Ankara TYT AYT Dershane En İyi Ankara TYT AYT Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara TYT AYT Dershane | En İyi Ankara TYT AYT Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Bilindiği üzere 2017- 2018 eğitim öğretim yılına uygulamada olan üniversite sınavının kaldırılması ile başladık. Yaklaşık 6 senedir uygulamada olan YGS ve LYS başlığı altında yapılan üniversiteye giriş sınavları kaldırılarak yerine TYT ve YKS başlığında yeni sınav sistemi getirildi. Birçok lise öğrencinin ve mezuna kalan grupların endişelenmesine sebep olmuştur. Bu değişikliklerin ardından nasıl bir sınav karşılarına çıkacağını bilmeyen öğrenciler son hızla çalışmaya devam ettiler. Gelin iki sınav sisteminin getirilerine ve götürüleri nelerdir bakalım. Eski sınav sistemi olan YGS ve LYS sınavlarında öğrenciler ilk oturuma mart ayında girmekteydi.

İlk oturumdan iki yıllıklar için 150 dört yıllıklar için belirlenen 180 barajını geçen öğrenciler ikinci oturum olan LYS sınavına girmeye hak kazanıyordu. Haziran ayının tamamını kaplayan LYS sınavı oturumlarında öğrenci kendi alanına veya istediği alanın sınavına girebiliyordu. Eski sınav sisteminin eksi yanına bakacak olursak öğrenci mart ayından başlayan sınav stresi haziran ayının son günlerine kadar ilerlemekteydi. Fakat eski sınav sisteminin artı yönüne baktığımızda öğrenci mart ayına kadar YGS sınavına yoğunlaşırken mart ayından sonra LYS sınavının oturumlarına odaklanabiliyordu.

Başarıya Giden Yol

Böylelikle üniversite adayı öğrenciler büyük bir yoğunluğun içerisine girmeden sınav senesini atlatabiliyordu. Yeni sınav sistemi olarak belirlenen TYT ve YKS sınavları verilen bilgilerin üzerine sadece haziran ayında gerçekleşeceği duyruldu. Üniversite adayı öğrenciler haziran ayında gerçekleşecek sınavı bir gün içerisinde halledecek. İlk oturum olan TYT sınavına öğleden önce giren öğrenciler barajı geçebilçeğini düşünüyorsa ikinci oturum olan YKS sınavına öğleden sonra girecek. Böylelikle öğrenciler eski sınav sisteminde olduğu gibi birkaç aya yayılmış sınav stresinden kurtulacak. Fakat eski sınav sisteminde öğrenciler iki farklı oturuma ayrı odaklanabiliyorken yeni sınav sisteminde iki oturumu bir arada yürütmek zorunda kalmıştır. Bu da yeni sınav sisteminin eksi yönlerindendir. Bu süreç içerisinde az önce dediğimiz gibi öğrencilerin tek yapması gereken değişen sınav sistemine aldırmadan ve sınav stresine kapılmadan derslere çalışmaya devam etmesidir. Özverili, verimli ve düzenli çalışmaların ardından karşınıza nasıl bir sınav çıkarsa çıksın başarıyı kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Ankara dershanesi olarak yenilenen sınav sistemine uygun bir şekilde düzenlediğimiz eğitim programları ile öğrencilerimizi en doğru şekilde TYT ve YKS sınavına hazırlamaktayız. 16 yıllık tecrübemiz içerisinde gördüğümüz sınav değişikliklerine uyum sağlayarak elde ettiğimiz başarılarla birçok öğrencimizi üniversiteye yerleştirdik. Ankara dershanesi TYT ve YKS sınavına hazırlık sürecinde nasıl bir yol izlediğimizden gelin kısaca bahsedelim. Ankara dershanesi olarak kalabalık sınıflar yerine 10-12 kişilik sınıflarda öğrencilerin rahat bir şekilde derse odaklanabilceği eğitim hizmeti vermekteyiz. Ankara dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesi bir diğer artı yanımızdır. Ankara dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz en büyük avantajlarından biridir. Bu sayede öğrencilerimiz tatil süreçlerini verimli bir şekilde geçirmektedir.

En İyi Ankara TYT Matematik Dershanesi

Tatil süreçlerini verimli geçirmenin yanında öğrencilerimiz düzenlediğimiz matematik yaz kampı sayesinde matematiğe dair birçok problemini gidermiş olur. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız ders çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlerdirmekteyiz. Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeye çalışıyoruz. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda daha iyisini yapabilecekken sınav kaygısı nedeniyle kötü sonuçlar almasını istemiyoruz ve bunun önüne geçmek adına öğrencileri psikoglar ve eğitim danışmanları ile görüştürüyoruz. Ankara dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde tamamlamaktadır.

Ankara TYT AYT Dershane | En İyi Ankara TYT AYT Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara dershanesi bünyesinde yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmelerini sağlıyoruz. Ankara dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş olur. Öğrenci belirlediği konu eksikleriyle beraber bireysel etütlere başvurabilir ve bu maratonun sonunda bütün konuları tamamlamış bir şekilde sınava girerler. Ankara dershanesi olarak bütün öğrencilerimize branş öğretmenleri tarafından her hafta düzenli ödevler verilmektedir.

Devamında birebir her hafta düzenli olarak ödev kontrolleri yapılır. Bu sayede öğrenci haftalık düzenli olarak soru çözmüş olur ve ders çaılşmayı hayatlarının bir parçası haline getirmiş olurlar. Ödevleri yapan ve yapamayan öğrencilerin isimleri alınarak velilerimizi bilgilendirme mesajları gönderilmektedir. Ankara dershanesi olarak düzenlediğimiz üniversite ziyaretleri, eğitim seminerleriyle öğrenci hem nefes almış hem de bazı husularda bilgi edinmiş olur. Ankara dershanesi olarak amacımız sadece başarı değil çoçuklarımızın ev dışındaki aileleri olmaktayız.

Ankara dershanesine kayıt olarak yenilenen sınav sistemine uygun ders programlarından yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

Ankara TYT AYT Dershane | En İyi Ankara TYT AYT Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak, TYT ve YKS sınavlarına bizimle hazırlanın. Güvenilir ve tecrübeli kadromuz alanında uzman öğretmenlerimiz ile başarıyı ve hedefinizi bizimle yakalayın.

Kurum olarak Öncelikle yeni sistem ile ilgili bir bilgilendirme yapalım. Üniversiteye hazırlıkta eski sistemin yerine Temel Yeterlilik testi yani TYT ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı yani YKS sistemi gelmiştir. TYT DE 150 ve üzeri puan alan öğrencilerimiz ikinci sınava girmeye hak kazanmakla birlikte 200 puan alan öğrencilerimiz ise bu puanı gelecek yıl da kullanabilecekler. Öğrencilerimiz Haziran ayında sınavlarına girebilecekler. Sadece yabancı dil sınavı ilk iki sınavın ardından yapılacaktır. Üniversiteye hazırlanan adaylar yeni sınav sisteminin ilk sınavında sadece 80 soruluk sınavdan geçecek. İkin ci sınav sisteminde ise Türkçe matematik sosyal bilimler ve fen bilimler testi için 40 yabancı dil sınavı için ise 80 soruluk bir sınavla karşı karşıya gelecekler.

Eski sistemin kaldırılıp yeni sınav sistemi ile birlikte üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için en iyi eğitimleri alabilmeleri açısından gerekli uzman ekibimiz ve kadromuz ile çalışmalarımızı ve eğitim programlarımızın hazırlığını tamamlamış durumdayız.

Hayatımız bir maraton şeklinde süre gelirken çocuklarımızın her daim eğitim de yarış içerisinde olmalarını göz önünde bulundurarak sınav streslerini atmalarında yardımcı olacak uzman ekiplerimizle öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindeyiz.

Peki İlk oturum nasıl olacak?

Öğrencilerimizin gireceği ilk aşamalı sınav TYT.40 Türkçe 40 temel matematik sorusu ilr karşı karşıya gelecek. Bu sınav öğrencilerimizin temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlanmıştır. Ankara Orta doğulatlular Eğtim kurumu olarak butik yks tyt dershanemizde öğrencilerimizi üniversiteye hazırlıkla en iyi şartlarda kendine güvenir stresi en azamiye indirebileceğimiz eğitim sistemimizle hizmet vermekteyiz.

Sınav sisteminin değişmesiyle birlikte 2018 yeni yıldan itibaren eğitimde köklü değişikler oldu. Temel Yeterlilik Testi (TYT) bilgi sınavı olmayacak. Liseden mezun olmuş ve herhangi bir yükseköğretim kurumunda eğitim alacak adayın temel yeterliliğini ölçmeyi amaçlıyor. Sınav Türkçe ve matematik ağırlıklı olacak. Sosyal ve Fen Bilimlerden de sorular yer alacak.
TYT’nin genel amacı, adayların Türkçeyi doğru kullanma, okuduğunu anlama ve yorumlama, kelime hazinesi, temel cümle bilgisi ve imla kurallarını kullanma becerileri, muhakeme gücü, analiz ve sentez yeterliliklerini ölçecek.

Temel matematik testinde ise sayısal alanlardaki yeterlilikler esaslı işlem yapma, temel matematiksel ilişkilerden yararlanarak soyut işlem yapma, temel matematik prensiplerini günlük hayatta kullanabilme becerilerini test edecek. Ortadoğulular Eğitim Kurumu yeni sistem butiğimizde bilerdi yeni sistemle öğrencilerimize eğitim vermeye devam ediyoruz.2. sınav 4 yıllık lisansı hedefleyen öğrenciler için katılımı zorunlu. 1. sınav TYT ile 2. sınav arasında birer gün fark olacak. Bu nedenle adaylar birinci sınav sonucunu öğrenmedikleri için ikinci sınava girişleri de fiilen zorunlu olacak. Birinci oturumu Temel Yeterlilik testi 23 Haziran 2018 Cumartesi günü sabah yapılacak. Lisans yerleştirme için gerekli ikinci oturum ise 24 Haziran 2018 Pazar günü sabah uygulanacak. Dil sınavı 24 Haziran 2018 Pazar günü öğleden sonra uygulanacak.

TYT NASIL YAPILACAK?

YÖK’ün geçmişte üniversiteye giriş için uyguladığı 150 puanı aynen devam ediyor. Bir öğrencinin 2 yıllık ön lisans programına katılımı için TYT sınavından yine 150 puan alma şartı var. Geçmişte 1. sınavdan 180 ve üzeri alamayan öğrenciler 2. sınava giremiyordu. Yeni sistemde 150’yi geçen öğrencinin puanının yüzde 40’ı ile ikinci sınav puanının yüzde 60’ının herhangi bir puan türünde 180’i geçmesi lisans yerleştirme için yeterli.

Bu durum lisans için fiili olarak 180 barajının kalkması anlamına geliyor.2. sınav 4 yıllık lisansı hedefleyen öğrenciler için katılımı zorunlu. 1. sınav TYT ile 2. sınav arasında birer gün fark olacak. Bu nedenle adaylar birinci sınav sonucunu öğrenmedikleri için ikinci sınava girişleri de fiilen zorunlu olacak. Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi uzman ekibiyle başarılı, özverili disiplinli ve güler yüzlü öğretmen kadrosu ile öğrencilerin başarılı olmalarını en etkili şekilde sağlamaktadırlar. Verilen kaynaklar ve öğretmenlerin yıllardır bilgi birikimleriyle birleşerek öğrencilere sunulmaktadır. Ankara Kızılay Atatürk bulvarında bulunan Ortadoğulular eğitim kurumları üniversite hayali olan öğrencilerin bu hayallerini gerçekleştirmeyi hedeflemekle beraber yeni sistem ile karşınızdayız.

Ankara TYT AYT Dershane

Bilindiği üzere döneme karşımıza çıkan sınav değişiklikleri ile başladık. Yapılan değişiklikler ile beraber pek çok kurum ve öğrenci yaklaşık yedi senedir uygulanan YGS LYS mantığını bir kenara bırakıp yeni sınav sistemine ayak uydurmaya çalışmaya başlamışlardır. Sınavların en büyük yardımcısı olan dershanelerde TYT ve AYT sınavları için değişikliklere gitmiştir. Sınav sisteminin değişmesi ile beraber öğrenciyi hem psikolojik olarak hem de ders eksikleri bakımından hazırlayan dershaneler yaptığı yeniliklerle beraber öğrenciyi en iyi şekilde hazırlamaktadır. TYT ve YKS sınavlarına hazırlık konusunda günümüzde pek çok dershane yer almaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları yenilikçi bir dershane olarak yenilenen sınav sistemlerine karşı yenilikçi bir dershane olarak öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlamaktayız. 16 yıllık tecrübenin arkasında verdiğimiz kaliteli ve öğrenci merkezli eğitim ile beraber öğrencilerimizi karşılarına ilk defa çıkacak olan sınavlara hazırlamaktayız. Eğitim hayatının ilk yıllarında butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz ilerleyen senelerde elde ettiği başarı ile beraber bünyesine anadolu lisesi, temel lise, özel öğretim kursu, matematik kursu, yabancı dil kursu ve kişisel gelişim kursunu dahil etmiştir. Fakat ilerleyen senelerde bünyesine dahil ettiği kurslarda da butik eğitim anlayışını devam ettirmiştir. Ankara butik dershanesi olarak bilinen kurumumuzun TYT ve AYT sınavları adına nasıl ayrıcalıkları sunduğumuzdan bahsedelim. Ankara dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız ayrıcalıklardan kısaca bahsedelim. Öncelikle butik dershane anlayışının benimsendiği kurumumuzda sınıflarda 8-10 öğrenci barındırmaktayız. Böylelikle her öğrenci dersten verim alarak ayrılmasını sağlıyoruz.

Ankara TYT AYT Dershane | En İyi Ankara TYT AYT Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara butik TYT ve AYT dershanesi olarak asıl döneme başlarken seviye tespit sınavları uygulamaktayız. Öğrencileri seviyelerine göre sınıflarına yerleştirerek onlara eksikleri doğrultusunda eğitim öğretim hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Dönem içerisinde de devam eden seviye tespit sınavları ile beraber öğrenciler sınıf yükselme fırsatı ve eksiklerini görme imkanı yakalamaktadır. Bunun yanında TYT ve AYT’ye hazırlanan öğrencilerimiz için haftalık deneme sınavları uygulamaktayız. Böylelikle öğrencilerimiz hafta hafta kendilerini deneme ve eksiklerini görme fırsatı sunmuş oluyoruz. Ankara butik TYT ve AYT dershanesi olarak bizi Ankara’daki en iyi dershanelerden biri yapan bir diğer özelliğimiz eğitim koçluğu ve psikolojik danışmanlık desteğini öğrencilerimize sunmaktayız.

Rehberlik Hizmeti

Öğrencilerin dönem içerisinde destekte bulunan psikolojik danışmanlar ve eğitim koçları sınav stresi ve eğitim hayatının karşılarına çıkacak olumsuz etkenlere karşı onlara yardımcı olmaktadır. 16 yıllık tecrübenin yanında öğrencilerimizle beraber alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuzda hem öğrencilerimizi eğitim açısından tamamlarken hem de onları psikolojik olarak sınavlara hazırlamalarına yardımcı olmaktadır. Ankara butik TYT ve AYT dershanesi olarak öğrencilerimizin sınıf ortamında en iyi şekilde hazırlanmaları bizim için önceliği oluşturmaktadır. Ankara TYT ve AYT dershanesinin diğer ayrıcalıkları zengin kaynaklar, bireysel etüt kolaylığı, yaz ve yarıyıl kampları gibi birçok ayrıcalığımız yer almaktadır. Ankara dershanesi olarak sunduğumuz ayrıcalıkların yanında pek çok öğrencimizi hak ettikleri üniversiteye yerleşmelerini sağlamaktayız.

Ankara butik TYT ve AYT dershanesine kayıt olarak ayrıcalıklarımızdan yaralanma fırsatı sizde…

İlginizi çekebilir: Temel Lise Bünyesinde Verilen Psikolojik Danışmanlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
icra avukatı ankara ingilizce kursu türkiyenin en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat