En iyi dershane Eryaman | Ortadoğulular Butik Dershanesi

En iyi dershane Eryaman

Ortadoğulular Butik Dershanesi En iyi dershane Eryaman

1.04.2019       599      


En iyi dershane Eryaman

 

En iyi dershane Eryaman

En iyi dershane Eryaman semti baz alındığında birçok alternatif kurum olarak karşımıza çıkar. Aslına bakıldığında, özellikle böyle kapsamlı kurumlar açısından “en iyi dershane “ çok değişken bir kavramdır. Bunu şöyle bir örnekle açıklayabiliriz; yüz bireye “en iyi çikolata markası hangisidir” diye sorsak, ne cevap alırız? Ya da yüz ev hanımına “en iyi çamaşır deterjanı hangisidir” desek mesela… Karşımıza tek bir marka çıkması mümkün müdür? Belki sayılan markaların hepsi çok kalitelidir. Ancak bireylerin tercihleri nasıl da birbirinden farklıdır. Bir alanda en iyiyi araştırmak sadece seçeneklerin en iyi olması ile ilgili değildir. “en iyi dershane Eryaman” da olduğu ya da olacağı gibi kişisel zevkler, beklentiler ve bu beklentilere alınan cevaplar ile ilgilidir. Yani her birey için bir belki birden fazla “en iyi” vardır ama bu tamamen kişisel bir değerlendirmedir.

Eryamandaki en başarılı dershaneler

Ama şu da bir gerçektir ki; bu seçenekler arasında hiç kimsenin en iyi olarak nitelendirmediği Eryaman dershaneleri de vardır mutlaka. O zaman şu şekilde bir yol izlemek daha doğru olabilir; dershaneleri deneyimleyenlerin Eryamanın en iyi dershanesi olarak nitelendirdiği dershaneleri bir liste haline getirip arasından hangisinin sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağının analizini yapmak. Tabi bunun için farklı birçok araştırma içine girmeniz ciddi bir zaman dilimi ayırmanız gerebilir. Ama bunu çocuğunuzun başarı yolunda en doğru şekilde desteklenmesi adına atılacak en önemli adım olduğunu unutmamalısınız. Peki, dershane seçimi neden bu kadar önemli? Nedir bu dershaneleri bu kadar zorunlu kılan?

Biraz istatiksel bir bilgi ile bu durumu özetleyelim isterseniz. 2018 yılında YKS’nin birinci oturumu olan TYT’ye 2 milyon 322 bin 421 aday başvurdu. Ve bu adaylar arasından üniversitelerin örgün lisans ve ön lisans programlarına yerleşebilen birey sayısı 710 bin 982. TYT başvuran birey sayısı 2019 yılında 2 milyon 446 bin 51’ e yükseldi. Ayrıca 2018 yılında 1 milyon 9 bin 260 öğrenci LGS için başvuruda bulundu. Bu rakamlara bakıldığında bireylerin her şeyi bir kenara bırakın, sadece bir meslek sahibi olabilmek için bile kaç kişiyi arkada bırakmaları gerektiğini açıkça görebilirsiniz. Bu kesinlikle ve kesinlikle oldukça ciddi ve zorlu bir yarış. Bu nedenle En iyi dershane Eryaman seçiminiz bu kadar önemli, bu nedenle bu kadar (maalesef ki) zorunlu.

 

Eryaman dershane yorumları

Eryaman dershane yorumları; dershane arayışında olan ebeveynlerin dikkate aldıkları en önemli bilgilerden biridir. Çoğunlukla internet ortamında pa...

← Devamını Oku

Eryaman dershane önerisi

Eryaman dershane önerisi oldukça hassas bir konudur. Bu hassasiyet hem öneride bulunan hem de Eryaman dershane önerisi alan için geçerlidir. Bireyl...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar