Butik Dershane Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Butik Dershane | Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Butik dershane 6-7 kişilik gruplardan oluşan birebir özel ders niteliğinde olan eğitim kurumlarıdır.

Butik dershane ücretleri genel olarak aynı olsa da vereceği ders saatine konumuna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Butik dershane ücretleri velilerimiz için diğer dershanelere göre fazla olsa da erken kayıtlarda düzenlenen uygun fiyatlar ve yapacakları bursluluk sınavlarıyla birlikte öğrencinin göstereceği başarıyla indirimler sağlanıp 13-14 taksite kadar bölünüp velilere kolaylık sağlanmaktadır. Butik dershane ücretlerini belirleyen sınıf sayıdaki kişilerin az olması genelde 7-8 saate kadar zorunlu ders saatlerinin olması ve istedikleri zaman düzenlenen ders saatleri sonrası soru çözümlerine öğrencilerin katılıyor olmasıydı.

Butik Dershane | Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Verecekleri yayın sayılarının fazla olması konu anlatımı ve soru bankası şeklinde olması de butik dershane ücretlerini belirlemektedir. Uzman eğitim kadrosu öğretmenlerinin en az 7-8 yıl tecrübesi olması fazla sayıda öğretmen bulundurmaları öğrencilerin daha verimli olmasını sağlamakla birlikte istedikleri zaman eksik oldukları konularda kendi dersine giren öğretmenlerden bire bir etüt alma imkanına sahip olmaları sağlanır. Sınıflar seviye tespit sınavına göre gruplar oluşturulur ve dönem içerisinde de yapacakları sınavla birlikte sınıf değişikliklerine yol açmaktadır. Dönem içerisinde velilere ve öğrencilere seminerler verilmekte toplantılar ve birebir olarak velilere bilgilendirme yapılmaktadır. Butik dershane ücretleri saymış olduğumuz örneklere göre farklılık göstermektedir. Öğrencinizin kaliteli ve verimli bir eğitim almasını istiyorsanız saymış olduğumuz hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Dershaneler bizlere derslerimizde ve sınava hazırlık döneminde yardımcı olmak için kurulan kurumlardır. Milli Eğitim Bakanlığı her ne kadar okul programlarının yeterli olduğunu söylese de maalesef ki gerçek anlamda ve istediğimiz bir düzeydeki başarı dershaneler olmadan olmuyor Tabi ki istisna olan durumlar olabilir ancak çoğunluğumuz bu durumu kabul edecektir. Günümüz de durumlar öyle bir konuma gelmiştir ki dershaneye gitmek sınavlar bir avantaj olarak görülmektedir. Dershaneye gitmeyen öğrencilere başarısız olacağı gözü ile bakılmaktadır. Artık bu kadar benimsenen dershanecilik sektöründe durumlar nasıldır peki?

Butik Dershane | Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Dershaneler bu taleplere karşılık vermek için sürekli yeni binalar açmaktadırlar. Hatta her geçen gün yeni yeni dershaneler kurulmaktadır. Bu kadar çok seçenek olması öğrenciler açısından önemlidir. Dershaneler de birbirleriyle yarış içerisinde oldukları için en başarılı öğrencilerin kendi dershanelerinden çıkmasını istediklerinden eğitime son derece önem vermekte ve kalitelerini yükselmek için bir çok şey yapmaktadırlar. Son dönemlerde daha kaliteli eğitim vermek ve öğrenciler ile daha yakından ilgilenebilmek adına sınıf mevcutlarında azaltılma gözlenmektedir. Bu şekilde sınıf mevcutlarını azaltan daha küçük kurumlara sahip olan dershaneler kendilerini butik dershane olarak adlandırmaktadır. Sınıf sayısının az olması hatta birebir eğitimlerin olduğu bu butik dershaneler öğrencilerin dikkat dağınıklığının önüne geçerek öğrenciler ile daha yakından ilgilenip başarılarında artış yaşanmasını hedeflemektedir.

Bunun yanında normal bir dershanede bir rehber öğretmene yüzlerce öğrenci düşerken butik dershanelerde bu sayı 34 e inmektedir. Butik dershaneler öğrencilerin rehberliğine ve psikolojine dikkat etmekte ve bu konulara önem vermektedir. Butik dershanelerde sınıf mevcudu az olmasına ve bir öğrenciye ders sırasında ayrılan zaman çok daha fazla olmasına karşın yine de konu hakkında kendisini eksik hisseden ve anlamadığını düşünen öğrencilerin etüt alma imkanları vardır. Bunun için de ayrıca bir randevu almasına gerek yoktur.Peki Butik dershane ücretleri ne kadardır? Butik dershane fiyatları normal dershane fiyatlarından daha yüksek ücretlere sahiptir. Bu ücretler farklı butik dershaneler arsında değişmektedir. Bu durum üzerinde bulunduğu konum, sınıflardaki öğrenci sayıları ve dershanelerin vermiş oldukları eğitim etkilidir. Bugünkü yazımda sizlere Butik Dershane Ücretleri hakkında bilgi vermeye çalıştım . Bir sonraki yazımda sizlere Kızılay Butik Dershane Fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Butik Dershane Nedir?

Butik dershane kitle dershanelere göre popülasyonu daha az olan 3-5-7-9-12 kişilik sınıflarda eğitim sunulan dershane tipidir. Daha az öğrenciye eğitim sunulduğu için ders daha iyi anlaşılır ve öğrencilerin daha aktif olması sağlanır. Öğrencilerin kendi ev ortamlarını aratmayacak şekilde öğretmenlerin öğrencilerin dersi anlayıp anlamadıklarını fark edebilecek kadar az popülasyona sahip olan butik dershanelerde öğrencilere daha iyi bir eğitim sunulma şansı vardır. Öğrencilerin başarı durumlarına göre oluşturulan gruplarda öğrencilerin öğrenme düzeylerine göre eğitim verilmektedir. Öğrenci sayısının az olması deneme sınavı sonuçlarını teker teker açıklamaya ve öğrencilerin eksiklerini görüp tamamlamak için uygun ortama butik dershaneler sahiptir.

Eğitim verimliliği ve kalitesi açısından diğer dershanelere göre daha iyi durumdadır butik dershaneler. Bunun yanında dershanelerde bulunan eğitim koçları ve psikolojik danışmanlık hizmetleri sayesinde öğrencilerin bütün ihtiyaçları karşılanmaktadır. Butik dershane özel ders ve etüt sisteminden esinlenerek oluşan bir dershane şeklidir. Butik dershane ile özel ders kıvamında dersler öğrenilir ve eksiklerin hepsi giderilir. Öğrenci sayısının azlığı sebebi ile bütün öğrenciler ile öğretmenler yakın ilişki kurar ve daha iyi iletişim kurma fırsatı yakalar. Bu sayede öğrencisini iyi tanıyan öğretmen eğitimini de ona uygun biçimde belirler ve verir. Ev ödevleri üzerinde durma fırsatı elde edilir ve bütün eksikleri gidermeyi hedefleyen dershane şeklidir

Ankara Ortadoğulular Butik Dershanesi, butik dershane olarak faaliyetlerini sürdürmektedirler. Az öğrenci ile, branşında özverili başarılı ve disiplinli öğretmen kadrosu ile öğrencilerin eğitimini %100 desteklemektedir.

BUTİK DERHANEDE EĞİTİM VE BÜYÜK BAŞARI

Gün geçtikçe dershaneye artan talepler ile beraber dershaneye sayısı ve çeşitleri artmaktadır. Dershane çeşitlerine baktığımızda normal dershane formatı ve butik dershane formatlarının olduğunu söyleyebiliriz. Hangisi daha avantajlı konusuna geldiğimizde ise butik dershanelerin daha avantajlı olduğunu görebilmekteyiz. Bunun temel sebebi ise butik dershanelerin bünyesine az sayıda öğrenci almasından kaynaklıdır. Peki butik dershanelerin avantajları sadece bu kadar mı? Tabi ki hayır. Öncelikle diğer dershane formatlarına baktığımızda aşağı yukarı okullarda yer alan öğrenci sayısına eşit öğrencileri sınıflarda barındırdıklarını görmekteyiz.

Dershanelerin genel mantığına baktığımızda ise öğrencileri karşılarında yer alan sınavlara en iyi şekilde hazırlamaktır. Bunun yanında sınıfların kalabalık olması öğrencinin hem ders dinlemesine engel büyük bir etken olurken hem de kurum tarafından öğrencilerin takibi zor bir hale gelir. Fakat butik dershane de asıl amaç hem öğrencinin en iyi şekilde ders dinlemesini sağlarken hem de kurum tarafından en yakın bir biçimde takip edilmesini sağlamayı amaçlandırmaktadır. Bu sebeplerden dolayı butik dershane öğrencinin en iyi şekilde sınavlara hazırlanmasını sağlamaktadır. Butik dershane konusunda kararınızı verdiyseniz şimdi sıra hangi butik dershaneyi seçeceğinizdir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bünyemizde birçok grubun içerisinde butik dershane olarak da hizmet vermekteyiz. Eğitim hayatına giriş yaptığımız ilk yıllarda butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz bu anlayışı 2002 den beri devam ettirip başarısına birçok başarı dahil etmiştir. Ankara butik dershane olarak anılan kurumumuzun ayrıcalıklarından gelin kısaca sizlere bahsedelim. Öncelikle 8 – 10 kişilik sınıflarda eğitim verdiğimiz ders olanağı sağlamaktayız. Ankara butik dershanesinde her ders özel ders niteliğinde geçmesi amaçlanmıştır. Ankara butik dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin bir kat daha verimli geçmesi konusunda en temel etkenlerden biridir. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz hem tatillerini dersten uzak verimsiz bir şekilde geçmesini engellemekte hem de rakiplerinden birkaç adım önde döneme başlamasını sağlamaktadır.

Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencileri hem sınav hakkında bilgilendirip psikolojik destekte bulunmasının yanında hem de hazırladıkları ders çalışma programları ile dershane çıkışında nasıl ders çalışması gerektiği konusunda onlara yardımcı olmaktadır. Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeleri konusunda ailelerinden sonra en büyük destekçileri oluyoruz. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda herhangi bir etkenden kaynaklı olarak başarısızlığı elde etmelerinin önüne geçiyoruz.

Ankara butik dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde gidermelerini sağlıyoruz. Ankara butik dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmeleri bizim temel önceliğimizi oluşturmaktadır. Ankara butik dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş ve bunları tamamlama imkanına sahip olurlar.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak sizde butik bir eğitim ile büyük başarılar elde edebilirsiniz.

BUTİK AYRICALIK

Sınava hazırlanan öğrencilerin en büyük yardımcılarından biri de dershanelerdir. Son birkaç yıldır daha zor bir hal alan sınav sistemleri ve artan nufüs ile beraber dershane sayısının giderek artığını görmekteyiz. Dershane sayısının giderek artması öğrencinin ilk bakışta avantajına gözüken bir durumdur. Dershane sayısının çoğalması ile beraber artık günümüzde öğrenci talep ettiği dershanede sınava hazırlanmaktadır. Eğitim kalitesi ve kendi bütçesine göre dershane seçmesi bir diğer avantaj olarak söyleyebiliriz. Durumun dezavantajına baktığımız günümüzde iyi eğitim veren ve sağladığı avantajın yanında yüksek fiyatlar isteğini görmekteyiz.

Daha uygun fiyatlı dershanelerin daha az imkan sunduğunu gözden kaçınılmaz bir gerçektir. Özellikle butik eğitim veren dershanelerin günümüz ekonomisi le beraber öğrenci için yüksek fiyat istediklerini söyleyebiliriz. Butik dershanelerin, dershaneler arasında avantajları daha çok yer almaktadır. Butik dershanelerin en büyük avantajı ise sınıflarda öğreci sayısının az olmasıdır. Öğrenci sayısının az olması ne gibi avantajları vardır ? Bir sınıfta öğrenci sayısının az olması demek o sınıfta dersin daha verimli geçmesi demektir. Butik dershaneler sınıflarda öğrenci sayısını az tutarak öğrencilerin dersten verimli ayrılmasını sağlamaktadır. Böylelikle ders esnasında öğretmen her öğrenci ile birebir ilgilenmektedir. Fakat az öncede dediğimiz gibi butik dershanelerin fiyatları diğer dershanelere göre fiyatları yüksektir.

Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak bünyemizde butik dershane hizmeti de vermekteyiz. Eğitim hayatına giriş yaptığımız ilk yıllarda butik dershane olarak hizmet veren kurumumuz bu anlayışı 2002 den beri devam etmektedir. Butik dershane deyince yüksek fiyatlar aklına öğrencilerimizi ve velilerimizi şarşırtacak nitelikte uygun fiyatta eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ankara butik dershanesi olarak bizim işimiz ticaret değil bizim işimiz eğitim. Bu sebeple öğrencilerimize butik ve kaliteli eğitim yanında uygun ücretler talep etmekteyiz. Ankara butik dershanesi olarak uygun fiyatımız yanında öğrencilerimize sağladığımız imkanlardan bahsedelim. Öncelikle 8 – 10 kişilik sınıflarda eğitim verdiğimiz söylemek isteriz. Ankara butik dershanesinde her ders özel ders niteliğinde geçmektedir.

Butik Dershane | Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara butik dershanesi olarak alanında uzman öğretmen kadromuzla, öğrenciyle uyumlu, derslerin verimli ve dolu bir şekilde geçmesini sağlamaktayız. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilere sağladığımız yaz kampı ve yarıyıl kampları öğrencilerimiz en büyük avantajlarından bir diğeridir. Bu sayede öğrencilerimiz tatil süreçlerini verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktayız. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimize sağladığımız bir diğer fırsat ise bünyemizde bulunan aktif rehberlik kadromuz ile öğrencilerle birebir hazırladığımız ders çalışma programlarıyla öğrencinin evlerinde dersi nasıl çalışması gerektiği konusunda onları yönlerdirmektedir. Aktif rehberlik kadromuz ve psikologlarımızın verdiği seanslarla öğrencilerimizi sınav kaygılarını en aza indirmeye sağlıyoruz. Ankara butik dershanesi olarak öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda daha iyisini yapabilecekken sınav kaygısı nedeniyle kötü sonuçlar almasını istemiyoruz ve bunun önüne geçmek adına öğrencileri psikoglar ve eğitim danışmanları ile görüşmeler düzenliyoruz.

Ankara butik dershanesi olarak ilerlediğimiz bu süreçte öğrenciye sağladığımız birebir etüt fırsatları sayesinde öğrencilerin sorularını ve takıldığı konuları birebir öğretmen öğrenci şeklinde gidermektedir. Ankara butik dershanesi bünyesin de yer alan öğrencilerin bütün konuları eksiksiz kendinden emin bir şekilde sınava girmelerini amaçlıyoruz. Ankara butik dershanesi olarak her hafta yaptığımız deneme sınavları sayesinde öğrenciler hafta hafta kendini denemiş ve konu eksiklerini görmüş olurlar. Öğrenci belirlediği konu eksikleriyle beraber bireysel etütlere başvurabilir ve bu maratonun sonunda bütün konuları tamamlamış bir şekilde sınava hazır hale gelirler.

Ankara butik dershanesine kayıt olarak butik ayrıcalıklardan yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

BAŞARI BUTİK DERSHANEDE!

Ortadoğulular Eğitim Kurumunda Butik Dershanenin çıkış noktası ve amacı; bireysel eğitimi vurgulayarak 5-7-9 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanakları ile öğrencilerimize bu yeni sistemle birlikte daha iyi eğitim imkânları sunmak.

Butik Dershaneleri tercih ederken iyi bir araştırma ve analiz yaptıktan sonra dikkat edilecek önemli noktalar vardır. Ortadoğulular Eğitim Kurumumuz butik dershanemizi diğer dershanelerden ayıran öğrencilerimizin bireysel eğitimlerine kişi sınırı koyarak daha da önem vermemizdir. Kayıt yaptırmadan önce Velilerimize ve Öğrencilerimize öncesinde mutlaka bir iki gün deneme derslerine girmelerini gözlemlemelerini ve hocalarımızı derste görüp izlemelerine en iyi şartlarda olanak sağlamaktayız.

Yönetimin tecrübeli öğretmenlerini ve öğrencilerimizin başarılarını dikkate alan kurumumuz için maddi beklentilerden çok öğrenci başarı ve memnuniyeti önemlidir. Ortadoğulular Eğitim Kurumu olarak bizler eğitimcilerimizin ODTÜ, Ankara üniversitesi vs vs mezuniyetlerinden ve ülke çapında önemli başarılara imza atmışlıklarından daha çok bilmek ve anlatabilmek ilkesi ile bu eğitim yolundayız.

Ders Programının Önemi

Birçok kurumlarda velilerimizin ve öğrencilerimizin yaşadığı sıkıntılardan biride düzensiz ders programı, aksaklıklar ve sürekli öğretmen değişimidir. Butik dershanemizde velilerimiz ve öğrencilerimiz için gerekli önemi, çabayı ve başarımızla eğitim hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu yüzden eğitim sisteminin çarpıklığından dem vurmak, dershaneleri döner sermaye olduğu gerçeğini bilmek sizi dershaneden muaf tutmuyor bir şekilde mutlaka yolunuz kesişiyor. İdealleriniz sizi her yaş ve statüde dershaneye bağımlı kılıyor, o yüzden butik dershane olarak velilerimizin ve öğrencilerimizin dershane seçimi bizler içinde önemli olduğundan buna göre hareket etmekteyiz.

Eğitim Koçlarımız ve danışmanlarımız Çocuklarımızın geleceğinin bu günden planlandığı yerdir Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik dershane. Özel dersin alternatifi olarak dershaneciliğe farklı bir bakış açısı kazandırmaktayız. Çocuğunuzun gelecekte( bilimde, eğitimde, kültürde, sanayide, ticarette, siyasette) etkin görev üstlenmesini istiyorsanız, çocuğunuza hem uygun hem de doğru yatırım yapmalısınız. Çocuğunuz hep en önde olmalı, girişimcilik ve liderlik niteliklerini geliştirmeli, uyumlu ve sosyal birey olmalıdır. Bizler ekip olarak Rehberlik, Psikolog, Eğitim ile de sizlerle birlikteyiz.

Böylece Ankara Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik Dershane ile Bu ortamda öğrencilerimiz hem öğretim hem de eğitim alır. Yaşam boyu öğrenmeyi öğrenir. Yılları eğitim/öğretimle iç içe geçmiş deneyimli eğitimciler ve iyi eğitim almış, gönlünü eğitime veren genç eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik ekibimiz ile Yıllarca “özel grup” ve “özel ders” eğitimi veren, öğrencilere “eğitim koçluğu” yapan öğretim kadroları ile mutlak ve üstün başarı hedeflemekteyiz.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik Dershane olarak;

Öğrenci sayısı 5-7-9 kişi arasında değişen özel grupta dersleri sağlanır. Gruplar, hazır bulunurluk düzeyi eşit öğrencilerden veya aynı okulun aynı sınıfındaki öğrencilerden oluşur. Öğrenci ve velilerde amaç birliği vardır. Öğrencilere hem “sürekli öğrenme” hem de “tam öğrenme” uygulanır. ÖZEL DERSE ihtiyaç kalmaz. Veli ile yakın işbirliği kurulur, aile danışmanlığı hizmeti verilir. Ortam “ikinci ev” gibi olup samimi, sıcak ve mutlak güvenlidir. Her öğrencinin durumuna göre özel program uygulanır. Gruptaki öğrenci sayısı az olduğu için ücretleri ona göre belirlenir.

Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik eğitim ile normal dershane arasındaki yarattığımız fark 5 kişilik sınıflar, Kaliteli eğitim, Eğitim koçluğu sistemi, Branşlarında deneyimli öğretmenler, Seçkin okullardan başarılı öğrenciler, Tüm soruların çözümü, Anlaşılmayan noktalarda tekrar(ÖZEL DERS İHTİYACINI ORTADAN KALDIRIR), Okul sınavları öncesi okula yönelik destek, Deneme ve konu tarama sınavlarının hızlı bir şekilde değerlendirilip velinin hızlı ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesidir.

Biz Butik dershane eğitimlerimizde öğrencilerimize bire bir, koçluk destekli ve başarı odaklı bir program sunuyoruz. Öğrencilerimize ev ortamında nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek, öğrencinin yıl boyunca maksimum verimle ders çalışmasını sağlıyoruz. Birçok Öğrencimizin düzenli ders çalışma alışkanlıkları malesef yok ya da ders çalışıyorlar fakat istedikleri seviyeye ulaşamıyorlar. Bunun içinde öğrencilerimize sunduğumuz yaz kampında seviye grupları oluşturuyoruz. Bu seviye gruplarında süre gelecek şekilde konu anlatımı yaparak anlamayı kuvvetlendirip öğrencinin evde yapması gereken çalışmaları kurumumuzda sağlayarak eve, çalışma bıraktırmıyoruz.

Ders Çalışma Alışkanlığı Kazandırılması

Sürekli Değişen ve gelişen teknoloji çağında, tecrübelerimize dayanarak ve siz değerli velilerimizle de yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerin verimli ders çalışmamaları ve ders çalışma alışkanlıklarının olmaması gibi sorunlar yaşadığını gördük ve kurum olarak, bu sorunların giderilmesinde her zaman her daim çözüm ortağı olduk.

Öğrencilerimiz kurumumuzda bizim çocuklarımızdır. Kendi çocuklarımız olarak gördüğümüz öğrencilerimizin Bu güvenle yola devam etmeleri için Ortadoğulular Eğitim Kurumu Butik dershane ve ekip olarak her zaman bu güveni suiistimal etmemek ve daha da çok arttırmak üzere çıktığımız bu yolda iyi eğitim başarılı eğitim ilkesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Butik Eğitim

Her sınıfın rehber öğretmeni öğrencilerimizin devam-devamsızlık takibini günlük olarak yaparak ve yapılan her sınav sonunda öğretmenlerimizle birlikte birebir dersler işlemektedir. Grup olarak kamp modeli uygulanmaktadır.

Butik Dershane | Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Butik dershane nedir? Butik dershane az kişiden oluşan sınıflarda öğrencilerin vip şeklinde aldığı eğitim sistemine denmektedir. Eğitim sektöründe butik dershane adı altında çok fazla eğitim kurum bulunmaktadır ve bunun hangisinin sizin için doğru seçim olduğunun kararını verebilmek çok da kolay değildir. Günümüz de insanlar için en pahalı olan yer en kaliteli olan yerdir gibi bir algı oluştuğu için yanlış tercihler de yapılabilmektedir.

Ankara da bulunan ve butik dershane olarak hizmet veren Ankara Butik Dershane Kızılay 5-8 kişilik sınıflarıyla ve eğitim sektörünün piyasası ile belirtilen fiyatların yanında fiyat kolaylıkları olmakla beraber kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tamamen öğrenci odaklı hizmet veriyor olması öğrencinizin başarısız derslerinde ki eksikliklerin giderilmesi açısından da büyük bir önem taşımaktadır. Ankara da bulunan butik dershaneler arasında bir kıyaslama yapıldığında aşağı yukarı çoğu aynı sistemlerden bahsetmektedir.

Güvenilir Kızılay Dershane

Yukarıda da belirttiğimiz gibi butik dershanelerden birisi olan Kızılay Dershane kurumu sadece konuşmakla kalmayıp söylediği bütün vaatleri gerçekleştirdiği için her sene referans ve yönlendirmeler ile gelen öğrenci sayısı artmaktadır. Çünkü bir öğrenciyi söylediğiniz vaatleri gerçekleştirip yollamanız demek size ortalama 15 kişi için referans olması demekken aynı şekilde söylenen vaatlerin gerçekleşmeden yollanması demek de size gelecek on beş kişinin yolunun kesilmesi anlamına gelmektedir.

Bunun bilincinde olan Kızılay Dershane söylediğinden çok daha fazla vaatleri yerine getirip öğrencilerin memnun bir şekilde kurumdan ayrılmasını sağlamaktadır. Her kurum gibi ufak tefek hataların olabileceği Ankara Kızılay Butik Dershanesi için de geçerli olsa da, kurum öğrenci memnuniyetini her şeyden önce tuttuğu için yapılan bir hata varsa öğrenciyi mağdur etmeden telafi edilmesi için elinden geleni yapmaktadır.

Kurumun hassasiyeti her konuda böyle olduğu için tercih edilmekte ve velilerin-öğrencilerin takdirini kazanmaya devam etmektedir. Ankara da Butik Dershane olarak hizmet veren Kızılay Dershane Ortadoğulular eğitim kurumu az mevcutlardan oluşan gruplarıyla ve ek binası ile faaliyet göstermektedir. Butik dershane kısmında öğrencilerin rahat edebilmesi açısından zaten az sayılarda sınıf mevcudu olmasına rağmen sınıf miktarını da çok fazla tutmamaktadır.

Butik dershane anlayışını uzun zamandır benimseyip hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sağlayan bir kurum arıyorsanız Kızılay Dershane Ortadoğulular eğitim kurumunun ek binasında butik eğitim alabilmek için en yakın tarihte başvuru yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Çok tercih edilen bir kurum olmasından ötürü kontenjan problemi yaşanmaması için acele edilmesinde fayda vardır.

Butik Dershane | Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara Kızılay Butik Dershanesi, dürüstlükten yana olan bir kurum olduğu için öğrenci ve velilerine vaat ettiği sınıf sayılarını asla geçmemekte ve bu yüzden alabileceği maksimum öğrenci kontenjanı senenin başında tespit edilerek öğrencilerin sınıfları oluşturulmaktadır. Ankara da bulunan ve Piyasada 16 yıldır dershane ve butik dershane olarak hizmet veren Kızılay Ortadoğulular eğitim kurumu eğitimin her dalında en iyi şartlar ile hizmet vermektedir.

Ankara Dershane sektörü öğrencilerin okullarında yeteri kadar eğitim görememesi sonucu mecburi bir hizmet durumuna gelmiştir. Öğrencilerin Okul da yeterli kadarı ile ders göremediğini bilen eğitim konusunda uzmanlaşmış öğretmenler tarafından destek eğitim veren Butik Dershaneler daha avantajlı bir eğitim yuvası haline gelmiştir. Çünkü zaten yıllardır okulun eksik kaldığı yerleri tamamlamak için hizmet veren dershane sektörü dönüşümle beraber hem okul hem kurs kısmına bürünmüş ve öğrenciyi eksiksiz bir hale getirmeye başlamıştır.

Butik Dershane Listesi

Kızılay’ın merkezinde bulunan Ankara Butik Dershane başarının asla tesadüf olmadığını bilen bir eğitim kurumu olarak öğrenciyi başarıya götüren her çözüm yolunu benimsemektedir. Öğrencilerin arasında bir ayrım yapmadan hepsini başarıya ulaştırmak için özverili bir şekilde eğitimini sürdürmektedir. Ankara Kızılay Butik Dershanesi başarılı öğrencilerin başarısının arkasına sığınan onlardan prim elde etmek konusunda piyasada bulunan kurumlar gibi hareket etmemektedir. Ayni zamanda ders durumu ortalamanın altında kalan öğrencilerine asla gözden çıkarmayarak onların başarılarını arttırabilmek için daha özenli hareket etmiştir.

Şartların eşit bir şekilde oluşturulduğu Kızılay Ortadoğulular eğitim kurumunda başarılı ve ya daha az başarılı öğrencilerin bir ayrımla eğitim görmesini desteklememiş hakkaniyetli bir şekilde iki tarafa da verilmesi gereken eğitim sistemini uygulamaya devam etmiştir.

Kaliteli bir kurumdan eğitim alsın diye piyasada eğitim kurumu arayan velilerin en yakındığı şey ise verilen uçuk fiyatlardır. Ailelerin bütçesinin düşük olması kurumların kazanç elde edebilmek için fiyatlarını bu denli fazla tutması birçok öğrencinin eğitim öğretim hayatını olumsuz etkilemektedir. Bu durumun önüne geçebilmek için fazla ders saatinin uygun fiyatlara verilebilmesi için bu işe bir dur diyen Kızılay Dershane Ortadoğulular eğitim kurumu çok uçuk fiyatlar vermemekte ve bu fiyatlara ailenin taksit imkânları ile uygun bir hale getirerek sunmaktadır. Bütçeme en uygun yer olsun ama öğrencim iyi bir kurumda kaliteli bir kadroyla eğitim alsın diyorsanız Ankara Dershane Ortadoğulular eğitim kurumuna gelmeden eğitim kurumu seçimi yapmayın.

İlginizi çekebilir: Eryaman Özel Öğretim Kursu | En İyi Eryaman Özel Öğretim Kursu Fiyatları Yorumları Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
icra avukatı ankara ingilizce kursu türkiyenin en iyi seo uzmanı konya avukat mersin avukat