Kızılaydaki dershaneler | Ortadoğulular Butik Dershanesi

Kızılaydaki dershaneler

Ortadoğulular Butik Dershanesi Kızılaydaki dershaneler

19.01.2019       665      


Kızılaydaki dershaneler

Eğitim bireylere başlangıç süresinden itibaren eğitim sürecinin sona ermesine dek oluşan zaman içerisinde bireylerde değişiklik sağlamayı hedeflemektedir. Süreç içerisinde bireyler belirli bilgilerin öğretilmesi kapsamında değişiklikler kazanarak gelişimini ilerletmektedirler. Eğitim sürecinde bilgi kazanımlarıyla beraber bireyler meslek kazanımlarını da sağlayabilmektedirler. Bu amaçla da birlikte bireyler için eğitim süreci büyük önem kazanmaktadır. Ancak günümüzde okullar bu eğitim sürecini ne derece kaliteli olarak geliştirmektedir? Verilen eğitimler öğrenciler açısından yeterli olmakta mıdır yoksa oluşan yetersizlikler yüzünden günümüzde Kızılaydaki dershaneler git gide artmakta mıdır?


Eğitim sürecinin önemi günümüzde elbette ki bilinmektedir. Ancak bu önem maalesef her okul tarafından yeterli kazandırılamamakta eksik öğretim sağlanabilmektedir. Hal böyle olunca öğrenci ve veliler yarım kalmışlıklarını Kızılaydaki dershaneler ile tamamlamaya çalışmaktadır. Eğitim süresi boyunca kullanılan öğretim stratejileri ve öğretmen tutumları büyük önem taşımaktadır. Aslında her öğretilecek konu tüm okullarda aynıdır ancak biraz önce bahsettiğimiz iki tutum okullar arasında farkların oluşumunda temel noktalardır. Okullarda bulunan eğitimcilerin yanlış tutum ve düşünceleri, öğrencilere empati kuramaması eğitim sürecini baltalayan noktalardandır. Aynı zamanda günümüzde oldukça farklılaşan öğretim stratejileri de eğitim sürecinde önemli diğer unsurdur. Öğretmenler farklı öğretim stratejileri sayesinde öğrencilere ulaşıp hedeflenen süreci tamamlayabilirler. Ancak çoğu okul bu konuda eksik kalmasından dolayı öğrenci ve veliler dershanelere yönelmektedirler.


Dershanemizin Amaç ve İstekleri


Oluşan eksiklik sonucu nüfusunda artmasıyla birlikte Kızılaydaki dershanelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu sayının artışı eğitim süreci içerisindeki yanlışlardan dolayı olmaktadır. Bununla birlikte dershanelerin artması maalesef ki her dershanenin kalite düzeyini de etkilemektedir. Oluşan fazlalığın arasında kurumumuz diğer dershanelerden farkını belli etmek ve bunu sizlere hissettirebilmek adına gün geçtikçe çalışmaktadır. Günümüzde oluşan beklenti ve taleplerin doğru karşılanabilmesi adına uzman öğretmen kadromuzla beraber öğrencilerimize ulaşmakta ve bunları karşılamaya çalışmaktayız. Eğitim süresi içinde Kızılaydaki dershanelerden farklı öğretim strateji ve yöntemleri kullanmayı hedeflemekte bununla birlikte her öğrenciye uygun yöntemi bulabilmek adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizler için önemli olan noktanın dershanemizde bulunan her öğrencimizin taleplerinin gerçekleştirilmesi ve onların mutlu olmasıdır.

Ortadoğulular Butik Dershanesi Keçiören dershaneleri

Keçiören dershaneleri

Eğitimde ezbercilik yerine öğrenme, düşünme ve beceri kazanmaya, öğretmen merkezli yerine öğrenci merkezli olmaya özen göstermektedir. Eğitim tekno...

← Devamını Oku

Kızılay dershane yorumları

Günümüzde öğrencilerin bilgilendirilmelerini sağlamak ve davranış değişikliği sağlamak için birçok okul bulunmaktadır. Üstelik bu okullar nüfus art...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar