Mutlukent Dershane | Ortadoğulular Butik Dershanesi

Mutlukent Dershane


28.03.2020       99      


Mutlukent Dershane

Mutlukent Dershane

Dünyada ve dünyayı oluşturan toplumlarda eğitim önemli bir yer tutar. Dünyaya geldiğimiz andan itibaren eğitim ve öğretime başlarız. Nasıl ki bir insan aldığı eğitimin nitelikleriyle şekilleniyorsa toplumların da geleceği insanların eğitimine bağlıdır. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar temel eğitimlerini ailede aldıktan sonra belirli bir yaşa geldiğinde eğitim ve öğretimine okulda devam etmektedir. Okullarda ki öğrencilik hayatı başladığı zaman öğrencilerin kalabalık sınıflarda kaybolmaları en çok yaşanan durumlardan biridir. Her öğrenci bir değerdir. Değerlerin kaybedilmesi devlet okullarında oldukça fazladır. Mutlukent dershane ise bu durumda öğrenciye el uzatmaktadır. Bizlerin temel amacı değerin kaybedilmesi değil öğrencilerin değerlerini çoğaltabilmektir.

Her Öğrenci Özeldir

Mutlukent dershane olarak her öğrenci özeldir ilkesini benimseyerek yolumuza devam etmekteyiz. Öğrencileri birbirinden ayıran temel farklılıklar ise öğrenme ve algılama biçimleridir. Öğrencilerin farklılıklarını da ele alarak geliştirmiş olduğumuz tekniklerle öğrencilerin eğitimine destek vermekteyiz. Dershaneler özel eğitim merkezlerinden farklı olduğu için öğrencilerin sosyalleşme ihtiyaçlarını gidermeleri için de uygun yerlerdir. Dershanemizde verilen birebir eğitimlerle öğrencilerin özel eğitim almaları sağlanırken arkadaşlarından kopmadan sosyalleşmeleri de desteklenmektedir.

Öğreticinin Niteliği

Öğrencilerin aldıkları eğitimi etkin ve verimli olmasını sağlayan unsurlardan biri ders materyalleri iken diğer bir unsur öğreticidir. Kurumumuzda çalışan öğretmenleri seçerken oldukça özenli davranıp; gerekli çalışma belgelerinin olmasına, belirli eğitim seviyesinin üzerinde olmasına ve iyi tecrübelere sahip olmasına dikkat ediyoruz. Her bir eğiticini iletişim becerileri bizler için önem arz etmektedir. Eğitimin temel unsurlarından birisi de iletişimdir. İletişimin tek taraflı kalmaması, eğitimin öğrenciye eksiksiz bir şekilde geçmesini sağlayabilmek için öğretmenleri seçim sırasında iletişim becerileri önemli bir ölçüttür.

Rakiplerimizden Farkımız

Eğitimin her aşamasında sınavlar mevcuttur. Eğitimin anlamlı kılınabilmesi ve öğrencileri en iyi şekilde eğitip, kendilerine en uygun okullara yerleştirilmesini sağlayabilmek için sınavların yapılması şarttır. Öğrencilere okuldaki derslerinde fayda sağlayabilmek ve onları sınavlara en iyi şekilde hazırlayabilmek için öğretmenlerin uymak zorunda olduğu bir müfredat vardır. Mutlukent dershane olarak, Veliler ve öğrencilerle birebir ilgilenerek sınav sistemleri hakkında bilgi veriyoruz. Öğrencilere farklı soru kalıplarını öğrencilerle paylaşarak soru çözme taktiklerini öğretip hız kazanmalarını sağlıyoruz. Onlara test çözme alışkanlığı kazandırırken aynı zamanda rekabet duygusunu geliştiriyoruz. Öğrencileri olumlu yönde motive ederek sosyalleşme alanı yaratırız. Sınava girecek olan öğrencileri yarış atı gibi görmek yerine geleceklerine birlikte yön vererek hayallerine ulaşmalarında öğrencilerin yanlarında oluruz.

Ortadoğulular Butik Dershanesi Ortadoğulular Batıkent Kurs

Ortadoğulular Batıkent Kurs

Ortadoğulular Batıkent Kurs Merkezi hakkında bilgi içeriyor.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Butik Dershanesi En İyi Butik Dershane Ankara

En İyi Butik Dershane Ankara

En iyi butik dershane Ankara aynı zamanda öğrencilere uzaktan eğitim imkanı sunan en iyi eğitim adreslerinin de başında. Ankara kaliteli okulların ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar