyleri zorlamaktadır. Öğrenciler tam olarak bu noktada Ankaranın en başarılı dershanesi arasından birisine kayıt olarak bu stresi kontrol etmeye çalışmaktadır. Stresi kontrol altına alarak başarıyı elde etme noktasında daha kolay bir zemin oluşturmakta ve buna yönelikte çalışmalar sürdürmektedirler.

Özel öğretim kursları bireylerin başta stres kontrolünü sağlayarak onlara karşılaşacakları sınavlar hakkında genel bilgiler sağlamaktadır. Aslında Ankaranın en başarılı dershanesi kendi içerisinde tamamen farklı şekilde çalışmalar sürdürmektedir. Çalışmalar doğrultusunda edinilen temel amaç ise öğrencilerin başarı elde etmeleri olmaktadır. Bu doğrultu üzerinde her özel öğretim kursu farklı hizmetler vermekte her kurs farklı düşüncelere sahip olmaktadır. Kızılay ‘da bulunan özel öğretim kursumuzda diğer kurslardan farklı amaçlar oluşturmakta ve farklı hizmetler oluşturmaktadır. Ancak bu hizmetleri tamamen öğrencilerin başarısı ve iyiliği için oluşturmakta ve deneyerek onaylayarak bu süreci devam ettirmekteyiz. Bu sayede öğrencilerimiz adına en iyi olan öğretim yöntemini bulmakta onlara yardımcı olabilmekteyiz.

Neden Özel Öğretim Kursumuz Tercih Edilmeli?

Her dershane kendinin tercih edilmesini elbette ki ister. Ancak Ankaranın en başarılı dershanesi arasında yer alan kurumumuz ise tercih edilme noktasındaki çalışmaları oldukça ciddi yapmakta ve bu çalışmalarında karşılığını direkt olarak alabilmektedir. Öğrencilerimizin tercih etme oranının giderek artmasının yaptığımız çalışmaların oldukça yararlı olduğunu yansıtmaktadır. Kurumumuz öğrencilere öncelikle bir birey oldukları bilinciyle yaklaşmakta ve onları sadece sınavdan ibaret olarak görmemektedir. Bu sayede onları diğer kurslar gibi daha aşağıya çekmek yerine özgüvenlerini yitirmeden bir başarı elde etmeleri doğrultusunda destek sağlamaktadır. Öğrencilerimiz bu sayede psikolojik açıdan da oldukça sağlıklı bir şekilde sınav dönemini atlatmakta aynı zamanda karşılaştığı sınavlarda da başarı elde etmektedir.

Ankara Dershanesi Bireysel Etüt

Eğitim süreci zorlu ve uzun bir yolculuktur. Bu yolculuk içerisinde karşımıza birçok engel, eğitimci, idareci, birbirinden farklı dersler, konular, testler ve sorular çıkmaktadır. Süreç içerinde bireye düşen görev karşısına çıkıcak olan engelleri aşmaktır. Şöyle söyleyecek olursak bireyin öğrencilik sürecinde pek çok konu, çözemediği soru veya düşük aldığı bir sınav çıkacaktır. Bunun karşısında birey yapamıyorum deyip bir kenara bırakmak yerine engellerin üzerine gitmelidir. Birey kendi sıkıntı çektiği noktada gerekli eğitim desteğini almaktan çekinmemelidir. Bu hususta öğrencilerin karşısına çıkıcak olan pek çok eğitim kurumu yer almaktadır. Dershaneler, özel okullar, özel öğretim kursları gibi birçok imkan karşılarına çıkmaktadır. Bu imkanları doğru değerlendirdikleri sürece var olan eksiklerini tamamlamada eğitim sürecini sıkıntı yaşamadan geçirirler.

Ankara Dershane | En İyi Ankara Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara dershanesi kurulduğu ilk yıllarda benimsediği butik eğitim anlayışını yaklaşık 16 yıldır eğitim öğretim sektörü içinde yer aldığı süreçte devam ettirmiştir. Her öğrenci özeldir anlayışını kendisine ilke edinen Ankara Dershanesi öğrencilerle el ele her geçen gün başarı oranını yükseltmiştir. Bünyemize dahil ettiğimiz butik dershane dışında normal dershane formatı içerisinde de her öğrenci ile birebir ilgilenerek onlara üniversite sınavına hazırlandıkları süreçte hakettiği başarıyı elde etmeleri
husunda yardımcı oluyoruz. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimize sunduğumuz sayısız imkanların arasında yer alan bireysel etüt kolaylıklarından ve özel ders imkanlarından bahsetmek istiyoruz.

Ankara Dershanesinde yer alan öğrencilere butik eğitim mantığı ile işlenen derslerin beraberinde özel ders alıyormuş gibi süreç geçirmektedir. Bu süreçte alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenlerimiz her öğrenci ile birebir ilgilenerek derste işledikleri konudan geri kalmamasını sağlamaktadır. Öğrenci eğer herhangi bir sebepten derse katılım sağlayamadıysa veya derse odaklanamadıysa bu kısımda bireysel etüt kolaylığına başvurabilir. Ankara dershanesinde yer alan aktif rehberlik kadromuzla öğrenci istediği dersten talep ettiği güne ve saate etüt alabililmektedir.

Böylelikle öğrenci dersler ve bireysel etüt arasına sıkışmaz yoğunluğunun olmadığı saate eksiklerini tamamlama fırsatını yakalar. Bireysel etüt mantığımız ise adından anlaşılcağı üzere öğretmen öğrenci şeklinde birebirdir. Böylelikle öğrenci sadece konuya kendini odaklar ve eksik gördüğü konuyu tamamlar. Ankara dershanesi olarak bireysel etütleri çalışma odaları veya soru çözüm sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Bireysel etüt esnasında alanında kendini geliştirmiş branş öğretmenlerimiz öğrencinin eksiklik yaşadığı konuları anlatır üzerinde durulması gereken hususları tekrarlamanın ardından konu testlerinin yardımıyla konuyu pekiştirilmesi sağlanır. Peki sadece derslerden geri kalındığında mı etüt imkanları sağlanır?

Deneme Sınavları

Ankara dershanesi bünyesinde dönem içinde birçok yeni sınav sistemine uygun deneme sınavları yapılmaktadır. Yapılan deneme sınavlarının ardından sınıf öğretmenlerimiz ve rehberlik kadromuz tarafından birebir her öğrencilerimizin sınav sonuçları incelenmektedir. İncelenen sınav sonuçlarının doğrultusunda her öğrencinin sıkıntı yaşadıkları ve eksik gördükleri konular belirlenir. Bu konular doğrultusunda öğretmenlerimiz tarafından öğrencilermiz bireysel etütlere yönlendirilir. Böylelikle öğrenciler henüz sınava daha çok zaman varken eksik oldukları konuları veya çözemediği soru tiplerini özel dersteymiş gibi olan bireysel etüt kolaylıkları ile halledebilirler. Ankara dershanesi olarak sadece üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere değil okul sınavlarına da hazırlanan öğrencilerimize bireysel etüt sağlamaktayız.

Okullarında el ettikleri başarıda bizim için her zaman önemlidir. Öğrencilerimizin geleceklerine şekil verecekleri sınav seneleri sürecinde onların ailelerinden sonra en büyük destekçileri olarak eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz.

Ankara Dershanesi bünyesinde yer alan öğrencilerimize özel ders niteliğinde alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmenlerimiz beraberinde sağladığımız bireysel etüt kolaylıkları ile öğrencinin vazgeçilmezi olan sınav marotonunda kendilerini eksiz hissetmeleri Ankara Dershanesinin temel ilkesi haline gelmiştir. Bu uzun eğitim yolculuğunda sağladığımız sayısız imkanlar ile beraber siz kıymetli öğrencilerimizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ankara Dershanesi 2002’den Beri Sizlerle

Ankara’da bulunan dershaneler arasında 2002 den beri faaliyet gösteren Ortadoğulular Dersahensi öğrencilere 6. Sınıftan itibaren sunduğu destek eğitim kursuyla başarının en üstlerinde olmayı haketmektedir. Az sayılı sınıflarıyla öğrencilerin daha verimli bir ders geçirmesini sağlayan kurum vaatlerinde söylenen sınıf miktarını asla artırmayarak sözünde durmaktadır. Az sayıda olmasının daha verimli olmasına katkısı şu şekildedir öğrencilerle daha fazla ilgilenme oranı olan öğretmenler öğrencilerin eksik kaldığı konuları tespit etmekte daha hızlı hareket edebilmekte ve öğrenciyle daha fazla ilgilenebilmektedir. Kalabalık ortamlarda başarı oranının düştüğünü bilen veliler tercih olarak az sayılı sınıflarıyla öğrencilere hizmet veren ortadoğulular eğitim kurumunu yıllardır tercih etmekten vazgeçmemiştir.

Eğitim sisteminde sürekli meydana gelen değişiklik öğrencileri olumsuz etkilemekte ve sınavdan daha çok korkmalarına sebep olmaktadır. Yeni sistem nasıl olacak ? faydası nedir? Bize fayda sağlar mı? gibi soruları kendine yöneltmek durumunda kalan öğrenci sürekli gerginlik yaşadığı için bu derslerine yansımaktadır. Bir öğrencinin gergin olması paniğe kapılarak hata yapması demektir. Ankara Ortadoğulular Dershanesi bulunan yaşam koçları sayesinde öğrencilerin sınav stresi yaşamalarının önüne geçilerek destek olmaktadır. Yaşam koçluğu hizmeti veren kurum sayısı yok denecek kadar azdır. Fakat Ortadoğulular Dershanesi hizmette sınır tanımayan eğitim anlayışıyla sizlere böyle bir imkan sunmaktadır. Çocuğum hem kaliteli bir kurumda eğitim alsın hem de ücretine yaşam koçluğu dahil olsun diyorsanız cep yakmayan fiyatlarıyla Ortadoğulular Eğitim Kurumunu mutlaka ziyaret edin.

Ankara Dershane | En İyi Ankara Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eğitimin en iyi şekilde sağlanması açısından en önemli unsur, eğitimin hangi şekilde ve hangi gereklerle yapılması konusudur. Bu konunun, öğrencilerin lehine olması için birçok çalışma yapmaktayız ve öğrencilerin kafalarındaki, okul sistemini olumlu hale getirmeye çalışmaktayız. Okullarda öğrenilen bilgiler ışında, eksik kalan öğrencilerimize, gerekli takviyeleri yapmaktayız ve onların daha çok düşünen ve düşünmeye de teşvik eden bireyler olmalarını istemekteyiz. Bunu isteyerek, öğrencilerimizin eğitim anlayışına göre hareket etmelerini sağlamış ve nasıl daha başarılı olabileceklerini düşünür hale getirmek istemekteyiz. Günümüzün sıkıntısı olan öğrenme güçlüğü karşısında, öğrencilerimize gereken takviyeleri ve dersleri vermekteyiz. Ankara dershane hizmeti ile gelecek nesillerimize daha iyi şartlar sunmak bizim en büyük sorumluluğumuz. Bu sorumluluğumuzu ileri seviyeye taşıyıp hareket edersek ve çok çalışırsak, daha çok düşünen bireyler yetiştirebiliriz.

Belirtilen konuların yanı sıra, okullarda verilen eğitimin bir eksik yanı ise, ezberci zihniyette olmalarıdır. Ezberci zihniyet her kesimden öğrenciyi ve bireyi olumsuz etkileyecektir. Bunun başlıca nedeni, öğrencilerin konu fazlalığı ile öğrenmek değil, günü atlatmak ve sınavı atlatmak düşüncesidir. Ankara dershane ile bu konuda, gerekli yatırımları ve çalışmaları yapmaktayız. Bu konuda öğrencilerimizi fazla konu yüklemektense, onların yavaş, yavaş az az ancak, yeterli bir şekilde öğrenmelerini sağlamak istemekteyiz. Bu durumu gerçekleştirebilirsek, öğrencilerimizin geleceklerine en büyük faydayı sağlamış olabileceğiz.

Ankara Dershane Sistemi Nasıl İşlemektedir?

Dershane sistemi, okullarda verilen eğitimden bazı önemli noktalar doğrultusunda, eksilmektedir. Bu durumların başında, dershanenin, okul derslerini destekleyici rolde olması gelmektedir. Bu şekilde gerçekleştirilen takviye eğitim ile öğrenciler bir nevi tekrar niteliğinde eğitim alacaklar ve ezberci zihniyetten kurtularak, öğrenmek üzerine çalışacaklardır. Ankara dershane ile yaptığımız çalışmaların, öğrencilerimizi olumlu yönde etkilemesini istemekteyiz ve bu isteğimizi en iyi şekilde ileriye dönük olarak olumlu hale getirmeyi planlamaktayız. Dershanemizde aynı zamanda, güncel sınav sistemleri hakkında, gerekli olan bilgileri vermekteyiz ve uzman eğitim kadromuz ile öğrencilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap vererek, onların günümüzün sıkıntılı döneminde, en iyi şekilde düşünen bireyler olarak yetiştirmek istemekteyiz. Bu durumu gerçekleştirirken, siz değerli velilerimizin destekleri konusunda, sizlere teşekkür etmekteyiz.

Arkadaşımla birlikte bu seneki sınav sonucumuzun istediğimiz üniversiteye yetmemesi durumunda Ankara dershane gözden geçirmemiz gerekiyordu. Ankara dershane araştırırken bir öğretmenimizin tavsiyesi ve referansı olarak gittiğimiz kurumdan oldukça memnun kalmıştık. Kızılay da Atatürk Bulvarı üzerinde olması hem merkezde hem ulaşıma yakınlığı ve konumu sakin bir ortamda olması bizim için avantajdı. Ankara dershane hakkında fazlasıyla bilgi sahibiydik tecrübelerimiz araştırmalarımız sonucunda. Bu kuruma girdiğimiz zaman danışmanın olması öğrenci güvenliği için kontrol sistemi olması ve güler yüzle karşılanmamız bizi mutlu etmişti.

Eğitim danışmanlarıyla yaptığımız görüşmede ve oldukça samimi güvenilir bir şekilde sorularımıza cevap almıştık. Kurumu gezdiğimizde dersliklerin Ankara da ki dershanelere göre daha düzenli ve her katta öğrencileri gözetleyen rehber öğretmen ve müdür yardımcılarının olması öğrenci takip sisteminin gelişmiş olması en fazla 16kişilik sınıflarının olması tercih sebeplerimizdendi. Kullandıkları yayınlar yeni müfredata göre hazırlanmış soru bankaları ve konu anlatımlı kitapları bize temin etmişlerdi. Ankara dershane arasında biz bu kurumda sınava hazırlanmaya karar vermiştik.

Ankara’da Dershane Güvenliği

Veliler için çocuklarına verilen eğitimin kalitesi ne kadar önemliyse, çocuklarının güvenliği de bir o kadar önemlidir.
Ankara Kızılayda bulunan Ortadoğulular Dershanesi 24 saat çalışan kamera ve kartlı geçiş sistemiyle güvenlik seviyesini üst düzeyde tutmaktadır.
Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumları / Kızılay, çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir kurumdur.

ANKARA DERSHANESİNDE LİSEYE HAZIRLIK

Ülkemizde küçük yaşlarda başlayan sınav marotonu başlamaktadır. İlkokul çağlarından başlayan sınav marotonu ortaokulun son yıllarında öğrencinin hayatına şekil verecek olan liseye giriş sınavları ile boyutunun ne kadar büyük olduğunu görmekteyiz. Daha küçük yaşlarda olan çocuklarımız sınav boy yaşlarda daha sınav bilincine giremeselerde öğrencilerin sınavlarda yüksek başarı elde etmesi beklenir. Bu süreç içersinde öğrenciye baskı yerine sınav bilincini kazandırarak onların sınav sınavlarda bilgilerini kullananilmelerini sağlamak daha doğru bir yoldur. Böylelikle öğrenci yapılan baskının aksine gitmek yerine verilen destekle beraber yapabileceklerini sergilemiş olur.

Velilere büyük görevler düşen çocuklarımızın bu sürecinde az öncede dediğimiz gibi baskı yapmak yerine gerekli destekte bulunarak ve çocuklarına maddi manevi destekte bulunarak eğitimlerine büyük katkıda bulunmuş olurlar. Eğitimin temel taşı olan öğretmen desteği ise öğrencinin daha çok mative olarak daha büyük başarılara imza attığını görmekteyiz. Eğitim sürecinde özellikle liseye hazırlık sürecinde öğrencinin karşısına çıkan öğretmenler bu sebeplerden dolayı büyük önem taşımaktadır. Onları doğru bir biçimde liseye hazırlayacak, hem gerekli eğitim desteğinin yanında hem de sınav bilincini kazandırmaları gerekir. Fakat liseye hazırlık konusunda bazen devley okulları yeterli gelmeyebilir. Bu konuda birçok veli dershanelerin yolunu tutmaktadır. Yapılacak doğru şeçimlerle beraber veliler hem çocuklarının eğitim hayatına maddi desteğin yanında manevi destekte de bulunmuş olurlar.

Liseye Hazırlık

Ankara dershanesi liseye hazırlık konusunda öğrencilerimize verdiği kaliteli eğitimle beraber onların hakettiği liselere gitmeleri konusunda en büyük desteği sağlamaktayız. Eğitim yuvamızda sadece liseye hazırlık gruplarına değil üniversiteye hazırlık ve mezun gruplarınada eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Bugün ki yazımızda liseye hazırlık gruplarına sağladığımız avantajlardan bahsedeceğiz. Öncelikle Ankara dershanemiz kurulduğu ilk yıllarda butik dershane olarak hizmet vermekteydi. Elde ettiği başarılar sayesinde butik dershane anlayışını diğer gruplarda da benimseyerek başarısını devam ettirmiştir. Liseye hazırlık gruplarımızda da butik anlayışı benimseyerek sınıflarda 10-12 kişi yer almaktadır. Ankara dershanesinde her ders özel ders niteliğinde geçmektedir. Ankara dershanesinde liseye hazırlık gruplarının eğitim dönemine başlamadan önce seviye tespit sınavı uygulamaktayız.

Sınav sonuçlarına göre öğrencilerimizi sınıflara yerleştirmekteyiz. Bunun sebebi ise öğrencilerin eksikleri doğrultusunda onları tamamlamak adınadır. Devamında derslere başlamaktayız. Ana derslerin ( Türkçe, matematik, fen ve teknoloji, İngilizce, sosyal bilimler ) yer aldığı yoğun bir ders programının içine giren öğrenciler dönem içerisinde hem okullarına destek hem de liseye giriş sınavlarına hazırlanmaktadır. Ankara dershanesi olarak sabahçı ve öğlenci olarak ayırdığımız liseye hazırlık gruplarına hafta içi üçer saatten salı ve cuma günleride eğitim imkanı sağlamaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz yoğun bir ders programları ile liseye hazırlanmış olurlar. Ankara dershanesi olarak liseye hazırlanan gruplarımızın çok sayıda soru çözmeleri ve ders çalışmayı hayatlarının birer parçası haline getirmeleri için onlara haftalık ödevler vermekteyiz. Her branştan ayrı ayrı verilen ödevler öğretmenlerimiz tarafından kontrol edilerek velilere bilgilendirme msjları olarak gitmektedir.

Ankara Dershane | En İyi Ankara Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara dershanesi olarak liseye hazırlık gruplarına sağladığımız bir diğer imkan bireysel etüt kolaylığıdır. Öğrenciler ders esnasında anlamadığı konularda veya okul sınavlarına hazırlandıkları sıralarda tekrar yapma adına veya çözemediği soruları öğretmen öğrenci şeklinde giderme imkanı yakalamaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz liseye hazırlandığı süreçte kafasında hiçbir soru işareti kalmadan ilerlemektedir. Ankara dershanesi olarak ilk kayıttan sonra her branştan dağıttığımız kaynaklar ile öğrencilerimiz gerek konu anlatım çalışırken gerek soru çözme imkanı yakalamaktadır.

Ankara dershanesi olarak değişen sınav sisteminin farkında olan bilinçli bir dershaneyiz. Bu nedenle yeni sınav sistemine uygun uyguladığımız deneme sınavları ile beraber öğrencilerimizi en doğru biçimde sınavlara hazırlamaktayız. Ankara dershanesi olarak liseye hazırlık gruplarına sağladığımız bir diğer ayrıcalık ise çalışma programlarıdır. Her öğrenciye birebir hazırlanan çalışma programları sayesinde öğrencilerimiz dershane dışında da nasıl ders çalışmaları gerektiği konusunda bilgi edinmiş olurlar. Sağladığımız sayısız imkanların yanında yarıyıl ve yaz kamparı, psikolog desteği, eğitim koçluğu desteği gibi birçok imkan yer almaktadır.

Ankara dershanesi liseye hazırlık öğrencilerimize sunduğumuz sayısız imkandan, kaliteli eğitimden ve çocuklarımıza sınav bilincini kazandırmak adına sizleride kurumumuza bekliyoruz.

İlginizi çekebilir: Temel Lise Bünyesinde Verilen Psikolojik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
icra avukatı ankara ingilizce kursu türkiyenin en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat