Kızılay mezun kurs | Ortadoğulular Butik Dershanesi

Kızılay mezun kurs

Ortadoğulular Butik Dershanesi Kızılay mezun kurs

22.12.2018       847      


Kızılay mezun kurs

 

Kızılay mezun kurs olarak bizim kursumuz Kızılay’ın konum olarak en işlek ve ulaşımı en kolay yerlerinde kurulmuştur. Mezun öğrencilerin daha iyi eğitim almaları üzerine odaklanmış ve tüm faaliyetlerini gelişmiş eğitim biçimleri üzerine kurulmuştur. Kızılay Mezun Kurs olarak bizim Kursumuzun tercih edilmesinin en önemli sebebi mezun öğrencilere yönelik verdiğimiz eğitimde başarı odaklı çalışmasıdır. Nitekim buna bağlı olarak bizi tercih eden öğrencilerimizin öncelikle psikolojik olarak sınavlara hazırlanmaktadır. Bilinen bir gerçektir ki moral ve motivasyon desteğinin eksik verildiği morallere ve amaçlara odaklanmadan verilen bir Eğitimin istenilen düzeyde verimli olamayacağıdır. Verimli olunmayan eğitimsel faaliyet hem eğitimin verildiği kurumun prestijini olumsuz etkiler hem de gerekli eğitimi alamayan mezun öğrencinin de amacına ulaşamamasına veya sonradan ulaşsa bile geç ulaşarak altın değerinde ömründen boşa zaman geçmesine sebep olacaktır. İşte bu durumun farkındalığı ile hareket eden Kızılay Mezun Kursları olarak bizim kursumuz, hem altın değerindeki zamanın boşa gitmesine, hem de mezun öğrencilerinin amaçlarına ulaşarak kendilerine iyi bir geleceğe ulaşmasında aracı olmaktadır. Böylece eğitimsel kurum olarak daha fazla mezun öğrenciye de eğitimsel faaliyette bulunarak ileriye yönelik eğitim faaliyetinde kalıcı bir pozisyonla ilerlemektedir.

Kızılay mezun kurs eğitim düzeyi

Kızılay mezun Kurs olarak bizim kursumuz mezun öğrencilerinin dershanemizi tercihi sonrasında birebir seviye belirleme sınavı yaparak seviyeleri hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. Nitekim bu sadece yapılan bir deneme ile ölçülmemekte olup buna bağlı olarak farklı testler ve soru çözümü ile eğitimsel eksiklikler öğrenilmeye çalışılmaktadır. Yapılan test ve denemeler sonrasında belirlenen seviyelere göre sınıflara yerleştirilen öğrencilerimize seviyelerine göre bireysel ders verilmektedir. Verilen derslere giren akademik kadromuzun tamamı dershanelerce kendini kanıtlamış bireylerden oluşmaktadır. Akademik kadromuz tarafından verilen kaliteli ve yoğun ders saatlerinin dışında etüt, soru çözüm ve seri denemeler ile pekiştirilen ve yeterli dönüt vermeye yönelik eğitimsel çalışmalarımız ile öğrencilerimiz için düşünülerek tasarlanan ferah, rahat, çağdaş okul ortamımız başarıya ulaşmamızın anahtarıdır. Özelliklede bireysel eğitim seviyesine göre eğitim formülünün oluşturulması ile eğitim vererek sonradan çıkan eksik konulara direk müdahalede bulunarak eksik konuların öğrenilmesi sınavlara kaygıdan uzak özgüveni yüksek olarak giren öğrencilerimizin başarıyı yakalamalarına katkı sağlamaktadır. 

Ümitköy dershane

Nitekim kusurun olması demek tutunamama ve kısa süre içinde eğitim ve öğretimden uzak kalma anlamında olduğunu neredeyse fark etmeyen kurum yoktur....

Devamını Oku →

İlgili Yazılar